320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suurepärane Boateng 89min jätab 3p koju ideaalne,tuleb olla rahul
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Kõige pealt Boatengi pommlöök, mille Hart napilt nurgaks ära tõrjus ja siis kohe Boatengilt uus võimalus ja värav. Väga hea.
      Viimasel sekundil muidugi Dante näitas jälle, miks ta hetkel pingil peaks istuma.

      Kommentaar






        Kommentaar


          Veel paar päeva tagasi mainisin ma seda siin naljaga pooleks, aga nüüd on tõesti tekkinud kuulujutud, et Bayern tahab taas van Buytenit palgata. Arvestades praegust olukorda poleks mul midagi selle vastu.

          Kommentaar


            50min pärast



            Robbeni asemele tuleb Müller kuna too vigastas end soojendades veits.

            e. hea töö - puhkuselt tagasi tulles ajavahega magasin esimese poole lihtsalt maha hoopis

            Kommentaar


              Nagu viimasel ajal juba traditsiooniks saanud, siis esimesel poolajal midagi positiivset polnud. Ei mäleta ühtegi suurt võimalust Bayerni poolelt, vaid pigem mitmeid pallikaotusi ja valesööte eesotsas Hojbjergi poolt. Mida aega edasi seda sügavamale keskväljale vajus Pizarro, mis oli omamoodi imelik. Pakun, et teisel poolajal tulevad Lewandowski, Götze ja Alonso mängu ja ehk õnnestub ka mõni võimalus värava all tekitada.

              Kommentaar


                Kas kohtunikud võtavadki Neuerit juba kui väljakumängijat? Mees mängib kuskil keskjoone lähistel käega (oli ju?!) ja saab kollase. Mida kuradit?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Kas kohtunikud võtavadki Neuerit juba kui väljakumängijat? Mees mängib kuskil keskjoone lähistel käega (oli ju?!) ja saab kollase. Mida kuradit?
                  Jääb küll selline mulje..

                  Kommentaar


                    Lõpptulemus oli aus. Ründes puudus igasugune loovus ning HSV võitles visalt. Väljakul ei olnud mitte ühtegi mängijat, kes oleks võtnud palli ja võimalusi loonud. Ühesõnaga äärmiselt frustreeriv mäng, kus kaitsjad söötsid omavahel palli ning ründavad mängijad mängisid kindla peale ning ei julgenud ette võtta. Mäng oleks kindlasti olnud teine, kui Robben poleks viga saanud soojendusel.
                    Dante on aeglane ning vedas, et tema driblamine oma kaitses ära ei karistatud. Pizarrost ei saanud täna üldse aru. Sörkis terve mängu kuskil keskel ringi ning ühtegi võimalust tal ei olnud.

                    Algkoosseisu muutmine ei tasunud end ära ning kokkuvõtteks tabel eelviimase vastu kaotatud 2 punkti. Selle mänguga tuli kuidagi eelmise hooaja Freiburgi mäng meelde, kus võeti kergelt mängu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kas kohtunikud võtavadki Neuerit juba kui väljakumängijat? Mees mängib kuskil keskjoone lähistel käega (oli ju?!) ja saab kollase. Mida kuradit?
                      Ausaltöeldes on sellest vanast kopp juba ees.. Ja see peaks olema maailma parim väravvaht? Pigem koomik ikka. Kahju, et ära ei karistatud, püsiks edaspidi ehk rohkem oma kastis
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                        Ausaltöeldes on sellest vanast kopp juba ees.. Ja see peaks olema maailma parim väravvaht? Pigem koomik ikka. Kahju, et ära ei karistatud, püsiks edaspidi ehk rohkem oma kastis

                        Kommentaar


                          KID vahetused täppi. Kuidas reeglites on muidu, kastist väljas käega mängiv väravavaht peaks punase saama?

                          Haters gonna hate, sepakas. CR7 > Messi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jürks Vaata postitust
                            KID vahetused täppi. Kuidas reeglites on muidu, kastist väljas käega mängiv väravavaht peaks punase saama?

                            Haters gonna hate, sepakas. CR7 > Messi.
                            Ei viitsi otsida, aga kahtlen, kas päris selline reegel on, et kindlalt peab punase andma. Pigem mitte. Samas mulle ei meenu praegu ühtegi mängu, kus väravavaht oleks saanud kastist väljas mängimise eest kollase. Ikka on punane antud, isegi kui käsi on olnud pigem väga juhuslik. Aga noh, ma ei tea. Ma nägin seda olukorda nii vilksamisi, et ei saanud alguses arugi kindlalt, kas oli käsi või mitte. Kui HSV mängija oleks saanud käega mänguta palli mööda lükata Neuerist, siis oleks see päris hea väravavõimalus olnud.

                            Ühesõnaga, võis ka õige otsus olla, aga lihtsalt esimese pilguga tundus kahtlane. Ilmselt anti kollane, sest väravavõimalust ta sellega ära ei võtnud. Suures plaanis nkn midagi ei muutnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Ei viitsi otsida, aga kahtlen, kas päris selline reegel on, et kindlalt peab punase andma. Pigem mitte. Samas mulle ei meenu praegu ühtegi mängu, kus väravavaht oleks saanud kastist väljas mängimise eest kollase. Ikka on punane antud, isegi kui käsi on olnud pigem väga juhuslik. Aga noh, ma ei tea. Ma nägin seda olukorda nii vilksamisi, et ei saanud alguses arugi kindlalt, kas oli käsi või mitte. Kui HSV mängija oleks saanud käega mänguta palli mööda lükata Neuerist, siis oleks see päris hea väravavõimalus olnud.

                              Ühesõnaga, võis ka õige otsus olla, aga lihtsalt esimese pilguga tundus kahtlane. Ilmselt anti kollane, sest väravavõimalust ta sellega ära ei võtnud. Suures plaanis nkn midagi ei muutnud.
                              Käsi oli ikka ilmselge, ja liigutus oli selline, mille peaks mees tegema oma kastis, mitte keskjoone läheduses.. Ilma käega palli tõrjumata lennanuks see üle tema ja vastasmängijale ilusti jooksupeale. Ok, väravaolukorraks seda nii kaugelt lugeda ei oleks saanud, kuid väravvahtide puhul pole mina kunagi näinud, et sedavõrd sihiliku liigutuse peale neile kastist väljas kollane antakse..
                              Aga see oli ikka tsirkus, mida mees seal lõpus tegi.. Korralikus paanikas oli ning käega võtmine viimane meeleheite liigutus. Kui need on Pep'i juhised talle, siis on meeskonnas korralik viitsütikugapomm tiksumas
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Kas kohtunikud võtavadki Neuerit juba kui väljakumängijat? Mees mängib kuskil keskjoone lähistel käega (oli ju?!) ja saab kollase. Mida kuradit?
                                Kui ta on keskjoone juures siis ta ongi nagu väljakumängija. Mängis meelega käega - jah, võttis kindla väravavõimaluse ära - ei. Kollane kaart. Sport1 tipphetkedes oli kommentaator sama meelt (väidetavalt olevat spetsiaalselt järgi uuritud).
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X