320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ahsoo, siis olen ma millestki valesti aru saanud. Minu viga.

    Kommentaar


      Pep tegelt vihkab tiki-takat
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
        Pep lausus veel üht-teist huvitavat
        Guardiola (on losing to Real Madrid): "I got it wrong man. I got it totally wrong"
        Guardiola (on losing 5-0 on aggregate): "It's a monumental fuck up. A total mess. The biggest fuck up of my life as a coach"

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Pep lausus veel üht-teist huvitavat
          Guardiola (on losing to Real Madrid): "I got it wrong man. I got it totally wrong"
          Guardiola (on losing 5-0 on aggregate): "It's a monumental fuck up. A total mess. The biggest fuck up of my life as a coach"
          Kuskil intervjuus mainis veel pärast esimest kaotust, et ta sai kinnitust oma filosoofiale vms?

          Kommentaar


            Algselt postitas kampsun Vaata postitust
            Kuskil intervjuus mainis veel pärast esimest kaotust, et ta sai kinnitust oma filosoofiale vms?
            Mulle meenub ka midagi sellist kus pärast seda räiget lutti ütles, et temal on oma filosoofia ja jääb sellele raudselt kindlaks, et igal treeneril on oma filosoofia ja sellesse uskudes Bayerni juhid tema palkasidki...

            Kommentaar


              Samas on Guardiolal õigus.
              Treeneritel ongi oma käekiri ja seda teades klubid neid ka valivad.
              Seni on ta head tööd teinud ja neli-viis karikat võitnud.
              Meistrite Liiga poolfinaali viinud klubi, kus saadi küll korralikult tala aga sel hooajal võib vabalt ka finaali saada.
              Muidugi vigastused sellele kaasa ei aita.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Samas on Guardiolal õigus.
                Treeneritel ongi oma käekiri ja seda teades klubid neid ka valivad.
                Seni on ta head tööd teinud ja neli-viis karikat võitnud.
                Meistrite Liiga poolfinaali viinud klubi, kus saadi küll korralikult tala aga sel hooajal võib vabalt ka finaali saada.
                Muidugi vigastused sellele kaasa ei aita.
                Ma arvan, et Bayerni seis polnud tema tulekul nii sitt, et 4-5 karikat mingi näitaja oleks.. Tulnuks ta juhendama meeskonda, mis pole eelneva kahe hooajaga midagi võitnud ja siis võtnuks need karikad.. Aga pigem on ju mängumootor maha käinud, või mis?
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Ma arvan, et Bayerni seis polnud tema tulekul nii sitt, et 4-5 karikat mingi näitaja oleks.. Tulnuks ta juhendama meeskonda, mis pole eelneva kahe hooajaga midagi võitnud ja siis võtnuks need karikad.. Aga pigem on ju mängumootor maha käinud, või mis?
                  Ei olnudki sitt, aga see ongi pisut kohatu võrdlus praegu.
                  On ennegi olnud olukordi, kus treener võtab eelmisel hooajal supertulemuse teinud klubi üle ja ei ole minek enam see. Kas või Benitez Interis meenub kohe. Mängumootor töötab ikka, vahe on selles, et Juppi Bayern mängis kiireid rünnakuid rohkem kui Josepi oma. Ei saa väita, et oleme sel hooajal halba algust tegemas või kuidas? Arenemisruumi on, kuid väga nuriseda ka ei saa. Vähemalt minu arust. Kohati küll tüütab see lühikese lükkamine ära, kuid tulemust ju tuleb.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Ma olen suht Pepi vastane fän ja ütlen ausalt, mina olen suht pettunud. Tulemust nagu tuleks, aga no kvaliteeti on metsikult ka ikka, selle pealt peakski tulema. Eks näis, mis see hooaeg endaga toob ja äkki Pep tõestab kõigile vastupidist.

                    Kommentaar


                      Jah. Ega ma üritagi kellegi arvamust muuta. Lihtsalt minu oma on selline. Vahel viskab endalgi üle, kuid olen kokkuvõttes rahul, et meil on just selline treener. Noor ja töötahet täis. Loodan, et Werder purustatakse ja selle pealt oleks hea Rooma sõita küll.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        6:0 võit ilma erilise pingutusega. Statistika ütleb põhimõtteliselt kõik: löögid väravale 19:0, pallivaldamine 72:27.
                        Alonso lõi ka oma esimese värava ja seda otse karistuslöögist samalt positsioonilt nagu Rooney Eestile, ainult et müüri alt. Eriti naljakas oli, kuidas Müller enne karistuslööki kõik tähelepanu oma imeliku liikumisega endale tõmbas. Lisaks ka esimene kord, et Lahm lööb mängus 2 väravat.

                        Kommentaar


                          Numbrid räägivad enda eest. Dutt tuli 2 ründajaga alguses peale ning organiseerimata kaitsega hakati järjest palle väravast välja noppima. Enne mängu arvasin, et sellist väravate sadu ja domineerimist kohe peale koondiste mänge ei tule, kuid masin saadi kohe algusest peale tööle ning mängiti väga hästi. Kaitsel ja Neueril oli täna põhimõtteliselt vaba päev, kus Werder mingit ohtu ei kujutanud. Kõigis sarjades on nüüd Neueri värav 8 mängu järjest tühi olnud. Tänase hea tunde pealt on Rooma mõnus minna ja paavstiga kohtuda.
                          Tänase mängu ilusaim värav Götzelt, kes on nüüd Bundesliga suurim väravakütt - http://gfycat.com/ElegantThriftyGemsbok

                          Fenomenaalne Lahm lõi ühe mänguga hooaja normi täis. Loodetavasti tuleb mõni veel.

                          Kommentaar


                            Suurepärane tulemus. Nii meil kui Kölnis.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Alonso esimene värav Bayerni eest ka liikuva pildina: http://gfycat.com/RepentantDeterminedDonkey

                              Kommentaar


                                Ronaldinho kostitas kunagi Werderit samasugusega.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X