320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kõigile neile, kes vaidlesid Bayerni ja teiste klubide omakasvandike üle:

    Tänapäeval muutub üha popimaks trend, kus noormängijad ostetakse üle juba varakult - kindlasti olete isegi nii FMis teinud. Mina küll olen. Seesama Alaba tuli Bayernisse 16-aastaselt, hakates mängima U-17 tiimis. Varasema jalgpallihariduse sai kodumaal. Sama seis on paljude "omakasvandikega" üle maailma. Kas Messi on Barca kasvandik?
    No Messi toodi Barca akadeemiasse kui ta oli 11, teoreetiliselt oli muidugi Newells Old Boys and enamiku oma noorusest mängis ta erinevates Barca noortesatsides, niiet ma julgeks küll öelda, et on.

    Kommentaar


      Raha on tõesti kulutatud, aga võrreldes enamuste tippklubidega siiski päris vähe. Naftarahad puuduvad taga ning julgeks väita, et enamus üleminekud on teinud nendest mängijatest tõeliselt suured mängijad (selle/eelmise hooaja üleminekutest pole mõtet veel rääkida).

      Kommentaar


        Mina ei heidakski nii väga seda suurt kulutamist ette, vaid seda et Saksamaa klubijalgpallist on tehtud monopol ja tänu sellele on üks võimalik tõusev täht juba eos hävitatud. Tänu BUYernile pole Dortmundi Borussial elusees võimalik tõusta sinna kuhu nad päriselt kuuluvad. Ja see on sportliku konkurentsi mõttes väga kurb. Kui BUYern poleks teinud oma ebasportlikke võtteid , siis Dortmund oleks kordades paremal kohal.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Mina ei heidakski nii väga seda suurt kulutamist ette, vaid seda et Saksamaa klubijalgpallist on tehtud monopol ja tänu sellele on üks võimalik tõusev täht juba eos hävitatud. Tänu BUYernile pole Dortmundi Borussial elusees võimalik tõusta sinna kuhu nad päriselt kuuluvad. Ja see on sportliku konkurentsi mõttes väga kurb. Kui BUYern poleks teinud oma ebasportlikke võtteid , siis Dortmund oleks kordades paremal kohal.
          Siinkohal saab countiga nõustuda
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Mina ei heidakski nii väga seda suurt kulutamist ette, vaid seda et Saksamaa klubijalgpallist on tehtud monopol ja tänu sellele on üks võimalik tõusev täht juba eos hävitatud. Tänu BUYernile pole Dortmundi Borussial elusees võimalik tõusta sinna kuhu nad päriselt kuuluvad. Ja see on sportliku konkurentsi mõttes väga kurb. Kui BUYern poleks teinud oma ebasportlikke võtteid , siis Dortmund oleks kordades paremal kohal.
            Bayern on selles süüdi, et teised klubid ei suuda oma finantse ja juhtimist korras hoida? Keegi ei ole seda monopoli "teinud". Bayern on minu arust väga hea näide kuidas targa finantsplaneerimisega ja oma sisemiste ressursside kasvatamisega on loodud ja arendatud superklubi. Selle asemel, et siis müüa end maha mingitele araabia miljonäridele või sehkendada mingite riigirahadega. BVB on ise 100% süüdi millised nad praegu on. Targema juhtimise ja planeerimisega (milles on viimasel aastal arenetud ning eeskujuks on seatud just Bayern ja selles suunas on tõsiseid samme ka astutud) võiksid nad olla mitmes mõttes palju paremas seisus. See pidev Bayerni demoniseerimine ja süüdistamine oma kõikides hädades on lihtsalt piinlik ja nõme. Ja jutt et BVBl pole kunagi võimalik tõusta on ka nii BS, et seda on isegi raske kuidagi kommenteerida. Ja tahaks teada ka, mis need ebasportlikud võtted siis olid?
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Bayern on selles süüdi, et teised klubid ei suuda oma finantse ja juhtimist korras hoida? Keegi ei ole seda monopoli "teinud". Bayern on minu arust väga hea näide kuidas targa finantsplaneerimisega ja oma sisemiste ressursside kasvatamisega on loodud ja arendatud superklubi. Selle asemel, et siis müüa end maha mingitele araabia miljonäridele või sehkendada mingite riigirahadega. BVB on ise 100% süüdi millised nad praegu on. Targema juhtimise ja planeerimisega (milles on viimasel aastal arenetud ning eeskujuks on seatud just Bayern ja selles suunas on tõsiseid samme ka astutud) võiksid nad olla mitmes mõttes palju paremas seisus. See pidev Bayerni demoniseerimine ja süüdistamine oma kõikides hädades on lihtsalt piinlik ja nõme. Ja jutt et BVBl pole kunagi võimalik tõusta on ka nii BS, et seda on isegi raske kuidagi kommenteerida. Ja tahaks teada ka, mis need ebasportlikud võtted siis olid?
              Ma usun, et ta on endiselt butthurt, et Benatia Romast lahkus, aga jutt täiesti õige eriti arvestades veel Saksamaa üleüldist regulatsiooni. Aga Dortmund on ju ka tegelikult õigel teel ja viimaste aastate stabiilsus vähemalt Euroopas näitab küll, et ollakse õigel teel.

              Kommentaar


                Ärge pange nüüd neid itaalia trolle tähele Mida rohkem teie ärritute, seda suurema rahulduse nemad saavad. Las nad elada selles maailmas, kus on parem kiruda oma "kapitalistist tõprast" naabrimeest, kui too oma Lexusega kohalt võtab, selmet ise sama palju riskida ja pingutada ning sama häid tulemusi saavutada. Kodus kotte sügada on ikka mugavam, aga Lexuse asemel sõidad kasutatud Opeliga...

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ärge pange nüüd neid itaalia trolle tähele Mida rohkem teie ärritute, seda suurema rahulduse nemad saavad. Las nad elada selles maailmas, kus on parem kiruda oma "kapitalistist tõprast" naabrimeest, kui too oma Lexusega kohalt võtab, selmet ise sama palju riskida ja pingutada ning sama häid tulemusi saavutada. Kodus kotte sügada on ikka mugavam, aga Lexuse asemel sõidad kasutatud Opeliga...
                  Opel ei ole üldse halb auto minu arust aga ma ei saa lihtsalt võimalust käest lasta :
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kodus kotte sügada on ikka mugavam, aga Lexuse asemel sõidad kasutatud Opeliga...
                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    Opel ei ole üldse halb auto minu arust aga ma ei saa lihtsalt võimalust käest lasta
                    Ja mina ei saa lasta käest võimalust neid pilte siia postitada . Pole Opelil häda midagi. Pealegi, mitu korda Lexus sponsorina CL-i võitnud on?



                    Kommentaar


                      Ma nagu ühest küljest saan aru, et Watzke vahepeal läks üle piiri nahkpükste suunalise propagandaga aga samas kamoon Bayerni kogu ülemine ots ise mängib sellele, trollides mööda ajakirjandust eesotsas Sammeri ja praegu Rummenigge Reusi tsirkusega. Bayern on saksamaa klubijalgpalli deemon olnud juba ammu enne Dortmundi uut tõusu (Kas see on õigustatud või mitte on iseküsimus).

                      See on seotud
                      A) Sellega, et Bayern on juba hallidest aegadest saati ostnud otseste konkurentide parimad pojad kokku.
                      B) Sellega, et sakslaste endi sõnul ei salli teiste saksamaa regioonide elanikud baierlasi sest nad on stereotüüpselt egotsentrilised värdjad (ei tea kas vastab tõele aga nii mulle ühed saksa vanahärrad väitsid).

                      Mis klubi majandamisse ja rahateenimisse puutub, siis täielik respekt ja selle poole tõesti püüdleb ka BVB ning on ka sinna poole teel.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                        B) Sellega, et sakslaste endi sõnul ei salli teiste saksamaa regioonide elanikud baierlasi kuna nad on stereotüüpselt egotsentrilised värdjad (ei tea kas vastab tõele aga nii mulle ühed saksa vanahärrad väitsid).
                        Vastab, täielikult.

                        Kommentaar


                          Seda ma kartsin, et see Opeli-teema tuleb ringiga tagasi

                          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                          A) Sellega, et Bayern on juba hallidest aegadest saati ostnud otseste konkurentide parimad pojad kokku.
                          Ega sellele ei saa kuidagi vastu vaielda. Eks BVB on ka piisavalt ostnud mängijaid nõrgematest BL meeskondadest. Ausalt öeldes ma ei ole seda kriitikat kunagi lõpuni mõistnud. Klubi tahab parimaid mängijaid, mängija tahab mängida parimas klubis. Kui ikka Reus on nii BVB patrioot siis ega teda jõuga ju sealt keegi ära ei osta kui BVB ei taha müüa ja Reus ise ei taha minna. Tehingul on ju alati rohkem kui üks pool, kes peavad ka tehinguga nõus olema.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Vastab, täielikult.
                            Vastab, aga samas Baierimaa ikkagi kõige mõnusam koht Saksamaal. Aastas 2x saab käidud seal. Hoopis teine miljöö kui mujal. Sakslaste viha Baierlaste vastu läheb tagasi killustunud Saksamaa ajastusse. Baierlased olid ainsad, kes ei hakanud kultuuriliselt samastuma teiste sakslastega ning siiamaani peaks olema immigratsiooni tase madalam kui mujal piirkondades. Baierimaa siiski vabatahtlikult liitus Saksamaaga ning baierlased peavad end sakslasteks. Sellessuhtes, et terve Saksamaa ei vihka neid; 50-50 on suhe umbes.

                            Kommentaar


                              Tegelikult ju kopeerivad heas mõttes ka juba mitmed teised Saksamaa klubid Bayerni majandusmudelit ja järelikult on Bayern pigem eeskujuks teistele. See on küll karm, et Bayern on Dortmundist mängijaid üle toonud, kuid on kordades öeldud ja jäädaksegi ütlema, et mängijatel on valik ka paigale jääda- Jah, pakutakse kindlasti kõvemat palka, kuid püssiähvardusel pole kedagi tõenäoliselt liituma sunnitud. Jutt, et Dortmundil pole lootust tõusta sinna, kuhu nad kuuluvad, ei pea ka päris hästi paika. Nad juba ongi seal, kuhu nad kuuluvad. Praegu on nende koosseis võimeline liigavõidu nimel konkureerima küll. Lihtsalt vorm on katastroofiline. Euroopas tulistatakse kõigil silindritel, sealjuures on mitmed koduliiga klubid, kellele punkte kaotatud, kindlasti madalama võimekusega kui näiteks Arsenal ja Galatasaray. Olen täiesti kindel, et aasta pärast on nad tagasi Bundesliga tabeli tipus heitlemas. Selleks korraks muidugi on rong juba 99,99% lännu.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Alaba operatsioon õnnestus hästi ja mees alustab taastumist.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X