320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
    Ei pidanud kedagi otseselt silmas Lihtsalt aegade jooksul tähele pannud, et alati leidub inimesi, kellele see ei meeldi, kui üks klubi lihtsalt nii palju parem on teistest.
    Aga osaliselt arusaadav. Eriti nendes liigades, kus on üldjuhul ainult 1-2 tiitlipretendenti.


    CLi võitja koha pealt olen ise ka juba mõnda aega arvanud, et see on Reali ja Bayerni jagada sel hooajal. Chelseal ehk ka õnnestuks sõna sekka öelda.
    Aga reaalselt on nii, et CLi võitmise juures on alati ka natukene õnne vaja (nt Chelsea triumf mõned aastad tagasi). Samuti võib üks ebaõnnestunud mäng selle teekonna lõpetada, olgu meeskond hooaj lõikes nii hea, kui tahes.
    Täiesti tõsijutt.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
      Ei pidanud kedagi otseselt silmas Lihtsalt aegade jooksul tähele pannud, et alati leidub inimesi, kellele see ei meeldi, kui üks klubi lihtsalt nii palju parem on teistest.
      Aga osaliselt arusaadav. Eriti nendes liigades, kus on üldjuhul ainult 1-2 tiitlipretendenti.


      CLi võitja koha pealt olen ise ka juba mõnda aega arvanud, et see on Reali ja Bayerni jagada sel hooajal. Chelseal ehk ka õnnestuks sõna sekka öelda.
      Aga reaalselt on nii, et CLi võitmise juures on alati ka natukene õnne vaja (nt Chelsea triumf mõned aastad tagasi). Samuti võib üks ebaõnnestunud mäng selle teekonna lõpetada, olgu meeskond hooaj lõikes nii hea, kui tahes.
      Ma paneks sinna punti PSG ka, isegi selline tiba üle kändude hooaja algus on pigem positiivne. Et saab ainult paremaks minna.

      Kommentaar


        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
        Sakslastega vutist rääkides pole nad kunagi bayernit pidanud millekski.. Pigem selline fafa seltskonna klubi, sest läbi ajaloo on tegeletud sihipäraselt viisil, et kodustelt konkurentidelt lüüakse parimad pojad lihtsalt üle ja seeläbi lõhutakse moraal. Alati polegi vaja selleks rohkem kui üks-kaks meest üle tõmmata. Dortmund on selles pikas rivis lihtsalt üks järjekordne ohver.
        Sel teemal on viimasel ajal kirjutatud ka päris mitmeid kirjatükke, kus lõpuks järeldatud, et seltskond saeb iseenda oksa. Paar hooaega tagasi Euroopa parimaks liigaks peetud Bundesliga on mandunud kohaks, kus tiitlivõitja on peale 10 vooru sisuliselt kindel ja keegi ei viitsi enam Bayerni mänge vaadata, sest küsimus on selles, mitme väravaga võidetakse, mitte see, kes võidab.. Ajaloos on näiteid küll, kus kodune konkurents on edasiviiv jõud Euroopa sarjades läbilöögiks
        Jah, Münchenis kasvab raha puu otsas ja lihtsalt fafa-tamise kõrvalt on paar karikat ka võidetud. Ja trenni seal vabsee ei tehta - lihtsalt kõik kukub ise sülle.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Müncheni Bayerni president Karl-Heinz Rummenigge usub, et Bundesliga peaks olema Bayernile tänulik, et nad palkasid Mario Götze ja Robert Lewandowski.


          See uudis on tüüpiline näide Rummenigge suust voolavate putinismide(demagoogia) kohta, see on põhjus miks peale Bayerni fännide üldiselt neid ei sallita ja miks maalitakse klubist kole pilt.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            http://www.soccernet.ee/bayern-tegim...liigale-heateo

            See uudis on tüüpiline näide Rummenigge suust voolavate putinismide(demagoogia) kohta, see on põhjus miks peale Bayerni fännide üldiselt neid ei sallita ja miks maalitakse klubist kole pilt.
            Huvitav arusaam on tal asjast küll
            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

            Kommentaar


              Eks igaüks saab asjadest omamoodi aru aga ma usun ka, et kui Götze ja Lewa praegu Bayernis ei mängiks siis nad ei mängiks ka Bundesligas hetkel. Iseasi kas see nüüd liigale mingi suur heategu on...
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                Eks igaüks saab asjadest omamoodi aru aga ma usun ka, et kui Götze ja Lewa praegu Bayernis ei mängiks siis nad ei mängiks ka Bundesligas hetkel. Iseasi kas see nüüd liigale mingi suur heategu on...
                Arvad et Bundesliga tase poleks siis tasavägisem ja huvitavam? Ma kahtlen, et Lewandoski sinna Reali nii väga minna oleks soovinud kui väidetavalt ta lemmik klubi on alati Bayern olnud.

                Kommentaar


                  Rummenigge ütlustest võib ju arvata, mida tahes, aga sellega on tal õigus, et Götze ja Lewandowski oleks Inglismaal või Hispaanias maandunud. Sama lugu on ka Reusiga. Kui Bayern teda osta ei saa (ise arvan, et tema ei lähe Bayernisse), siis ta läheb Inglismaale mitte ei jää Dortmundi.

                  Tänane tehtsam teema on aga Lahmi sünnipäev. Kapten sai täna 31. aastaseks. Aeg on ikka kiiresti läinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Arvad et Bundesliga tase poleks siis tasavägisem ja huvitavam? Ma kahtlen, et Lewandoski sinna Reali nii väga minna oleks soovinud kui väidetavalt ta lemmik klubi on alati Bayern olnud.
                    Need on ainult oleksid. Aga ma väidan seda, et nii Lewa kui ka Götze oleks nii või naa BVB-st lahkunud. Kas siis Bayernisse või kuhugi väljaspoole Saksamaad. Nende lisandumisega Bayern minu silmis oluliselt tugevamaks ei läinud - Mandzukic sobis meeskonda paremini kui Lewa ja Götze alles on ennast leidmas, eelmine aasta polnud ta midagi erilist ehk siis minul ei ole sooja ega külma kas nad mängivad Bundesligas või kusagil mujal. Ja kui BVB kaotab meeletult kvaliteeti kui 1 põhimängija per hooaeg lahkub siis see näitab meeskonna komplekteerimise oskust. Kroos läks Bayernist Reali - no ei olnud katastroof, unustatud asi juba ja keegi ei räägi, et Real nõrgestab Bayernit, et CL võita. Götze läks Bayernisse ja BVB fännid nutavad siiamaani patja, saage üle juba. Probleem on teil ilmselgelt kusagil mujal kui nende kahe mängija lahkumises. Kui sellise koosseisuga paikneb meeskond seal kus ta praegu paikneb, siis tuleb ikka peeglisse vaadata ning Götzele ja Lewale õnne soovida, et õigel ajal lahkusid.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Natuke naljakas on see jutt, et kedagi nõrgestati, Götze eest maksti korralik raha, pea 40 milli ja Lewandowskil sai üldse leping läbi Dortmundiga. Pigem on selline tunne, et kõigis oma hädades üritatakse Bayern süüdi teha.

                      Kommentaar


                        Asi pole ainult Dortmundis vaid ma küsisin terve liiga kohta. Teil on alati kohe sama vastus, et Dortmundi fännid Götzet ja Lewa taga nutavad. Kus kohas minu postituses seda välja oli lugeda?

                        Kommentaar


                          Ehk ei käi jutt sinu postitusest, vaid BVB toetajatest üleüldisemalt. Sest muud ju sealt reeglina ei tule, kui vaid häda ja nuttu Bayerni suunas.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Mandzukic sobis meeskonda paremini kui Lewa ja Götze alles on ennast leidmas
                            Mandzu sobis meeskonda paremini? Kui ma ei eksi, siis see, miks ta ära läks oligi see Bayerni mängustiil, mis talle ei sobinud. Ütles seda isegi ühes intervjuus minu mäletamist mööda.


                            PS: Lihtsalt väike remark, ei soovi mingit jama üles kiskuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Memento Vaata postitust
                              Mandzu sobis meeskonda paremini? Kui ma ei eksi, siis see, miks ta ära läks oligi see Bayerni mängustiil, mis talle ei sobinud. Ütles seda isegi ühes intervjuus minu mäletamist mööda.


                              PS: Lihtsalt väike remark, ei soovi mingit jama üles kiskuda.
                              Tegelikult on sul õigus jh. Ma mõtlesin alateadlikult viimasele Juppi aastale. Pepi tuleku ja stiilimuutusega jäi ta tõesti veidi kõrvale.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Maailma parim väravavaht ja Ballondoori vääriline puurilukk ühes isikus, Manuel Neuer, Hispaania vastu ei mängi valu tõttu paremas põlves. Bayerni kodulehe kohaselt vähemalt.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X