320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Xherdani vastu väidetavalt suurim huvi Juventuse poolt, kes launtsib jaanuaris 19M pakkumise. Mingi jutt, et hooaja lõpuni laen ja siis ostmine suvel.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Tundub, et Bayern on ostnud endale 19-aastase Joshua Kimmich´i. Hetkel mängib ta RB Leipzigis kuni juunini. Peale seda kasutab Vfb Stuttgart oma tagasiostu klauslit väärtuses 750 000 eurot, misjärel Bayern kannab Stuttgarti 7 miljonit ja saab mängija endale.
      Mängija kohta ei oska hetkel midagi öelda, aga väidetavalt olla ta suur talent.

      Kommentaar


        Shaqiri Interisse?

        Kommentaar


          Või Liverpooli või Juvesse. Kosilasi mehel on omajagu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Memento Vaata postitust
            Või Liverpooli või Juvesse. Kosilasi mehel on omajagu.
            Mingid jutud on, et homme Shaq koos oma vennaga Münchenis, et arutada tuleviku üle (Inter/Liverpool). Eks näis, mis temast saab. Kahju mõneti :/

            Kommentaar


              Mis tegelane Hojbjerg oli/on?
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Väga hea. Näib, et mänguaja kallal varasemalt nurisenud vingupottidest on lahti saadamas ning talvest on meeskonnas team-spirit 100%.

                Höjbjerg läheb pooleks aastaks laenule siis Augsburgi, mis on kindlasti kasulik mõlemale poolele. Noorel mehel on mänguaega vaja arenemiseks. Loodetavasti kujuneb laenamine sama edukaks nagu varasemalt on seda Alaba, Lahmi ja Kroosiga olnud mitte nagu Greeniga, kes ei pääse isegi HSV pingile. Ma arvan, et Höjbjerg-Baier võivad päris hea keskväljaduo moodustada Augsburgis.
                Höjbjergi puhul on tegemist noore 19. aastase poolkaitsjast taanlasega, kes tegi ka debüüdi juba Taani koondises 2014 mais. 2013 märtsis debüteeris ta 17. aastaselt Bayerni esindusmeeskonnas. Seni oma parima mängu Bayerni rivistuses tegi ta ilmselt viimases DFB-Pokali finaalis paremkaitsjana Dortmundi vastu. Oma ea kohta väga heas füüsilises vormis. 1,85 pikk 84 kg.

                Teine lahkuja on Shaqiri ning tundub, et temast saab Poldi meeskonnakaaslane. Bildi andmetel sveitslast täna enam Bayerni treeningutel ei olnud ning läbirääkimised on peagi lõpujoonel ja allkiri saab paberi juba täna. Interilt kasseeritakse sisse väidevalt 18 millionit eurot. Saabus 2012 12 milliga, seega hea diil. Bayernis jäi läbilöök saavutamata ja peamiselt oli ta meeskonna suurematele nimedele puhkuse andjaks lihtsalt. Edu talle.

                Eile algasid, aga jälle treeningud ja ettevalmistus hooaja teiseks pooleks. Badstuber ja Alaba on peaaegu terved ning Kataris peaksid nad alustama ka meeskonna treeningutega.

                Kommentaar


                  Väidetavalt soovib Pep Bayernisse tuua Varane, kellel umbes 40 milline hinnalipik küljes. Mees on ise superhea, aga lihtsalt ei näe, kuhu ta mahuks ja ei tahaks, et sellise klassiga mees sellises eas pinki nühkima ka tuleks.. Boatanki ei liiguta küll miski ning teisele keskkaitse kohale on ju meil Javi, Badstuber, Dante, Benatia..
                  Eks ole näha, mis saab. Ära muidugi ei ütleks, kui tuleks, sesmõttes et Badstuberiga toimuv on kõik paras müsteerium ja Dante minu jaoks ei vea enam välja isegi vahetusmehena. See veidi rängalt öeldud, aga ei näe temas sellist kvaliteetset varumeest enam, pigem selline sundkäik sinna positsioonile ja hing kinni, et ära ei väristaks kuidagi.
                  Samas see on juba Bayerni poolt ümber lükatud ja öeldud, et uudis on BS ja vaadates, et Varane oli täna Reali alg11s ning ka seda, et Pepe parimad ajad hakkavad läbi saama, siis tundubki suhteliselt imetud uudis.
                  Teine aktuaalne teema on muidugi asendus Robberyle, samad nimed on ikkagi pildis ka praegu ehk Reus, Sterling, Hazard aga ka De Bruyne ja viimasena on märgitud Depayd, kes oli MMil päris terav. Nii palju kui sopakatest lugenud olen, siis Sterling ei ole jätkuvalt Liverpooliga kokkuleppele jõudnud, Hazard venitab ka uue lepinguga(18 kuud lepingut hetkel veel), De Bruyne tundub ebatõenäoline - ei peeta piisavalt kvaliteetseks asenduseks. Depayga suhteliselt sarnane seis.

                  Minu seisukoht on selline, et Varane võtaks kindlasti ära, kui saaks hea hinnaga ja Dante müüks kiiremas korras maha. Äärele tahaks üle kõige Hazardi ja minu poolest maksku kasvõi seebiks end selle tüübi eest. Sterling on ka väga soliidne variant. Reus las jääb mesilastele, neil niigi rasked ajad ja kui vaadata Reusi Hispaania armastust, seda enam. De Bruyne on okei kutt nagu ka Depay, aga ma arvan, et mitte piisavalt head.

                  Kommentaar


                    Ilusat und Edenist.

                    Kommentaar


                      Kahtlen, et Bayernil nii häda selle Robbery vahetusega on, kuna Robben on praegul parim mängija ründes ja ei paista hetkel, et ta kustuma hakkaks, Ribery ei ole küll see mis ta 2013 oli aga ikkagi piisavalt tasemel. Lisaks rotatsiooni jaoks saab kasutada ka Müllerit ja Götzet nende kohtadel või isegi näiteks Bernatit kui Alaba olemas on. Minu arust De Bruyne, Depay ja Sterling on kõik sellised nimed, kes on võrdsed Shaqiriga, odavam oleks olnud viimasele auk pähe rääkida ja ta paigal hoida. Mul ei ole selliste mängijate ostmise vastu midagi aga nad istuksid samamoodi pingil nagu Shaqiri. Hazardi eest taoks Real mingi 100 milli ennem letti..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Jutt wingeritest
                        Sterling Bayernisse ? Oh seda inglise meediat. Kui tüüp poleks inglane, siis oleks haipi 7x vähem. Jah, mees on teinud normaalse hooja, on kiire ja kõik ja puha, aga juttu tema ümber on ikka oluliselt rohkem kui mees minu silmis väärt oleks. Bayernisse sobiks (praeguste standardite järgi) vahetusmehe vahetuseks (Esimesed valikud Robbery ja teised Müller-Götze nagu juba mainitud). Kuna on inglane siis ebareaalselt ülemakstud ka veel- milleks ??

                        Ja samal ajal kanda maha de Bruyne, kes on mitu hooaega BLis olnud meeletu loom. Praeguse seisuga paneb assistide tabelis ära kõikidele Bayerni meestele... seniste mängudega 10 väravasöötu + 3 kolli. 17 mängu kohta väga hea return. Aga muidugi, haipi ei ole, järelikult on mõttetu mees metsast...

                        Depay on samuti klassiga mees - 20 mänguga ELi ja Eredivise peale 16 kolli + 6 assisti. Aga neid mõlemaid oleks mõtet tuua siis kui tõesti on vaja juba kasvõi jagada aega Robbeni ja/või Riberyga nii 50-50, et osaliselt veel olemasolevad variandid kannaksid. Pingiotsale koptiama... pole vist pointi.

                        Hazard on "valmisprojekt" , tuleb ennast lolliks ja tagasi maksta, ma pigem seda varianti ei eelistaks.

                        Kommentaar


                          Pingilt on võtta ka veel "oma toode" Mitchell Weiser, seega reaalsuses peaks maksimaalselt ühe ääre juurde ostma, kui sedagi
                          With a *pinch* of salt

                          Kommentaar


                            Sterling on äärel kehvem kui Götze ja Müller? Kust kivi alt sa välja oled roomanud?
                            Götze ei ole enam ammu see, kes ta ennem oli ja Müller pole mingi äär. Eriti arvestades, et äärel võiks olla mängija, kes suudaks äärekaitsjaid üks-ühele ette võtta ja teravusi luua. Götze on teinud selles vallas korraliku regressi, kindlasti suudaks midagi korraldada nagu ka Müller, aga sellisele tasemele nagu Ribery/Robben kunagi ei ole jõudnud ega jõua ka, Sterlingul on potentsiaali jõuda.
                            Mis maha kandmisest sa räägid? Loe ka, mida ma kirjutan, kõik on teisest foorumist artiklite põhjal kirjutatud tekstid. Ma ei ole midagi De Bruyne kohta öelnud, ma tean, et tegemist on kvaliteetse mehega nagu ka Depay puhul. Nende kahjuks räägib see, et niipalju kui ma aru saanud olen, siis tahetakse kohe äärele superstaari, mitte toorikut, kellel paar aastat peakini aega on, sama käib ka Sterlingu kohta. Robben müttab veel kindlasti meie eest kaua ja kõva tasemega, aga Ribery puhul ma nii kindel pole.
                            Weiserist ei saa suure tõenäosusega asja, nii palju kui näinud olen, siis ei vea välja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Sterling on äärel kehvem kui Götze ja Müller? Kust kivi alt sa välja oled roomanud?
                              Götze ei ole enam ammu see, kes ta ennem oli ja Müller pole mingi äär. Eriti arvestades, et äärel võiks olla mängija, kes suudaks äärekaitsjaid üks-ühele ette võtta ja teravusi luua. Götze on teinud selles vallas korraliku regressi, kindlasti suudaks midagi korraldada nagu ka Müller, aga sellisele tasemele nagu Ribery/Robben kunagi ei ole jõudnud ega jõua ka, Sterlingul on potentsiaali jõuda.
                              Mis maha kandmisest sa räägid? Loe ka, mida ma kirjutan, kõik on teisest foorumist artiklite põhjal kirjutatud tekstid. Ma ei ole midagi De Bruyne kohta öelnud, ma tean, et tegemist on kvaliteetse mehega nagu ka Depay puhul. Nende kahjuks räägib see, et niipalju kui ma aru saanud olen, siis tahetakse kohe äärele superstaari, mitte toorikut, kellel paar aastat peakini aega on, sama käib ka Sterlingu kohta. Robben müttab veel kindlasti meie eest kaua ja kõva tasemega, aga Ribery puhul ma nii kindel pole.
                              Weiserist ei saa suure tõenäosusega asja, nii palju kui näinud olen, siis ei vea välja.
                              1) Kas Sa üldse lugesid, mis ma kirjutasin? Ma ültlesin, et teda on kõvasti haibitud ja ta ei ole päriselt nii kõva. Lisaks oleks tema siiatoomine kallis. Mille poolest Sa muidu eeldad, et ta Müllerist äärel parem oleks ? Jah, ta on kiirem... ja veel? Müller on ebareaalselt resultatiivne mees, kes on paugutanud alates põhitiimi edutamisest kahe mehe eest, sh on mänginud ka äärel. Kiirus ei ole wingeri puhul ainus omadus ja ma tahaks näha mingit analüüsi, mille poolest Sterling ükskõik mis positsioonis Müllerist parem oleks. JA kui ma isegi nõustuks, et ta oleks ääres parem, siis kas keegi üritaks tõsimeelselt väita, et natu-natukene parema mängija toomiseks tasuks investeerida 60 miljonit eurot vms ??

                              2) Götze pole see mis ta oli. Kas Sa toitud ainult puhastest klišeedest ja tabloidide artiklitest? Mees on senise hooajaga löönud 11 väravat ja andnud 4 väravasöötu. Poole hooaja kohta pole seda sugugi nii vähe. See ei ole enam meeskond, kus tema on üks kahest-kolmest staarist. Võiks seda kah arvestada.

                              3) Jälle jõuame selleni, et mis asi teeb mehest superstaari?? Sinu silmis ehk see, kui palju tabloidid temast kirjutavad. Minu jaoks on mees, kes pika puuga BLi assistide tabelit juhib (ja olen üsna kindel et ka kalendriaasta jooksul enim BLis on assiste jaganud, numbriliselt 16) juba ikka valmis produkt mitte mingi teisejärguline tegelane.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                1) Kas Sa üldse lugesid, mis ma kirjutasin? Ma ültlesin, et teda on kõvasti haibitud ja ta ei ole päriselt nii kõva. Lisaks oleks tema siiatoomine kallis. Mille poolest Sa muidu eeldad, et ta Müllerist äärel parem oleks ? Jah, ta on kiirem... ja veel? Müller on ebareaalselt resultatiivne mees, kes on paugutanud alates põhitiimi edutamisest kahe mehe eest, sh on mänginud ka äärel. Kiirus ei ole wingeri puhul ainus omadus ja ma tahaks näha mingit analüüsi, mille poolest Sterling ükskõik mis positsioonis Müllerist parem oleks. JA kui ma isegi nõustuks, et ta oleks ääres parem, siis kas keegi üritaks tõsimeelselt väita, et natu-natukene parema mängija toomiseks tasuks investeerida 60 miljonit eurot vms ??

                                2) Götze pole see mis ta oli. Kas Sa toitud ainult puhastest klišeedest ja tabloidide artiklitest? Mees on senise hooajaga löönud 11 väravat ja andnud 4 väravasöötu. Poole hooaja kohta pole seda sugugi nii vähe. See ei ole enam meeskond, kus tema on üks kahest-kolmest staarist. Võiks seda kah arvestada.

                                3) Jälle jõuame selleni, et mis asi teeb mehest superstaari?? Sinu silmis ehk see, kui palju tabloidid temast kirjutavad. Minu jaoks on mees, kes pika puuga BLi assistide tabelit juhib (ja olen üsna kindel et ka kalendriaasta jooksul enim BLis on assiste jaganud, numbriliselt 16) juba ikka valmis produkt mitte mingi teisejärguline tegelane.
                                Asi läheb veidi liiga mürgiseks, aga mis seal ikka.

                                1)Müller on tõesti resultatiivne, aga pigem näen ma teda nr10 peal või siis Lewandowski asendajana. Sterling on kiirem, kindlasti tehnilisem ja kuigi see hooaeg on realiseerimine kehva olnud, siis oma vanuse kohta on ta ikkagi väga väga hea ja kindlasti on kõvasti arenemisruumi. Ma ei vaidle absoluutselt vastu, et Müller on sigahea ja overall parem kui Sterling, aga äärel näeks ma parema meelega Sterlingut, kes võib üksi ette võtta ja mängu ära teha. Ta on nn. tüüpääreründaja - kiire ja tehniline ning boonuseks siganoor.
                                Hetkel võibolla on tõesti ainult natukene parem kui Müller äärel, aga ma olen nõus kihla vedama, et selle tüübi lagi ei ole veel absoluutselt käes.
                                60m euri? Ma ei tea, kas just sellist summat väärt on, aga eks ole võimalik kaubelda, kui härra ise sooviks siia tulla.

                                2)Ma ei kujuta ette üldse, mis Götze kohta kirjutatakse, absoluutselt ei ole kursis. See väide põhineb võrdlusele tema mänguga vs Dortmundis näidatuga. Ma tean, et positsioonid ja rollid on teised ja Bayernis ei pea ta üksi tassima, aga minu arust on ta jäänud laisaks ja kõvasti aeglasemaks. Tahaks näha seda sära ja kirge, millega ta Dortmundis ette võttis ja kaitsjatest läbi purjetas, Bayernis on nagu areng seisma jäänud, selline tunne, et ei taha enam nii väga ja on eluga rahul. MMil oli üpris kehvapoolne ja kuigi tõesti, see hooaeg on päris hästi alustanud(fuck statistics), siis minu arust ei ole ta oma potentsiaali realiseerinud, samas ta veel noor ja aega end näidata on.
                                3)Statistika statistika. De Bruyne on tõesti hea ja BLi ribadeks tõmmanud aga don't shoot the messenger. Minugi poolest võiks De Bruyne Bayernisse tulla, Riberyle vääriline vastane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X