320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2) Mängustiil on veidi teine.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Götze samuti alles noor (22) mängija ja MMil tegi oma ära, lõi finaalis selle kõige olulisema värava. Oma nooruse kohta ikka päris suured mängud ka seljataga juba, Müllerist ei hakka rääkimagi, kes MMidel võib samamoodi jätkates Klose rekordi purustada.. Kogemusi meestel on tähtsateks mängudeks, mida iga suvalise noore wingeri kohta õelda ei saa. Bayern on ülikõva ka hetkel, 3 hooaega BuLi tabelit valitsenud, mingeid olulisi muudatusi nagu vaja poleks hetkel. Samas, teades Bayernit, siis kindlasti mingid mängijad suvel juurde ostetakse ja ka keegi maha müüakse. Kes minu arust jääb pisut algkoosseisu panemiseks lahjaks on Rafinha.

      Kommentaar


        Kui nüüd puhtalt mängude ja väravate arvu vaadata, ei saa just öelda, et ta kehvemini oleks esinenud kui BVB eest. Sööte seal tabalis kahjuks pole.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Asi läheb veidi liiga mürgiseks, aga mis seal ikka.

          1)Müller on tõesti resultatiivne, aga pigem näen ma teda nr10 peal või siis Lewandowski asendajana. Sterling on kiirem, kindlasti tehnilisem ja kuigi see hooaeg on realiseerimine kehva olnud, siis oma vanuse kohta on ta ikkagi väga väga hea ja kindlasti on kõvasti arenemisruumi. Ma ei vaidle absoluutselt vastu, et Müller on sigahea ja overall parem kui Sterling, aga äärel näeks ma parema meelega Sterlingut, kes võib üksi ette võtta ja mängu ära teha. Ta on nn. tüüpääreründaja - kiire ja tehniline ning boonuseks siganoor.
          Hetkel võibolla on tõesti ainult natukene parem kui Müller äärel, aga ma olen nõus kihla vedama, et selle tüübi lagi ei ole veel absoluutselt käes.
          60m euri? Ma ei tea, kas just sellist summat väärt on, aga eks ole võimalik kaubelda, kui härra ise sooviks siia tulla.

          2)Ma ei kujuta ette üldse, mis Götze kohta kirjutatakse, absoluutselt ei ole kursis. See väide põhineb võrdlusele tema mänguga vs Dortmundis näidatuga. Ma tean, et positsioonid ja rollid on teised ja Bayernis ei pea ta üksi tassima, aga minu arust on ta jäänud laisaks ja kõvasti aeglasemaks. Tahaks näha seda sära ja kirge, millega ta Dortmundis ette võttis ja kaitsjatest läbi purjetas, Bayernis on nagu areng seisma jäänud, selline tunne, et ei taha enam nii väga ja on eluga rahul. MMil oli üpris kehvapoolne ja kuigi tõesti, see hooaeg on päris hästi alustanud(fuck statistics), siis minu arust ei ole ta oma potentsiaali realiseerinud, samas ta veel noor ja aega end näidata on.
          3)Statistika statistika. De Bruyne on tõesti hea ja BLi ribadeks tõmmanud aga don't shoot the messenger. Minugi poolest võiks De Bruyne Bayernisse tulla, Riberyle vääriline vastane.
          Ok, jah, sorry kui vähe teravaks läks. Üldiselt polegi me siis nii erinevatel seisukohtadel...

          Eks Sterling on noor küll, aga mina ei usu, et tema lagi nii kõrgel oleks, kui praegu mõned arvavad. Andekas mängija, aga ei tasu unustada, et inglise kooliga. Olgem ausad, viimasel kümnendilt ajal sealt ründepoolelt tippkvaliteeti pole tulnud, peale Rooney ja mõningase reservatsiooniga Owen. V noh, mitte siis ründepoolel (ütleme Sterling on täitsa viikakas ja nii) aga sealsed kiired ääremängijad on maailma mastaabis olnud keskpärased seni (Lollcot, Oxlade, Downing, no millest me räägime kui Lennonil on üle 20 capi... jne). Ehk on see minu isiklik eeldus/arvamus/kartus.
          Kindel on aga see, et kui ta on inglane, siis maksma läheb ta ebareaalselt palju. Vaadake ise, mis hindadega lootustandvad noored inglased liikunud on PLis ... võtab suu lahti.

          Eks Götzega on nii ja naa. Halb ta pole olnud. Tema üleminekut ebaõnnestunuks lugeda on ka nagu liig. Eks põnevam on ikka vaadata seda elavat ja ülikiiret kontrarünnakut, kus Götze elu eest siblib. Pep on aga "all about possition" ja niimoodi ongi seda ettevõtmist ja ise tegemist juba by default vähem...

          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Kui nüüd puhtalt mängude ja väravate arvu vaadata, ei saa just öelda, et ta kehvemini oleks esinenud kui BVB eest. Sööte seal tabalis kahjuks pole.
          http://en.wikipedia.org/wiki/Mario_G%C3%B6tze#Club
          Götze hooajad :
          Dormundis
          10/11 - 41 mängu 8 väravat, 16 assisti (btw, päris muljetavaldav läbimurdehooaeg, Mario oli siis 18)
          11/12- 26 mängu, 8+7
          12/13 - 44 mängu, 16+21
          Bayernis
          13/14 - 45 mängu, 15+13
          14/15 I pool - 23 mängu 11+4

          Kommentaar


            Kui Götze on ebaõnnestunud, siis ma sooviksin ka nii ebaõnnestuda.

            Kommentaar


              Jep, sorri härrased, see minu primadonna suhtumine tõenäoliselt. Lihtsalt ma veidi pettunud, et ta oli Dortmundis selline väike kiire pärdik, kes koguaeg ainult tegi ja nüüd on Pepi süsteemis kardinaalselt muutunud. Täpselt selline tunne nagu ei tohikski ühtegi seppa üks-ühele ette võtta :/
              Inglaste suhtes olen 100% nõus, neile topitakse jah alati räige hinnalipik külge(Barkley on parim näide hetkel vist) ja enamjaolt läheb tõesti perse. Ma tahaks loota, et Raheem on veidi asjalikum sepp kui Walcott ja Lennon, kes ka mul Inglise koolkonnast kohe meelde tulevad, aga nad on ehtsad speedsterid minu arust, kelle ainuke trump on kiirus ja muus osas suhteliselt tagasihoidlikud. Ox mulle kusjuures meeldib, ta on paras rahmeldis ja töötab meeletult, aga jah, tal ka see puudus, et realiseerimisoskus jätab kõvasti soovida ja pole just selline vana, kes assiste korjaks, pigem vajutab ise tähistaevasse.

              Kommentaar


                5 Minuti pärast on treeningmäng Doha-s.

                Qatar Stars (Qat) - Bayern Munich (Ger)

                Kommentaar


                  Qatar Stars - Bayern väravad: https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                  Kommentaar


                    Krokodill Gena hammustas Robbenit Qataris. https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs....html#uk-fb-po

                    Kommentaar


                      Aina vingemad vigastused...
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Reina ründajaks!

                        Kommentaar


                          Ma lihtsalt pean mainima, et teil on maailma kõige inetumad vormid.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ma lihtsalt pean mainima, et teil on maailma kõige inetumad vormid.
                            Ilu on vaataja silmades
                            With a *pinch* of salt

                            Kommentaar


                              Kõige huvitavam arutamine üle pika aja kuskil teemas.
                              Naiss

                              Kommentaar


                                Bochumi vastu hetkel 1-0 maas.

                                Reddit match thread:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X