320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pigem ikka Fränki vahetus. Või vasakäär oli Robbeni vahetus?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Kuna ta vasakujalgne, siis ma päris kindel, et ta ise eelista(k)s paremal äärel mängimist ning et tema kasutegur o(n)li seal tunduvalt suurem kui paremal mängides.

      Kommentaar


        Nii nii, vähem kui tunni pärast on algamas Saksa Der Klassiker ning Pep läheb päris ettevaatlikult Dortmundi vastu.
        Götze pingil on üllatav. Schweini, Alonso ja Lahm keskel on ka korralik keskvälja endale võitmine. Rünnakutel peab Lewa Mülleriga hakkama ise ehitama Robbery puudumisel.




        Pink: Reina - Thiago, Pizarro, Gaudino, Götze, Rode, Weiser.
        Katkised: Robben, Ribery, Alaba, Badstuber, Martinez

        Kommentaar


          Hea tulemus.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Minu meelest tegi Pep taktikalises mõttes üsna targasti/hästi. Kiireid Robbenit, Riberyd ja Alabat ei olnud, seega alustas kolme keskkaitsjaga, tugeva keskväljaga ja ees Müller-Lewa duoga. Ma ütleks et päris hästi toimis... paar head võimalust sai Dortmund, aga ei tasu liialt kurta. Thiago oli alguses mängu lülitudes päris hea, hiljem kadus pildist...

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Thiago oli alguses mängu lülitudes päris hea, hiljem kadus pildist...
              Lõpus oli ju ainult kaitses istumine, no posession.

              Kommentaar


                Hea taktikaline valik Pepi poolt ning kõik väljakul olijad tegid head tööd. Raske on kedagi esile tõsta kuid klaasmeeste puudumisel võttis Lewa pea kõik pallid ees hästi maha ning tema algatas ka rünnaku, millest tekkis värav. Taga tegid Benatia, Boateng ja Dante ka head tööd ning kõige ohtlikum võimalus oli Reusil kui too küljevõrku virutas. Ülejäänud aja oli kõik kontrolli all.

                Kommentaar


                  videot manu supertõrjest palun
                  Mia san mia

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    videot manu supertõrjest palun

                    Kommentaar


                      link ei funka?
                      Mia san mia

                      Kommentaar


                        Eile funkas küll. Tõrje oli world class. Kleepkinnas.

                        Loodab, et Bastiani hüppeliiges teda jälle eemale ei jäta. Mõni mängija võiks terve ka olla. Thiago üle väga hea meel. Paar ülihead liigutust tegi mängu sekkudes.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          link ei funka?
                          Ma ei tea, mul funkab täna ka. See äkki töötab siis: http://gfycat.com/ExaltedSharpFluke

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            videot manu supertõrjest palun
                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            Ma ei tea, mul funkab täna ka. See äkki töötab siis: http://gfycat.com/ExaltedSharpFluke
                            Mu vanaema oleks ka selle ära võtnud. Korralik tõrje, aga mitte midagi ulmelist vms.

                            Panen teile siia võrdluseks ühe ülikõva tõrje samast kuupäevast.

                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Täna Leverkuseni vastu:



                              Pink: Reina, Badstuber, rode, Thiago, Weiser, Gaudino, Pizarro

                              Kahtlustan, et siit tuleb raske mäng.

                              Kommentaar


                                Ongi raske mäng krt. Ette poole sööta üldse ei saa, kohe kaarnad kallal ja pallikaotus. Suvel normaalsed ääred soetada, kuna klaasmeeste asemele peab ka olema kedagi panna.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X