320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benatia ka vigane, fun times. Vältimatu tuleb ka ära öelda, Götzet lihtsalt ei eksisteeri.

    Kommentaar


      Götze uuel hooajal laenule?

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Götze uuel hooajal laenule?
        Võtke tagasi. Kagawa ja Sahini jälgedesse.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Vendadel ikka veel lihavõtted platsil. Munade asemel koksivad päid...
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Thiagole puhas punase koht. Korralikult joppas, et kollasega pääses.

            Kommentaar


              Thiago sai jah ikka väga roosa kaardi sealt, selge punane. Samas Lewandowski värav oli suht close ja see võeti ära, 50-50. Mäng on suht kehv, väravavahid mõlemad väga head olnud.

              Kommentaar


                Lewa värav pold mingi 50/50, selge viga siiski enne koksamist.

                Kommentaar


                  Kohtunikul pole hea päev. Kui Lewandowski värava olukorras vea tegi, siis peaks iga nurgalöögi ära vilistama (võibolla eksin, nägin ainult kahte kordust). Spahic hüppas tald ees Lahmile jalga ja Thiago Kiesslingule jalaga peaaegu näkku, mõlemad olukorrad oleks mõnes teises mängus vabalt punasega lõppeda võinud.

                  Kommentaar


                    Täna nad igatahes mängida ei oska ja kui tulevad pennud, saame tuppa. Alati on nii, et kui mängus oma asju ära ei löö, saad pennaldega sumpsi. Eks paistab siis nüüd.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Hea et Neuer omal tasemel nagu alati oli ning et me pennaldega ei eksi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Täna nad igatahes mängida ei oska ja kui tulevad pennud, saame tuppa. Alati on nii, et kui mängus oma asju ära ei löö, saad pennaldega sumpsi. Eks paistab siis nüüd.
                        Nu oskaksid kindlasti ,aga lihtsalt see mäng oli nagu üks vägistamine väljakul ei tulnud söödud pm ei tundnud mina mehi ära ,muidugi leverkusen tegi head pressi aga see pole nüüd küll vabandus et mehed sunnitööl olid.Hea et penalteid lüüa oskame.28 aprill võtame vastu siis kollased mesilased.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KID Vaata postitust
                          Kohtunikul pole hea päev. Kui Lewandowski värava olukorras vea tegi, siis peaks iga nurgalöögi ära vilistama (võibolla eksin, nägin ainult kahte kordust). Spahic hüppas tald ees Lahmile jalga ja Thiago Kiesslingule jalaga peaaegu näkku, mõlemad olukorrad oleks mõnes teises mängus vabalt punasega lõppeda võinud.
                          Tuleb nõus olla,vileoli natuke kummaline jh.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Võtke tagasi. Kagawa ja Sahini jälgedesse.
                            Kas nüüd seda aga millest see küll tuleb, et teised klubid suudavad mängijad ära rikkuda?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Kuidagi tõmmatakse enesekindlus maha meestel..

                              Kommentaar


                                Mis jama nende vigastustega küll on? enam pole mängu, kus keegi vigastada ei saa. Viimased mängud: Benatia, Schweinsteiger, Alaba, Robben, Ribery jne.. Sellise tempoga pole varsti enam kedagi mängu panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X