320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina oleks ilma igasuguse kõhkluseta lasknud pigem kõndida minema mehel, kes klubi juures olnud alla 2 aasta ning kelle valitsemisperioodi jooksul on meeskonna mäng täiesti selgelt nõrgemaks muutunud kui eelmise treeneri käe all. Ei saa unustada, et Hans oli klubi juures 1977(!) aastast. Ta on täielik oma ala tipp, siin on eelpool juba välja toodud ka, mis masti mehed tema juures ravil käinud on.

    Milles siin teda süüdistada on ka ? Ribery ja Robben on koguaeg olnud üsna vigastustealtid, Martinezel seljataga üks pikk vigastusperiood, mingid setbackid ikka võivad juhtuda. Ja ülejäänud on... noh... tõenäolsusteooria. Mingi pika perioodi jooksul ikka juhtub, et rohkem mängijaid saavad väikeste vahedega vigastada.

    Kaotuses Portole arste süüdistada on ikka äärmiselt meelevaldne ja argpükslik. Selgelt kaitse ei töötanud, mehed polnud piisavalt häälestatud ja ma julgen öelda, et ka taktikaliselt pani Pep mööda.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Mina oleks ilma igasuguse kõhkluseta lasknud pigem kõndida minema mehel, kes klubi juures olnud alla 2 aasta ning kelle valitsemisperioodi jooksul on meeskonna mäng täiesti selgelt nõrgemaks muutunud kui eelmise treeneri käe all. Ei saa unustada, et Hans oli klubi juures 1977(!) aastast. Ta on täielik oma ala tipp, siin on eelpool juba välja toodud ka, mis masti mehed tema juures ravil käinud on.

      Milles siin teda süüdistada on ka ? Ribery ja Robben on koguaeg olnud üsna vigastustealtid, Martinezel seljataga üks pikk vigastusperiood, mingid setbackid ikka võivad juhtuda. Ja ülejäänud on... noh... tõenäolsusteooria. Mingi pika perioodi jooksul ikka juhtub, et rohkem mängijaid saavad väikeste vahedega vigastada.

      Kaotuses Portole arste süüdistada on ikka äärmiselt meelevaldne ja argpükslik. Selgelt kaitse ei töötanud, mehed polnud piisavalt häälestatud ja ma julgen öelda, et ka taktikaliselt pani Pep mööda.
      Täiesti nõus, mädaneb mujalt ning Bayern kaotab kõva rusika tagatoas... ehk veel leitakse ühine keel.. aga seda ka vist aint hooaja lõpuni.

      Pep Barcas omas probleeme osade isikutega ja nüüd Bayern... tundub et kui keegi tema klaveril ühte helistiku puutub (mängib pep) või ühegagi ei klapi (ikka mängib pep) .. siis on aeg kotid pakkida

      Ning jah, Jupp'i all oli Bayern nauditav (paljud staarid olid ka nooremad siis, ei sa samas märkimata jätta)
      Last edited by decrakas; 18.04.15, 02:55. Põhjus: banaani kohuke
      The One and Only

      Kommentaar


        Pep on selline "my way or the highway" stiilis treener, kes peale kõige muu nõuab ülimat pühendumust ka teistelt klubi juures olevatelt ametimeestelt. Barcas oli ta ka just füüsilise ettevalmistuse koha pealt vägagi aktiivne ja minu teada mängis päris suurt rolli selles, et Messi muutus pidevalt vigastatud talendist peaaegu mitte kunagi vigastatud Messiks, keda ma tänapäeval teame.
        Võibolla on siin pigem siis jah konflikt selles, et Bayerni füsiotiim lähtus oma tegevuses oma põhimõtetest ja Pep üritas luua sama korda, mis Barcas.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Mina oleks ilma igasuguse kõhkluseta lasknud pigem kõndida minema mehel, kes klubi juures olnud alla 2 aasta ning kelle valitsemisperioodi jooksul on meeskonna mäng täiesti selgelt nõrgemaks muutunud kui eelmise treeneri käe all.

          ....

          Kaotuses Portole arste süüdistada on ikka äärmiselt meelevaldne ja argpükslik. Selgelt kaitse ei töötanud, mehed polnud piisavalt häälestatud ja ma julgen öelda, et ka taktikaliselt pani Pep mööda.
          Tõenäosusteooriast rääkides, ma küsiks üle, et kuidas oled sa jõudnud järeldusele, et Müller-Wohlfahrt klubist Guardiola tõttu lahkus?

          Ma olen sellel teemal päris korralikult silma peal hoidnud, kuid pole veel kuskilt lugenud, et sakslane oma ameti maha panemises Pepi süüdistas.

          Mülleri öeldu:

          “For unexplained reasons, it was the medical department that was chiefly blamed for the defeat. The relationship of trust has been permanently damaged.”
          Guardiola aga oma hiljutises pressikas:

          “I respect Müller-Wohlfahrt’s decision and that is all I can say. When a player is injured then it is not the fault of the doctor. Injured is injured. We could have lost against Porto even if we had had the injured players available. No one can guarantee that we would have won with our best XI.

          “We lost because of Pep, as simple as that. When we lose it is my fault. Not someone from the board or the medical team. It is my fault and my fault only.”
          Ja hispaanlane selle vine-i kohta:

          “That was just me being disappointed. It had nothing to do with Müller-Wohlfahrt,”
          [Tsitaadid võetud siit]

          Mulle on jäänud tunne, et osad inimesed on lihtsalt hakanud tõmbama praeguses Bayerni situatsioonist omi järeldusi, millel ei ole mingisugustki alust. Ehtne näide see vine, kus Pep üle reageeris. Kedagi see enne Porto mängu ei kottinud, nüüd aga tuleb välja, et hispaanlane võttis seal maniakaalselt ette kogu oma arstipersonali, mistõttu nad klubist lahkusid. Kuskil pole aga välja toodud, et see, kelle suunas Pep reageeris, oli tema assistent Domenec Torrent, mitte MW:



          Marti Perarnau, Guardiola autobiograafia autor ning tema asjadega vägagi kursis olev inimene:

          Kommentaar


            RIBERY peaks teisipäevaks tagasi olema!

            Eile lõpetas Boateng trenni pärast 10. minutit - precautionary measure, õnneks.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Tõenäosusteooriast rääkides, ma küsiks üle, et kuidas oled sa jõudnud järeldusele, et Müller-Wohlfahrt klubist Guardiola tõttu lahkus?

              Ma olen sellel teemal päris korralikult silma peal hoidnud, kuid pole veel kuskilt lugenud, et sakslane oma ameti maha panemises Pepi süüdistas.
              No see pigem, mille boldi tõmbasid, tähendaski seda, et KUI valik siis PIGEM üks kui teine. Kui polnud valikut ja sooviti arstist lahti saada, siis ei ole siin midagi ju võrrelda. Siis on lihtsalt veider ja mõistmatu olukord.

              Disclaimerina võin muidugi juurde lisada (ei ole seda ka kunagi väga varjanud), et ei ole kõige suurem Pepi toetaja ja seda täiesti avalikult. Seega on minu sõnavõtt ka ilmselt kallutatud.

              Eniveis - täna saadi järjekordne võit, 2:0 Hoffenheimi vastu.

              Alustati koosseisus
              Neuer; Rafinha,Badstuber,Dante, Bernat; Gaudino,Götze, Rode; Weiser,Lewa, Müller.

              Vahetusest sekkusid Boateng (asendas Bernat'd), Thiago (Gaudino asemele) ja Pizarro (suht viimasel minutil Lewa asemele).

              Kommentaar


                Algselt postitas BCfey Vaata postitust



                Ja hispaanlane selle vine-i kohta:
                Ise veel Barca fänn.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Olgu arstiks või Vassiljev, Porto on vaja kodus ära taguda. Kuigi tagujaid jääb väheks...
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Ribery vol.2

                    Kommentaar


                      Täna tegi esimest korda üle mitme nädala kaasa Schweinsteiger, kes on oma gripist üle saanud ja samuti tegi individuaalset trenni Lahm. Mõlemad saavad Porto vastu mängida. Iseasi kui suur kasu Schweinsteigerist on pärast sellist pikka pausi. Bernat peaks ka saama mängida pärast seda kui ta laupäeval poolajal vigastuse kahtlusega välja vahetati. Praktiliselt kindel on, et Ribery veel ei ole mänguvalmis, rääkimata ülejäänud vigastatutest.
                      Pakuks, et Porto vastu peaks Alonso asemel alustama Schweinsteiger või Rode, kes oli Hoffenheimi vastu MOTM. Alonso võib küll bussiparkijate vastu häid sööte jagada, aga nii kui talle press peale pannakse või pidevalt mitme mehega peale võetakse, pole temast enam kasu. Võimalusel ka Dante asemele Badstuber. Rohkemate muudatuste jaoks nagunii mängijaid pole.

                      Kommentaar


                        Moment of truth.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KID Vaata postitust
                          Täna tegi esimest korda üle mitme nädala kaasa Schweinsteiger, kes on oma gripist üle saanud ja samuti tegi individuaalset trenni Lahm. Mõlemad saavad Porto vastu mängida. Iseasi kui suur kasu Schweinsteigerist on pärast sellist pikka pausi. Bernat peaks ka saama mängida pärast seda kui ta laupäeval poolajal vigastuse kahtlusega välja vahetati. Praktiliselt kindel on, et Ribery veel ei ole mänguvalmis, rääkimata ülejäänud vigastatutest.
                          Pakuks, et Porto vastu peaks Alonso asemel alustama Schweinsteiger või Rode, kes oli Hoffenheimi vastu MOTM. Alonso võib küll bussiparkijate vastu häid sööte jagada, aga nii kui talle press peale pannakse või pidevalt mitme mehega peale võetakse, pole temast enam kasu. Võimalusel ka Dante asemele Badstuber. Rohkemate muudatuste jaoks nagunii mängijaid pole.
                          Huvitavaim sahin, mida kuulda oli - Robben on surprise inclusion in the team. Robben on kindlasti kõige kriitilisem puuduja, arvestades Porto koosseisu.

                          Muidu sooviks näha - Neuer, Bernat, Badstuber, Boateng, Rafinha, Rode, Lahm, Thiago, Götze, Müller, Lewa. 2-4-3-1 formatsioonis või siis 4-2-3-1 formaadis. Paraku kahtlustan, et Alonso mängib, kuigi mulle tundub, et Lahm ja Rode oleks ehk pisut väiksema riskiga. Rode on kiirem ja tundub, et parema võhmaga kui Alonso ja pakub kindlasti rohkem direct threati; lahmi decision-making on minu arust madalama riskiga ja seetõttu oluline, kui soov on nulli taga hoida. Samuti tuleks kasutada ääri, kuna on teada, et põhiääred on Portol audis (Meeldiks kui Lahm teeks neid overlapping run´ne, aga see eeldaks Schweini mängukõlblikkust... kuigi Schweini ja Rode kooslust ei oska kohe hinnata).

                          Last but not least - seekord tuleb kiire värav lüüa ja võimalused parema protsendiga realiseerida, kui seda on viimasel ajal tehtud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vabbalöök Vaata postitust
                            Huvitavaim sahin, mida kuulda oli - Robben on surprise inclusion in the team. Robben on kindlasti kõige kriitilisem puuduja, arvestades Porto koosseisu.

                            Muidu sooviks näha - Neuer, Bernat, Badstuber, Boateng, Rafinha, Rode, Lahm, Thiago, Götze, Müller, Lewa. 2-4-3-1 formatsioonis või siis 4-2-3-1 formaadis. Paraku kahtlustan, et Alonso mängib, kuigi mulle tundub, et Lahm ja Rode oleks ehk pisut väiksema riskiga. Rode on kiirem ja tundub, et parema võhmaga kui Alonso ja pakub kindlasti rohkem direct threati; lahmi decision-making on minu arust madalama riskiga ja seetõttu oluline, kui soov on nulli taga hoida. Samuti tuleks kasutada ääri, kuna on teada, et põhiääred on Portol audis (Meeldiks kui Lahm teeks neid overlapping run´ne, aga see eeldaks Schweini mängukõlblikkust... kuigi Schweini ja Rode kooslust ei oska kohe hinnata).

                            Last but not least - seekord tuleb kiire värav lüüa ja võimalused parema protsendiga realiseerida, kui seda on viimasel ajal tehtud.
                            Robbeni jutt on jah selline loto.Väidetavalt tegi kerge jooksutrenni, kuid rohkem pole midagi mainitud, ärme hellita lootusi Algkoosseisus kindlasti ei alusta, kuid väike võimalus jääb, et kui asja käima ei saa, siis võimalik, et võetakse suur risk. Alonso jah tõenäoliselt platsil, kuid ta ikka liimist lahti ning parema meelega näeks teda pingil. Basti ei ole kindlasti 100%, aga juhul kui Xabi alustab, siis mingi aeg tuuakse tõenäoliselt Bastian sisse, teise poolaja alguses näiteks, muidugi kui selleks vajadus on. Säilib ka võimalus, et ta muidugi alustab ise või siis koos Alonsoga.
                            Nagu mainitud sai, siis mõlemad äärekaitsjad(Danilo ja Alex Sandro) on Portol väljas, ei tea mis seis backupidega neil on, juttude järgi paremasse pidi minema mingi wingeri-rb hübriid ehk siis mitte vist väga hea asendus ja vasakul on võimalik alustaja Bruno Martins Indi. Muidugi tore, et ääred neil väljas on, aga no ptsi ei ole ju sellist venda, kes sealt hakkaks kotti pähe tirima. Robbery oleks lihtsalt väga hea variant seal. Bernat on muidugi võimeline positiivselt üllatama ja tõustes korralikku peavalu tekitama, kuid eks see näha ole.

                            Ma usun, et läheme ikkagi 4231ga peale ja kui poolajaks midagi ei muutu, siis 3-4-3.

                            ----------------Neuer----------------
                            Rafinha---Boateng--Stuber--Bernat
                            ------------Lahm--Basti-------------
                            Müller----------Thiago---------Götze
                            ---------------Lewa-------------------

                            Ehk niimoodi prooviks mina. Dante võib kodus playstationit mängida.
                            PS. Aeg edurivil nüüd ennast näidata.

                            Kommentaar


                              Call-up: Helton, Fabiano and Ricardo Nunes (goalkeepers); Martins Indi, Maicon, Marcano, Casemiro, Quaresma, Brahimi, Jackson Martínez, Quintero, Reyes, Evandro, Herrera, Hernâni, Ricardo, Óliver Torres, Rúben Neves, Gonçalo Paciência and Aboubakar.

                              Portol on jõudu seal küll veel, isegi kui 3 tähtsat lüli väljas.

                              Kommentaar


                                Pep mainis pressikal, et meeskond peab täna suuremat riski võtma. Heal juhul tähendab see seda, et Bayern lööb kiire avavärava ja muudab Porto ebakindlaks või siis lööb Porto juba esimesel poolajal 2 tükki kontratest, sest kaitseliin on kuskil keskjoone juures. Ise loodan muidugi kiire avavärava peale.

                                Porto lasi vist tervel hunnikul mängijatel nädalavahetusel puhata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X