320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju selline Bayern Juvele lööb?

    Barca -Bayern CL finaal incumming

    Kommentaar


      päris hea diil. Kiire värav lõhkus Porto. Ilmselt arvati, et poolkõva Bayern on hallatav, aga tuli suhhuumi ära

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kas Pep mainis ka mis päeval ta lahkumisavalduse lauale asetab? Peale tänast fopaad ja Buyerni rahvusvahelist häbistamist ei ole ju võimalik et tema eestvedamisel asi jätkub. Hooaja saab lugeda täielikult naeruväärselt läbikukkunuks. Saksamaal duublit teha oskaks isegi mängiva treenerina Lahm.
        TUBLI oled Hälvar
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Päris rängalt on terve sats lasknud ikka, olen ma taevas? Bernat on faking boss.

          Kommentaar


            Oibljääää. Kusagil 5. minuti ringis ütlesin toakaaslasele, et kui Bayern saaks kiire avavärava, siis ennustan 4-6:0 võitu ja kollapsi, vastasel juhul läheb kuradi raskeks Portot maha murda...
            kurat aga ma rääkisin tervest mängust Bayern tegi juba esimese poolajaga ära.

            Seda on meeste olekust näha, et täna mindi kirega ja tahtmisega peale. Ei mingit lonkimist, pall liikuma, nii kui vastased palli saavad, on surve peal ja ruum ära võetud...

            Ütleme nii, et praegu (või isegi 20. minutil) ei tahaks Porto meeste nahas olla - tuldi ju pigem kaitsma ja siis leiti olukorrast kus oli vaja värav lüüa . Nüüd pole muidugi miskit jäänud enam... Ülikõva Bayern, ülikõva !

            P.S Porto väravavaht on ikka puhta sitt olnud. 2 tk neist oleks pädevam kiiper ära hoidnud.

            Kommentaar


              Badstuberile halastati ja jäeti punane andmata. Oleks mängu äkki huvitavamaks teinud.

              Kommentaar


                kurat, ma ei jõudnud esimest poolaega näha. keegi hea inimene viitsib väravad visata siia?
                Mia san mia

                Kommentaar


                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  kurat, ma ei jõudnud esimest poolaega näha. keegi hea inimene viitsib väravad visata siia?
                  väravaid sa tahad, väravaid sa saad:

                  Bernat's cross is headed in by Thiago! 1-0 Bayern on the night, 3-2 Porto on aggregate

                  Boateng puts Bayern ahead on away goals after heading in the corner!

                  A fantastic team goal is finished off by Lewandowksi! 4-3 Bayern

                  Mueller's long range shot seemed to take a deflection and trickles in! 5-3 on aggregate

                  Lewandowski finds room in the 18 yard area and fires past Fabiano! 6-3

                  Porto oma alles tuleb...

                  Jackson Martinez taps in a low cross! 6-4 Bayern on aggregate

                  Alonso beautifully curls the free kick into the net and caps off a memorable night for Bayern! 7-4

                  Siin teile kõik tänased väravad.

                  Aitähh, Bayern!

                  Mia San Mia!

                  Pack Ma's!!!
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Nagu koreos oli kirjas "NIEMALS AUFGEBEN!"

                    Kommentaar


                      Suurepärane. Piisab Bayern natuke kurjaks ajada ja Allianzile pole tahtmist kellelgi seletama tulla.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Super,kena õhtu aittäh Bayern selle meeldejääva õhtu eest.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Suht lamp mäng oli.

                          Kommentaar


                            alonso värav on ilus. olin väga skeptiline enne mängu, aga well done.
                            Mia san mia

                            Kommentaar


                              Teerullides üle vastase. Võimas, aga alles järgmised voorud näeme klubi tõelist sisu, kui opponent on samast puust.

                              Kommentaar


                                Goalcomi kokkuvõtte kah:



                                "Is it a bird? Is it a plane? No! It's Super Pep!" Bayern batter Porto to reach Champions League semi-finals

                                Kommentaar

                                Working...
                                X