320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bayern võidab 1:0! Omavärava lööb ter Stegen!

    #germanyüberalles

    Kommentaar


      Oodatud koosseis ilma üllatusteta. Martinez tuleb vast teine poolaeg Alonso asemele keskel lõhkuma.

      Ma väga Rafinha ja Bernati pärast mures pole. Viimasel ajal väga stabiilselt ja hästi mänginud. Pigem on Alves Barca poolelt mures, kui see Berantexpress tõusma hakkab.

      Rünnak võiks täna mürgine olla. Thiago teeb ees Wunderit Batmani ja Mülleriga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Brick Vaata postitust
        Oodatud koosseis ilma üllatusteta. Martinez tuleb vast teine poolaeg Alonso asemele keskel lõhkuma.

        Ma väga Rafinha ja Bernati pärast mures pole. Viimasel ajal väga stabiilselt ja hästi mänginud. Pigem on Alves Barca poolelt mures, kui see Berantexpress tõusma hakkab.

        Rünnak võiks täna mürgine olla. Thiago teeb ees Wunderit Batmani ja Mülleriga.
        No ütleme nii, et ikka suht korralik vahe on sees, kas vastaseks on Hertha, Hoffenheim, Porto vms ja siis Barca, kelle ründeliin on lihtsalt täiesti ebanormaalses vormis. Bernat on rünnakul sigahea, kuid kaitsetegevus tal nii hea pole, Rafinha umbes sama.

        Kommentaar


          Vabandan kui valesse kohta postitan aga teab keegi äkki mõnda striimi kust mängu näeb..

          Kommentaar





            Mu kõik spordistriimid pm sealt.

            Kommentaar


              Algselt postitas U2 Vaata postitust
              Vabandan kui valesse kohta postitan aga teab keegi äkki mõnda striimi kust mängu näeb..

              Kommentaar


                Neuer tassib ja sõna otseses mõttes. Lewa ja Müller ees täitsa okeid olnud, keskväljast sõidetakse konkreetselt üle. Thiago täiesti kahvatu, Lahm ja Schweinsteiger ei suuda üldse mängu sisse saada ja Xabi üksi lapib ja tassib seal. Kaitse on meeeeeeeeeh, käriseb ikka meeletult, siiani on jopanud. Barca sõidab nagu kiirrong ja me rattaga sügame kõrvale, selline vahe ikka.

                Kommentaar


                  Jep, Alonso on korralik liider, keda praegu vaja ongi. See olukord Thiagoga ennem Barca karistuslööki. Müller-Lewa norm, aga tra 2kesti raske...
                  Hea, et Pep vähemalt tõmbas tagasi, mängu alguses oli eriti võimas näha seda, kuidas mõlemad haigelt pressisid.

                  Kommentaar


                    Ilus on seda ründavat ja tempokat mängu vaadata, aga Bayern mängib ikka liiga julgelt! Niimoodi edasi minnes paar tüki tuleb ikka sisse :S

                    Kommentaar


                      kaks on juba liig isegi kordusmänguks ,kui me ei suuda ühte ltagasi lüüa.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Keegi järgmiseks nädalaks tagasi on? Ehk Javi tuleb, et me keskvälja endale saaks. Müts maha, Messi, vähemalt teised 2 cunti ei löönud.

                        Kommentaar


                          Ära sõnusin tra.

                          Kommentaar


                            Lahm, Thiago, Schweinsteiger - kas see on tõesti keskväli üldse?
                            Sügavalt sõideti sittarisse, viga vea järel. Niipalju söödupraaki, faking teokiirusel liigutamine. 0 lööki raami.
                            Palju faking õnne, see keskväli, lihtsalt masendav.
                            Ütleme nii, et 3 on veel hästi, oleks pidanud rohkem tuppa tulema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Lahm, Thiago, Schweinsteiger - kas see on tõesti keskväli üldse?
                              Sügavalt sõideti sittarisse, viga vea järel. Niipalju söödupraaki, faking teokiirusel liigutamine. 0 lööki raami.
                              Palju faking õnne, see keskväli, lihtsalt masendav.
                              Ütleme nii, et 3 on veel hästi, oleks pidanud rohkem tuppa tulema.
                              Sa mine ka putsi
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RistoT Vaata postitust
                                Ilus on seda ründavat ja tempokat mängu vaadata, aga Bayern mängib ikka liiga julgelt! Niimoodi edasi minnes paar tüki tuleb ikka sisse :S
                                Just ! Pärast 0:1 taha jäämist mindi ka eiteamida tegema ja tulemust teame kõik.

                                Aitäh nende elamuste eest Pep, aga nüüd on Sul aeg endale uus klubi otsida . Võta palun nüüd mõni väljakutse ka ette kui julged. Bayernis on Sinu mängud mängitud. Oled lõhkunud kena masinavärgi ja suutnud teist korda järjest poolfinaali näidata täpselt vastupidist tulemust kui Sinu eelkäia. On aeg ... #pepout

                                Kommentaar

                                Working...
                                X