320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Väga kurb on näha suuremate tiimide fännide suhtumist, et kui iga aasta meistrite liigat ei võida peaks kogu tiimi ja peatreeneri välja vahetama. Ja iga kaotus on tegelikult metsik kriis ja kõik mängijad ja treener on tropid.
    Alles oli Porto mäng kodus ja kõik jooksid kõvaga ringi, nüüd siis ühe mängu põhjal jälle sack. Kuigi meeskonnast oli 4 olulist lüli puudu ja vastas oli üks parimaid barca tiime.
    Sama olen täheldanud ka teiste suurte võistkondade fännide hulgas ja see on lihtsalt kurb.

    Päris nii hull ka asi pole.
    Mina pole kunagi väga suur Pepi pooldaja olnud, seetõttu on loogiline, et kui asi hakkab hapuks minema, siis kogu see asi võimendub.
    Fakt on ka see, et Pep toodi siia CLi tiitlit tooma, mitte koduseid karikaid jahtima ning üpris loogiline, et kui 2 aastat järjest poolfinaalis peksa saadakse, siis on midagi veidi valesti. See hooaeg ei ole ju tegelikult ka mingi meelakkumine olnud, liiga toodi ära, kuid karikas läks minema ja põhimõtteliselt ka CL. See hooaeg CLis on away suht kehvalt ju mängitud, Shakhtariga tegime kesise 0:0 viigi, Portolt saime korralikut ketuka 1:3 ja Barca püsib veel kaua meeles.
    Mängijate pihta tulebki kriitikat anda, aga see ei tähenda, et terve sats minema tuleks kupatada, sugugi mitte. Nagu keegi siin eelnevalt välja toodi, siis vanus surub korralikult peale ning mängijad, keda välja tahetakse vahetada, ongi ju need, kellel vanus hakkab 30 peale jõudma. Samas ei tähenda see, et tuleks Bastian, Rafinha jms minema saata, ei, kindlasti on neist kasu roteerimisel ning muidugi jätku alles, kuid esimest viiulit vast välja enam ei mängi.
    Minu arust üpris loogiline, et üks Euroopa superklubisid plaanib põlvkondade vahetust, tipus ei saagi püsida nii, et täiendusi ei tee.
    Kõik sepad, kellele võiks asendust otsida on ju pikalt õhus hõljunud. Bastian pole enam see, kes ta oli ning kuigi tuli MMi tiitel, siis pigem omistatakse tänu Khedirale ja Kroosile keskvälja domineerimise eest. Rafinha ei ole paremal äärel kunagi mingi supervariant olnud, kuid kedagi paremat pole võtta olnud ning kuigi ta oli isegi väga tubli Barca vastu, siis siiski ka juba varsti 30. Äärte ümber on juba ammu trall olnud, sest klaasmehed ei püsi sellises vanuses enam koos ning Lewandowskile on vaja vahetust, üksi mees ei jõua ning kui katki läheb, siis on puhta perses.

    Kommentaar


      No minu arust juba suhtumine, et 2 korda CLi poolfinaali jõudmine oleks suur pettumus ja häda, ei kõlba kuhugi. Bayern pole ainuke tipptiim maailmas, kelle CLi finaali jõudmine peaks olema enesestmõistetav. Eriti arvestades asjaolusid.

      Kommentaar


        Kaks korda ehk veel katastroof ei ole iseenesest, aga need korrad on saadud korralikud pakid. Bayerni seisukohalt võib asi aga veelgi hullemaks minna, sest mehed vananevad. Selles mõttes ongi tegelikult hetk, kus tuleks päris jõuliselt turul tegutseda. Sest kui hiljaks jäädakse sellega, siis läheb pärast aega ka uute meeste sisse sulandamiseks. Selles mõttes peaks asi loomulikumalt toimuma.

        Reaalsus on see, et Pep ei lähe praegu küll kuhugi ja väga palju sõltub sellest, mida nad Sammer-poisiga suvel teevad.

        Kommentaar


          Kui vaadata Bayerni selle aasta Meistrite Liiga trendi, võin pakkuda, et kodus lüüakse 5 väravat.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Kui vaadata Bayerni selle aasta Meistrite Liiga trendi, võin pakkuda, et kodus lüüakse 5 väravat.
            Ja ise korjatakse välja 10? Ma tahan ka neid seeni.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Ja ise korjatakse välja 10? Ma tahan ka neid seeni.
              Kui ukrainlastellasti lüüa 0, Portolt 1, siis Barcelonal lastakse lüüa 2 ja finaali ikka ei pääseta.

              Kommentaar


                Jupp Heynckes sai täna 70 aastaseks, õnnesoovid härrale!

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kui tõsiselt võetav allikas see on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Kui tõsiselt võetav allikas see on?
                      Suht selline lamp, ikka kohati lahmivad väga huupi.

                      Kommentaar


                        Seoses selle ManCity kuulujutuga:
                        "Guillem Balage says reports that Pep Guardiola will leave Bayern Munich for Manchester City in the summer are ‘rubbish’. The sports channel beIN Sports tweeted on Saturday afternoon that the Bayern boss had reached a verbal agreement to take over at the Etihad. But, speaking on Sky Sports, Spanish football expert Balague said there is absolutely no truth in the claim. “I have asked both clubs and the entourage of the manager and two of the three have come out with the same word: rubbish,” said Balague. “It is nonsense, nothing in it - no agreement, no talks, nothing in it at all.”

                        Kommentaar


                          Seda suitsu City ümber on täna lõunast alates ikka kõvasti tulnud peale seda Keysi tviiti. Hetkel tundub, et aina kerib ja kerib, kuid pigem on see, et niisama troll, et uusi särke ja pileteid müüa.

                          Absolute rubbishi kohta ütleks: http://i62.tinypic.com/x38i08.png

                          Kommentaar


                            See on minu silmis mõttetu jutt, et kodused kopsikud ei loe ja Pep on tiimi perse keeranud. Näidake mulle mõni teine tiim, kes suutnuks Camp Noul Barcat üle välja pressides nii kaua kuival hoida ja neist rohkem palli vallata. Avavärav oli lihtsalt hea löök, teine oli Boa komistus ja Messi meisterlikkus, ning kolmas juba moti pealt. Ma ei kannaks veel Bayernit maha, kuna meie oleme neile kodus sama hirmus vastane, kui nemad olid meile Hispaanias. Oma Juppi heietustega võivad inimesed vabalt peesse kerida. Mees on ammu pensionil ja tänud talle tubli töö eest, kuid nüüd on teised lood ja ka tiim pole sama, mis temal kasutada oli. Poolfinaal Meistrite liigas on juba kõva valuuta ja pigem langeda Barca vastu võideldes, kui minna finaali mängeldes (kui Juvega oleks kokku loositud). Vingumine treeneri teemal võiks olla argumenteeritud vaid juhul, kui liigas oleks feilitud ja Euroopas kohe esimeses knockout roundis langetud vms. Pep on kahe hooajaga ikka kotiga karikaid võitnud ja võidab veel.

                            Vigastuste taha mugav pugeda? Väidad sa mulle, et täis koosseisus Bayern poleks suutnud Barcale üht-kaht väravat lüüa? Arvan, et kindlasti suutnuks. Lööge Messil ja Neymaril kah jalaluud puruks ja näidake, kuidas Barca veel suudaks hirmkõva rünnakut mängida. Ega ei tuleks ikka küll.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Paljud siin ei mõista, et jutt ei käi Pepist kui ebaõnnestujast.
                              Jutt käib eesmärgist miks Pep Bayernisse toodi ning SELLE eesmärgi täielikust feilist. Ja veel saunaga.
                              Kui eelmise aasta Real teile 4:0 küttis kodus siis mis hirmsast vastasest te räägite? Barcelona tuleb ilma hirmuta (kuid mitte lõdva tilliga) ja suurendavad eduseisu veelgi.

                              Lihtsalt sellest on kahju, et teil full squadi ei ole

                              Kommentaar


                                Ehk keegi viitab linkidele, kus on ära nimetatud, et Pepi toomise ainus eesmärk oli kõikidel hooaegadel Meistrite liiga võitmine? Mina väidan, et toodi noor ja ennast tõestanud treener, kelle filossoofia on klubile sobilik ja kellest loodeti Juppi pikaajalist asendajat. Amosele vastaks nii, et eelmine aasta ja see aasta on kaks iseasja. Samahea oleks olnud eeldada, et eelmine aasta oleks Bayern Barca poolfinaalis uuesti maa alla vajutanud. Miks ei suudeta siin foorumis selgelt mõelda? Aastad ei ole vennad ja ei saa võrrelda, mis oli kunagi ennem ja mis on täna.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X