320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Igatahes, Pepi saab vaid armastada või vihata, kuid pigem pea püsti ja täiega null kolm võõrsil, kui mingi umbesse null üks võõrsil ja kodus üks ühega välja. Minu maitse järgi jalka võitis ja seda jagasid ka välismaised kommarid, keda kuulasin ülekandes.
    Wow, see on küll kõige idiootsem statement selles vaidluses minu meelest. "Parem kaotada haledalt 3:0 kui minimeerida kaotus?" Mis osas jalgpall sellest siis ka võitis ? Sinu lemmikud küll võitsid, aga jalgpall ??? See et teine mäng nüüd enam midagi ei otsusta pole küll jalgpalli võit. Ikka Bayerni kaotus.

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Väga kurb on näha suuremate tiimide fännide suhtumist, et kui iga aasta meistrite liigat ei võida peaks kogu tiimi ja peatreeneri välja vahetama. Ja iga kaotus on tegelikult metsik kriis ja kõik mängijad ja treener on tropid.
    Alles oli Porto mäng kodus ja kõik jooksid kõvaga ringi, nüüd siis ühe mängu põhjal jälle sack. Kuigi meeskonnast oli 4 olulist lüli puudu ja vastas oli üks parimaid barca tiime.
    Sama olen täheldanud ka teiste suurte võistkondade fännide hulgas ja see on lihtsalt kurb.
    Kõik jooksid muidugi kõvaga ringi, eks ? Ja öeldi, et kõik võidetakse nüüd alati ära? Äkki teeks vahet võidurõõmu ja kõvatamise vahel ? Ja muidugi ühe mängu põhjal? Jättes kõrvale, see et Porto vastu I mängu esitus oli kohutav ja Dortmundi vastu kukuti täiesti idiootselt välja Saksa karikas...

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    See on minu silmis mõttetu jutt, et kodused kopsikud ei loe ja Pep on tiimi perse keeranud. Näidake mulle mõni teine tiim, kes suutnuks Camp Noul Barcat üle välja pressides nii kaua kuival hoida ja neist rohkem palli vallata. Avavärav oli lihtsalt hea löök, teine oli Boa komistus ja Messi meisterlikkus, ning kolmas juba moti pealt. Ma ei kannaks veel Bayernit maha, kuna meie oleme neile kodus sama hirmus vastane, kui nemad olid meile Hispaanias. Oma Juppi heietustega võivad inimesed vabalt peesse kerida. Mees on ammu pensionil ja tänud talle tubli töö eest, kuid nüüd on teised lood ja ka tiim pole sama, mis temal kasutada oli. Poolfinaal Meistrite liigas on juba kõva valuuta ja pigem langeda Barca vastu võideldes, kui minna finaali mängeldes (kui Juvega oleks kokku loositud). Vingumine treeneri teemal võiks olla argumenteeritud vaid juhul, kui liigas oleks feilitud ja Euroopas kohe esimeses knockout roundis langetud vms. Pep on kahe hooajaga ikka kotiga karikaid võitnud ja võidab veel.

    Vigastuste taha mugav pugeda? Väidad sa mulle, et täis koosseisus Bayern poleks suutnud Barcale üht-kaht väravat lüüa? Arvan, et kindlasti suutnuks. Lööge Messil ja Neymaril kah jalaluud puruks ja näidake, kuidas Barca veel suudaks hirmkõva rünnakut mängida. Ega ei tuleks ikka küll.
    1) Bayern valdas rohkem palli. Mitu punkti selle eest saab playoffis ka? Las ma vastan ise. Mitte kottigi. Point ongi selles, et palli hoiti, aga midagi sellest ei tulnud. Barca oli mäekõrguselt väravavõimalustega üle. Räägid küll ilusat juttu, kuidas need kolm olid õnnega pooleks, aga juba I poolajal oli 3 100% võimalust, mis jäid realiseerimata ainult tänu Neueri supertööle.
    2) Juppi heietustest - ma saan aru, et Sinu resoluutne ja absoluutne isiklik seisukoht on selline, aga saa aru sellest mida ma räägin - varasemate treeneritega võrdlemine on täiesti normaalne tegevus. Meeskond oli ju Juppi viimase ja Pepi esimese ajal sisuliselt sama (pigem tugevam isegi Pepi hooajal) miks neid ei tohi võrrelda? Äkki selgitad selle pigem ära. Mida ja millega üldse oleks võrrelda võimalik kui mitte sama meeksonna kahte järjestikust hooaega???
    3) Liiga ja karikate võitmine - olgem ausad kui me nüüd vaatame Saksamaa Bundesligat, siis absoluutselt IGA inimene saab aru, et Bayerni meeskonnas on kõige paremad mängijad JA kõige pikem pink. Põhimõtteliselt Saksamaa liiga võit on sellises kontekstis täiesti tavaline saavutus (no offence teised tiimid, aga võrrelge nüüd positsioon-positsioonilt konkurentidega).
    4) Vigastused jah või ei - siin Sa jällegi ei üritagi minu pointile pihta saada. Barca Barcaks, aga ka Portole suudeti võõrsil kaotada 3:1 sama koosseisuga, millega kodus 6:1 võideti. See tähendab, et viga oli meeste mottis/häälestuses. Aga see on täielik amatöörlus, kui lased sellises faasis minna peale poolkõvaga. Porto vastu tulime välja, aga nii või naa on see noaga mängimine.
    Dortmundiga ka - suudeti suruda ja domineerida kuni otsustavate vahetusteni. Ja siis läks totaalselt metsa. Ehk piisavalt kvaliteetseid mängijaid oli olemas, et Dortmundi vastu igas mõttes domineerida. Aga siiski kukuti karikast välja.

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Ehk keegi viitab linkidele, kus on ära nimetatud, et Pepi toomise ainus eesmärk oli kõikidel hooaegadel Meistrite liiga võitmine? Mina väidan, et toodi noor ja ennast tõestanud treener, kelle filossoofia on klubile sobilik ja kellest loodeti Juppi pikaajalist asendajat. Amosele vastaks nii, et eelmine aasta ja see aasta on kaks iseasja. Samahea oleks olnud eeldada, et eelmine aasta oleks Bayern Barca poolfinaalis uuesti maa alla vajutanud. Miks ei suudeta siin foorumis selgelt mõelda? Aastad ei ole vennad ja ei saa võrrelda, mis oli kunagi ennem ja mis on täna.
    Ehk viitad linkidele, kus on öeldud, et Pepi toomise eesmärk oli vältida CL finaali jõudmist räigete pakkidega poolfinaalis?
    Ükskõik kus või mis, spordivõistkonna eesmärk on võita. Ja Bayerni võite on viimase kolme hooaja jooksul aina vähemaks jäänud.

    Ja kui räägid pikaajalisest asendamisest, siis miks temaga ainult 3a pikkune leping sõlmiti ? Ei ole nagu väga pikk ju?

    Ehk lühidalt kokku võttes - Pep Man Citysse

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      See on minu silmis mõttetu jutt, et kodused kopsikud ei loe ja Pep on tiimi perse keeranud. Näidake mulle mõni teine tiim, kes suutnuks Camp Noul Barcat üle välja pressides nii kaua kuival hoida ja neist rohkem palli vallata. Avavärav oli lihtsalt hea löök, teine oli Boa komistus ja Messi meisterlikkus, ning kolmas juba moti pealt. Ma ei kannaks veel Bayernit maha, kuna meie oleme neile kodus sama hirmus vastane, kui nemad olid meile Hispaanias. Oma Juppi heietustega võivad inimesed vabalt peesse kerida. Mees on ammu pensionil ja tänud talle tubli töö eest, kuid nüüd on teised lood ja ka tiim pole sama, mis temal kasutada oli. Poolfinaal Meistrite liigas on juba kõva valuuta ja pigem langeda Barca vastu võideldes, kui minna finaali mängeldes (kui Juvega oleks kokku loositud). Vingumine treeneri teemal võiks olla argumenteeritud vaid juhul, kui liigas oleks feilitud ja Euroopas kohe esimeses knockout roundis langetud vms. Pep on kahe hooajaga ikka kotiga karikaid võitnud ja võidab veel.

      Vigastuste taha mugav pugeda? Väidad sa mulle, et täis koosseisus Bayern poleks suutnud Barcale üht-kaht väravat lüüa? Arvan, et kindlasti suutnuks. Lööge Messil ja Neymaril kah jalaluud puruks ja näidake, kuidas Barca veel suudaks hirmkõva rünnakut mängida. Ega ei tuleks ikka küll.

      Nõus selle jutuga.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Bayerniga koduse tiitli võitmine pole küll eriline saavutus. Seda enam, et karikat sinna juurde lisada ei suudetud. Lisaks pole keegi Ribery ja Robbeni jalaluusid keegi purustanud vaid tegemist lihtsalt suuresti klaasmeestega. Asjaolu, mida võiks ka komplekteerimisel arvestada. See on treeneri ülesanne.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Bayerniga koduse tiitli võitmine pole küll eriline saavutus. Seda enam, et karikat sinna juurde lisada ei suudetud. Lisaks pole keegi Ribery ja Robbeni jalaluusid keegi purustanud vaid tegemist lihtsalt suuresti klaasmeestega. Asjaolu, mida võiks ka komplekteerimisel arvestada. See on treeneri ülesanne.
          Kokkuvõttes võib siis öelda, et Pep lasi Rijkaardi filosoofia rotti, tegi sellest "enda oma" ja nüüd lootis Bayernis sama kergelt asju võita kui Barcelonas, aga üllaülla. Ta pole maailma parim, TOP3 treenergi mitte ja põrus. Pepi toomine Bayernisse oli ikka väga ja väga risky business ning ma arvasin koguaeg, et see lõppeb suure jamaga. Umbes sama diil kui Messi Citysse osta (kui saate aru).

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Kokkuvõttes võib siis öelda, et Pep lasi Rijkaardi filosoofia rotti, tegi sellest "enda oma" ja nüüd lootis Bayernis sama kergelt asju võita kui Barcelonas, aga üllaülla. Ta pole maailma parim, TOP3 treenergi mitte ja põrus. Pepi toomine Bayernisse oli ikka väga ja väga risky business ning ma arvasin koguaeg, et see lõppeb suure jamaga. Umbes sama diil kui Messi Citysse osta (kui saate aru).
            Mis siin siis nüüd niisuurt jama on? CL poolfinaali jõuti, tiitel võideti ja DFB karikas jõuti ka suht kaugele. Tuletan meelde, et ka Jupp ei võitnud kõiki karikaid igal hooajal, on olnud kõvasti hullemaid perioode Bayerni ajaloos. Tuleb suvi, tehakse vajalikud täiendused, klubil raha ju on, kindlasti ollakse valmis ka seda kulutama. Ma igatahes niipalju ei põe. Vaatab mis suvi toob. Pep läheb siis läheb... 2015 vormi pealt on juba ammu selge, et sellise ebastabiilse kaitsega ja hambutu ründega CLi karikat ei püüa, kui sul on kiired ääred vigastusega veel väljas.

            Kommentaar


              However, the 44-year-old has rejected the speculation and is adamant he will be at the Allianz Arena next season.

              "I've said it 200 million times: I have one year left on my contract. I'll stay here next season. That is all," he insisted at a press conference.

              Õige kah, kaks hooaega on olnud Pepil Bayerniga harjuda, nüüd peaks teada olema, mille kallal tööd teha, et Bayern oleks taas monstrum a la 2013.
              Kõik on muidugi alati suhteline (lõhkised Alabad ja Robbenid ja teab mis staarid veel) aga tulevane hooaeg peaks make or break olema Pepi kärjääris.
              Kui näitab ära, et oskab siiski enda filosoofiat ka Bayernis edukalt toimima panna, siis võib mehel koht ajaloos olemas olla (ka väljaspool Barcat).
              Kaks hooaega on piisav, et meeskonda süviti tunda ja võimalusi on Bayernil alati, et murekohti lappida.
              Saab näha, kas Pep on oma järeldused teinud.

              ...

              Aga mine tea, äkki suudab Bayern hullu panna hoopis ja üllatuse serveerida homme.
              Tahaks näha, mis juttu siin räägitaks siis, haha.

              Kommentaar


                mida siis mängult oodata? Rohkem teravust ja variatiivsust (äärte kasutamist lisaks keskelt ja üle kaitse pallidele).

                Neuer
                Lahm, Boateng, Benatia, Bernat
                Martinez, Alonso/Schweini
                Müller, Thiago, Götze/Weiser
                Lewandowski

                Dantet võiks kaaluda kui Martinez ei ole veel piisavalt kõlbulik - sel juhul tooks boatengi CDM. Eeldab muidugi, et kaitseliiniga keskjoonel ei passita. Martinez/Boateng suudaks ehk shieldida kaitset ka paremini, kui tandem Alonso, Schweinsteiger + annaks sellise enforcer´i keskele. Lahmi võiks overlaping runnide tarbeks hoida ääres - annab mängule dünaamikat juurde.

                Aga jah. Tõenäoliselt minnakse sama joonisega nagu võõrsilgi.

                Kommentaar


                  Niipalju positiivset viimastelt kuudelt et vähemalt tundub Weiser korralik tuleviku talent. Paar väga headmängu hiljuti teinud.

                  Kommentaar


                    Mingid jutud, et Weiser aastaks Augsburgi laenule? On reaalne teema?

                    Kommentaar


                      Dantet ei taha mingil juhul näha, kuna kaotada pole sõna otseses mõttes midagi, siis tuleb täiega peale lennata.
                      Kuna Martinez Augsburgi vastu ei mänginud, siis ei usu, et ta veel piisavalt fit on. Loodan, et eksin.



                      Platsile võiks minna kas nii


                      Neuer
                      Rafinha Boateng Benatia Bernat
                      Javi Alonso
                      Müller Thiago Götze
                      Lewa

                      või siis

                      Neuer
                      Rafihna Boateng Benatia Bernat
                      Schweinsteiger Javi Thiago
                      Muller Lewy Gotze




                      Minu lootus on selle peal, et Martinez kuidagimoodi mängib, kui mitte, siis on seal asemel esimese lineupi puhul Basti ja teisel juhul Lahm.. Kumbki viimastes mängudes pole väga muljet avaldanud, nii et ei aitäh.





                      #MiaSanMia

                      Kommentaar


                        ah nkn bastian ja lahm mõlemad põhis, martinez, alonso ja thiago ka ja buss ette, et rohkem ei löödaks.okok tegelt võiks mängust midagi tulla, siis teiepoolt just.

                        Kommentaar


                          Kui häid overlappivaid ääri ei tule, siis võib juba uue pakki vastu võtta. Optimistlik ei saa olla, kuna see oleks vist mingil määral ajalugu CLi poolfinaalis kolmeväravalisest kaotusseisust välja tulla?

                          Kommentaar


                            Mina vana Bundesliga huvilisena ootan täna põnevat mängu. Tean-tean mehed on vigased, alavormis ja nii heas hoos Barcelona vastu on raske midagi teha aga loodan, et langeme võideldes
                            Nii optimist ma pole nagu Alaba, kes teatas, et Bayern võidab 4:0 ja tema on finaaliks tagasi... sügaval-sügaval-sügaval oioioi kui sügaval ma siiski usun imedesse

                            Kommentaar


                              Väikene eelvaade, kus Guardiola annab aru:

                              TV3 uudistetoimetus võtab igal õhtul operatiivselt ja asjatundlikult kokku olulisemad päevasündmused nii Eestist kui ka mujalt maailmast ning nüüdsest jõuavad uudised koos täiendavate lisakommentaaride ja erinevaid vaatenurki avava analüüsiga eetrisse tunnises saates. „TV3 uudiste“ ankrud on Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Sander Terras ja Liisa Aadussoo. Reporteriks on Kadri Pikhof, Karl-Johannes Kõiv, Sven Soiver, Virgo Pärn, Marie Metsur, Allan Muuk jt. Seitsmesed uudised

                              Kommentaar


                                Pressikonverentsist võib järeldada, et Pep lendab sama taktikaga peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X