320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kampsun Vaata postitust
    Kui häid overlappivaid ääri ei tule, siis võib juba uue pakki vastu võtta.


    Ma ei saa jätkuvalt aru Lahmi solgutamisest keskväljal. Löw proovis ka suvisel MM-il aga sai peagi aru, et mees on äärekaitses kordi effektiivsem. Minu arvates annab Lahm rünnakul rohkem juurde, kui Rafinha. Sama jutt ka eelnevalt Alabaga (neid näiteid on ju tegelt veel. Karikas Robben ründaja all näiteks). Tunduks, et Pep üritab Van Gaali ja näiteks Bielsaga võistelda, kes suudab enim mehi "valedel" positsioonidel mängitada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Ma ei saa jätkuvalt aru Lahmi solgutamisest keskväljal. Löw proovis ka suvisel MM-il aga sai peagi aru, et mees on äärekaitses kordi effektiivsem.Tunduks, et Pep üritab Van Gaali ja näiteks Bielsaga võistelda, kes suudab enim mehi "valedel" positsioonidel mängitada.
      filosoofia mees, F-I-L-O-S-O-O-F-I-A!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Löw proovis ka suvisel MM-il aga sai peagi aru, et mees on äärekaitses kordi effektiivsem.
        Kas ma mäletan valesti, et ta liigutati kaitsesse pigem kellegi vigastuse tõttu?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Kas ma mäletan valesti, et ta liigutati kaitsesse pigem kellegi vigastuse tõttu?
          Mustafi mängis seal esialgu jep ja pärast kui ta katki tehti, topiti Lahm sinna.
          Enivei, Lahm on täitsa okei sepp seal keskväljal, täklada oskab ja sidepasse ka lükata, aga rünnakupanus jääb tal kehvaks, ta lihtsalt ei ole selline mängija, kes võiks ruumi tekitada, killerpasse panna või kedagi ette võtta, löögist pole ka mõtet rääkida.
          Ma olen sellises kaheldavas seisukorras hetkel, ütleme nii, et ilmselgelt ootan ma edasipääsu, kuid jään rahule ka võiduga.

          Kommentaar


            Bayern on igati võimeline Barcat kodus 4-0 võitma. Kuid ma ei saa aru, kuidas nad seda ilma Robberyta teha peaksid suutma. Võit võiks tulla küll aga kas just nelja suudavad lüüa.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              sama lamp koosseis, kahe mehega rünnakutele taas.

              Kommentaar


                okei, mul on probleem. kas ipadist on võimalik kuskilt striimida? mingit äppi vms?

                e: ise küsin, ise vastan: tõmbasin mingi browseri, mis supportib flashi ja paistab, et hetkel töötab.
                Mia san mia

                Kommentaar


                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  okei, mul on probleem. kas ipadist on võimalik kuskilt striimida? mingit äppi vms?
                  http://www.tv6.ee/otse ?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    sama lamp koosseis, kahe mehega rünnakutele taas.
                    Mis siin ikka lampi, Pepil järelikult ei ole rohkem valikut. Javi ilmselgelt ei ole valmis saadud, Rode tõenäoliselt ka suht punases ja Weiseril ju sellisel tasemel tegelikult kogemus puudub, tõesti ründefaasis ta parem kui Rafinha, aga kaitses vast jääb alla.
                    Lootma peab, et Thiago ärkab üles lõpuks. Ma usun, et koduplats annab kõvasti juurde ning ehk Bernat ja härrad väristavad veidi vähem.

                    Kommentaar


                      Noh, algas hästi ja 14 minutil otsustati mäng ära.

                      E: kaitseliin lekib hullemini kui esimene leg

                      Kommentaar


                        no palju õnne, selle kõrge liiniga ei suudeta isegi ühte suluseisulõksu korraldada. Anti lootust, aga no täpselt samamoodi tuleb tuppa nagu eelmine mäng.
                        Ja no siililegi selge, et Alonso, Basti ja Lahm ei suuda keskväljal Barca vastu mitte midagi. Pannakse pikka, Benatia/Boateng löövad puhtaks ja teine laine on tühjus maad Bayerni poolt ja siis Iniesta, Rakitic ja Busquetsi ning isegi Messi, kes seal rahulikult toimetada saab.
                        JA NO PUTSI, tra õppige lööma. Müllerilt mingi plönn MATSile otse keskele, Lewandowski paneb täiega otse keskele. Ter Stegeni kohta pole midagi öelda, superhea vana ja kindlasti Saksamaa tulevane esikinnas.

                        Kommentaar


                          Kaitse on nagu läbi tulistatud ämber ning ründes ei tehta omi asju ära. 5-te vist poolajaga barcale ei tao enam

                          Kommentaar


                            Mängu täitsa on ning Müller ja Lewa saavad enam-vähem hakkama (realiseerida võiks paremini). Küsimus on, kus on Bayerni kaitsemängijad? kui Messi, Suareze ja Neymariga võidu jooste ei jõua, siis nahhui vaja liine nii kõrgele tõsta...

                            Kommentaar


                              faking uhke selle meeskonna üle, täie rauaga koguaeg edasi. Müller tõenäoliselt parim, lihtsalt oivaline töövõime ning kus vend kerkib, imetlusväärne. Lewandowski realiseerimine võiks veidi parem olla, kuid tehnika ikka super ja palle võttis maha ikka kenasti.
                              Täna loodi ikka sitaks võimalusi ning kohe ka sahises.
                              Tõsiselt vägev tunne on ikka, ei mindud kiigutama kuskil lõpus, et mis läinud see läinud, vaid koguaeg anti täiega.
                              Järgmine hooaeg uuesti. #MiaSanMia

                              Kommentaar


                                Benatia müük oli Roomale täielik lotovõit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X