320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Costa haige skilliga ikka aga need nurgalöögid nii juustud ikka.
    Müllerit suures pildis ühtegi korda ei näinudki aga sealt võib lambist kuskil sahiseda kah.

    Kommentaar


      Keskväli nii aeglane, palli tuuakse sellise kiirusega üle nagu ollakse 6:0 ees. Müller täiesti kadunud ja Lewa tipus isoleeritud. Ajaks asja kiiremaks, võiks asja saada. Danke Manuel.

      Kommentaar


        Pep, äkki sellepärast Sa kunagi Bayerniga midagi ei saavutagi (õnneks vist järgmisest hooajast ManCitysse?)

        Mõnel ajab ehk vere vardasse see 600 söötu 70 minutiga. Aga kui nüüd proovida statistika tagant mängu näha siis mis oleks saanud sellisel juhul kui vastas oleks olnud meeskond PÄRIS tipuründajaga? Esimesel poolajal 2-3 oleks küll sisse tulnud. Selles osas et kui ikka esimeses playoffringis alati väljalangeva tiimi vastu selline esitus teha, mis saab siis Euroopa päristippude vastu ??

        Tean küll, et Arsenal on võitnud Bayernit varemgi, aga no vaadake seda tänast mängu ?! Arsenal seisis oma kastis, Bayernil polnud mingit ideed kuidas kaitsest läbi mängida ja vaatamata sellele, et mängutempot kontrolliti oli ülihäid võimalusi ainult üks - see kiirrünnak, millest Lewa üle lõi. Arsenalil olid... noh, mõned rohkem...

        Kommentaar


          Nahhui Müller 90mini tegi, peale vahetusi läks poolkaitse väga pasaks ikka.

          Kommentaar


            mida undate läks unsuu sisi läks nuh juhtub
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Pep, äkki sellepärast Sa kunagi Bayerniga midagi ei saavutagi (õnneks vist järgmisest hooajast ManCitysse?)

              Mõnel ajab ehk vere vardasse see 600 söötu 70 minutiga. Aga kui nüüd proovida statistika tagant mängu näha siis mis oleks saanud sellisel juhul kui vastas oleks olnud meeskond PÄRIS tipuründajaga? Esimesel poolajal 2-3 oleks küll sisse tulnud. Selles osas et kui ikka esimeses playoffringis alati väljalangeva tiimi vastu selline esitus teha, mis saab siis Euroopa päristippude vastu ??

              Tean küll, et Arsenal on võitnud Bayernit varemgi, aga no vaadake seda tänast mängu ?! Arsenal seisis oma kastis, Bayernil polnud mingit ideed kuidas kaitsest läbi mängida ja vaatamata sellele, et mängutempot kontrolliti oli ülihäid võimalusi ainult üks - see kiirrünnak, millest Lewa üle lõi. Arsenalil olid... noh, mõned rohkem...

              Samas, kui Pellegrini Premmi kinni paneb, šeigid vaevalt, et muutusi tegema hakkavad.
              Kas seal mitte Cechi head tõrjet polnud?
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Pep võiks tõesti minema minna, ma ei suuda enam Bayernit vaadatagi. See pole sp, et kaotasime, vaid mängupilt oli kohutav. Reaalseid võimalusi ei tekkinudki. Keskväli oli nii aeglane, Thiago isegi ei proovinud. Vidal on olnud täiesti meh üldse, absoluutselt pole end meeskonnas käima saanud. Vahetused - tule taevas appi. Vahetuste tulemus oli see, et Lahm kadus keskväljale oma sidepasse lükkama ja kuna Kimmich ja Lahm ju ei saa isegi äärevahetusega hakkama, siis pidid Alaba ja Boatank hakkama äärtele söötu jagama. Müller on tavaline, ta ei ole kunagi väga pildis, sest ta ei ole ääremängija. Anna talle võimalus ja ta teeb oma ära, täna neid võimalusi ei olnud. Täiesti teenitud sumpar ja pilgud Pepile. 70% söötu ja 0 resultaat ja täiesti teenitult. Üleüldse, kõik keda vähegi huvitab, vaadake Bayerni CLi away saldot tugevate tiimide vastu ja saate teada, kuidas Pepi Bayern täielik impo away on. Õnne Arsenalile, nüüd peaks grupist läbi saamine olema veidi reaalsem variant. Ps. ma ei imestaks, kui kodus Arsenali vastu asi "clickima" hakkaks, sest kodus me oskame mängida.
                Aa ja Thiago EI MÄNGI number kümmet. Ta on ikka väga madalal, pm Alonsoga koos hoiavad seda ja Vidal paneb seal kuskil Lewa all ringi, KUIDAS tra peaks sealt tekkima? Arturo ei ole ju mängu ehitaja. fakk ma ütlen. Keskväljal olid Alonso, Lahm, Kimmich, Vidal ja Thiago. Alonso võib pikka taguda, Vidal box2box, Kimmich on veel noor ja roheline ja Thiago tegelikult puhas 10, aga Pepi formatsioonis mängib ta ka alumist poolikut. Kust peavad need variandid tulema? Äärtelt, kus on Costa ja Müller? Esimene on markeeritud 3 kaitsjaga ja Müller ei ole mingi ääremängija.. fakk no

                Kommentaar


                  Vähemalt tuli see jama praegu ära, mitte kuskil poolfinaalis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    Vähemalt tuli see jama praegu ära, mitte kuskil poolfinaalis.
                    Pep on küllalt põikpäine, ma ei välistaks midagi sellist ka kusagil väljakukkumismängudes.

                    Kommentaar


                      Mu meelest naljakas, kuidas te nüüd nutate. Keda te siis treeneriks tahaksite? Jupp Heynckesit või?

                      Aga me tahame SAFi. Keda huvitab. Praeguse olukorraga saab rahul oldud. Või mida te üldse tahate? Ma leian et Jupp hellitas teid oma hooajaga ära. End of story.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        jap mai saa ka aru,yks nutt ja ala shit happens,võtke kokku end,loomulikult pettunud aga mingit nuttu pole vaja halada siin
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Ma ei viitsi mööda seina taguda neid statemente. Neid treenereid, keda ma puldis näeksin on sittakanti. Ancelotti, Heynckes, Hitzfeld, Simeone, Koeman, Sousa.
                          See ei ole ainult selle mängu järgne emotsiooni pealt prõmmimine. Me võime lüpsta BLi ja CLi rookiesid, aga mis kasu sest on? Ma olen eelnevalt korduvalt öelnud, et mulle ei meeldi Pepi mängustiil ja asi jokk. Selle kiigutamisega lõhub väiksemad meeskonnad ära, sest me söödame neid surnuks, aga kui mõni CA sats vastu tuleb, läheb üldjuhul raskeks. Kodus oleme me võimsad, aga CLis väljas mängida ei suuda. Ma täpselt ei leia seda statistilist numbrit, aga ma tean, et Bayern AWAY Pepi all on olnud korralik läbikukkumine.
                          Hala on standard, ma kirjutan üldiselt väga negatiivses toonis, aga toon välja ka murekohad, et analüüsida ja arutada, miks ja mida võiks parandada. Ei ole ainult ju tekst, et kõik on perses ja nii edasi.
                          Ja asi on selles, mida on miljon korda mainitud, aga jälle keegi tuleb tühjalt siia prõmmima. Pep Guardiola toodi siia CL trofee pärast, mitte Saksa liigat võitma, mitte liigakarikat võitma.
                          + minu hinge närib see vast elu lõpuni, et ta lõhkus võitva meeskonna täielikult ära ja nüüd oma 70% passiga kiigutab. Mulle ei meeldi see mäng, ei hakka meeldima ja ma ei poolda seda. Mind häirib, et ta ei muuda midagi ja astub järjekindlalt ämbrisse. Ma olen päris kindel, et see hooaeg tuleb CLis ka miski kole tala kuskil KO ringis. Dortmundilt saime karikas tappa, sest Pep astus ämbrisse. Realilt üle eelmine hooaeg saime Pepi põikpäisuse pärast sisse, Barcalt eelmine hooaeg. Neid mängu on palju ja need ei ole läbi.
                          Pep raus ja kõik on öeldud.




                          //also

                          Josep Guardiola, Bayern head coach:"We played to control the game and create chances. I am so, so proud of how we played.


                          GFY, sir.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Ma ei viitsi mööda seina taguda neid statemente. Neid treenereid, keda ma puldis näeksin on sittakanti. Ancelotti, Heynckes, Hitzfeld, Simeone, Koeman, Sousa.
                            See ei ole ainult selle mängu järgne emotsiooni pealt prõmmimine. Me võime lüpsta BLi ja CLi rookiesid, aga mis kasu sest on? Ma olen eelnevalt korduvalt öelnud, et mulle ei meeldi Pepi mängustiil ja asi jokk. Selle kiigutamisega lõhub väiksemad meeskonnad ära, sest me söödame neid surnuks, aga kui mõni CA sats vastu tuleb, läheb üldjuhul raskeks. Kodus oleme me võimsad, aga CLis väljas mängida ei suuda. Ma täpselt ei leia seda statistilist numbrit, aga ma tean, et Bayern AWAY Pepi all on olnud korralik läbikukkumine.
                            Hala on standard, ma kirjutan üldiselt väga negatiivses toonis, aga toon välja ka murekohad, et analüüsida ja arutada, miks ja mida võiks parandada. Ei ole ainult ju tekst, et kõik on perses ja nii edasi.
                            Ja asi on selles, mida on miljon korda mainitud, aga jälle keegi tuleb tühjalt siia prõmmima. Pep Guardiola toodi siia CL trofee pärast, mitte Saksa liigat võitma, mitte liigakarikat võitma.
                            + minu hinge närib see vast elu lõpuni, et ta lõhkus võitva meeskonna täielikult ära ja nüüd oma 70% passiga kiigutab. Mulle ei meeldi see mäng, ei hakka meeldima ja ma ei poolda seda. Mind häirib, et ta ei muuda midagi ja astub järjekindlalt ämbrisse. Ma olen päris kindel, et see hooaeg tuleb CLis ka miski kole tala kuskil KO ringis. Dortmundilt saime karikas tappa, sest Pep astus ämbrisse. Realilt üle eelmine hooaeg saime Pepi põikpäisuse pärast sisse, Barcalt eelmine hooaeg. Neid mängu on palju ja need ei ole läbi.
                            Pep raus ja kõik on öeldud.




                            //also

                            Josep Guardiola, Bayern head coach:"We played to control the game and create chances. I am so, so proud of how we played.


                            GFY, sir.
                            Hahahahaa, epic rant. Koeman, Sousa, Simeone selle koosseisuga Bayerni treeneriks. Võtke parem Rüütli, ikka parem kui Pep.
                            Saate ühe korra tala alates hooaja algusest ja kisa lahti. Barca sündroom.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Ma ka ei saa aru sellest agooniast. Kamoon kõik chill-bill, Bayern saab 1. kohaga edasi nagunii. Arsenal läheb 2. kohaga edasi, saab vastaseks Barcelona/ Real Madridi ja saab jälel kodusele liigale keskenduda.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                No loog, muudmoodi ju ei saagi
                                Koeman ja Sousa olid pm täiesti huupi võetud, sest ma tõesti ei taha lihtsalt Pepi seal näha.
                                Teised on vait, mina ainsana hüsteeritsen, aga miks mitte? Tegelikult ei ole see seis midagi nii roosiline kui kõigile tundub. Jah BLis sõidetakse buldoosriga ja elu on ilus, aga tegelikult ju nii superduperhea kõik ei ole. CLis eriti. Okei, Zagrebit loputasime 5:0, aga seda kodus, kus me oleme anyway faking head ja oleme ausad, Zagreb ei suuda elusees Bayerni tempoga kaasa minna, meil on niipalju sügavust ja kvaliteeti meeskonnas, et nad ei saa mitte mingi valemiga Allianzile ever meile vastu. Kõik respekt Zagrebi suunas, aga see Arsenali vastu võit oli ka üks väga erilist hea päev. Olympiacose mäng Kreekamaal on mul hästi meeles. Istusid ju kreeklased ilusti kaitses ja alles pärast Mülleri wtf-väravat hakkas alles juhtuma, vabalt oleks võinud seal 0-0 ära hoida või mingi minimaalse 0-1 kaotusega Olympiacos võinud lahkuda, kui fortuuna oleks soosinud. Ja nüüd see eilne Arsenal, 70-30 possession ja vähem pealelööke kui Arsenal, go figure. Werderi vastu oli samuti raske, tuli hädine 1-0. Enne seda need mängud(sh. vs Zagreb) on kõik ju Lewandowski hiiteri pealt tulnud. Jah, ma keesin eile üle ja lahmisin igas suunas, kus võimalik, aga kui aus olla, siis ma tegelikult on mu seisukoht ka selline.
                                Pep on põikpäine ja kindel, et tema süsteem töötab, mis on mõnesmõttes hea, aga ta on niipalju juba puusse pannud, et hakkab vaikselt üle viskama. See hooaeg juba Lord Bendtner korra karistas ja selliseid napikaid on siiatänna olnud. Kui ka BLi vaadata, siis selliseid kahtlaseid "päästvaid" vilesid on olnud.
                                Ma ei väidagi, et meeskond perses on ja hooaja võib maha kanda. Lihtsalt frustreeriv on vaadata, kuidas see asi kulgeb.
                                Lisaks sellele olen ma ju koguaeg Pepi vastu olnud ja loogiline, et see vastuolu suureneb, kui järjekordselt ämbrisse astutakse. Ei olnud küll väga tähtis mäng, aga Premmi klubide vastu võiks ikkagi alati oma ära võtta ja julgen väita, et see "oma" on enamus kordadel võit.
                                Lõpetan ära ka, kisub asi juba pikale, sorri kaasfännid, et ma jälle hoogu siin sattusin, aga vahete vahel on hea rantida.
                                Aa, ja eilse mängu kohta jäi veidi ütlemata.
                                Müller, Lahm, Bernat olid kohutavad. Costa ja Neuer(vaatamata sellele kalale) saavad pai. Thiago suunas ka teravad kriitikanooled.
                                Ja ütlen veel, kaotus ja resultaat mind ei kõiguta, mind morjendab see mängupilt,-stiil ja need kuradi eilsed vahetused.
                                #walloftext

                                Kommentaar

                                Working...
                                X