320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti ebaoluline tulemus ju. Miks jonn? Kodus ilmselt tuleb võit nkn ja grupi võit on ka suht tõenäoline. Ütled, et Pep on pask olnud? Kaks poolfinaali kaotatud hilisemale võitjale. Iga aasta peab finaali saama? Kas Ancelotti ja need muud mehed saaksid?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      No loog, muudmoodi ju ei saagi
      Koeman ja Sousa olid pm täiesti huupi võetud, sest ma tõesti ei taha lihtsalt Pepi seal näha.
      Teised on vait, mina ainsana hüsteeritsen, aga miks mitte? Tegelikult ei ole see seis midagi nii roosiline kui kõigile tundub. Jah BLis sõidetakse buldoosriga ja elu on ilus, aga tegelikult ju nii superduperhea kõik ei ole. CLis eriti. Okei, Zagrebit loputasime 5:0, aga seda kodus, kus me oleme anyway faking head ja oleme ausad, Zagreb ei suuda elusees Bayerni tempoga kaasa minna, meil on niipalju sügavust ja kvaliteeti meeskonnas, et nad ei saa mitte mingi valemiga Allianzile ever meile vastu. Kõik respekt Zagrebi suunas, aga see Arsenali vastu võit oli ka üks väga erilist hea päev. Olympiacose mäng Kreekamaal on mul hästi meeles. Istusid ju kreeklased ilusti kaitses ja alles pärast Mülleri wtf-väravat hakkas alles juhtuma, vabalt oleks võinud seal 0-0 ära hoida või mingi minimaalse 0-1 kaotusega Olympiacos võinud lahkuda, kui fortuuna oleks soosinud. Ja nüüd see eilne Arsenal, 70-30 possession ja vähem pealelööke kui Arsenal, go figure. Werderi vastu oli samuti raske, tuli hädine 1-0. Enne seda need mängud(sh. vs Zagreb) on kõik ju Lewandowski hiiteri pealt tulnud. Jah, ma keesin eile üle ja lahmisin igas suunas, kus võimalik, aga kui aus olla, siis ma tegelikult on mu seisukoht ka selline.
      Pep on põikpäine ja kindel, et tema süsteem töötab, mis on mõnesmõttes hea, aga ta on niipalju juba puusse pannud, et hakkab vaikselt üle viskama. See hooaeg juba Lord Bendtner korra karistas ja selliseid napikaid on siiatänna olnud. Kui ka BLi vaadata, siis selliseid kahtlaseid "päästvaid" vilesid on olnud.
      Ma ei väidagi, et meeskond perses on ja hooaja võib maha kanda. Lihtsalt frustreeriv on vaadata, kuidas see asi kulgeb.
      Lisaks sellele olen ma ju koguaeg Pepi vastu olnud ja loogiline, et see vastuolu suureneb, kui järjekordselt ämbrisse astutakse. Ei olnud küll väga tähtis mäng, aga Premmi klubide vastu võiks ikkagi alati oma ära võtta ja julgen väita, et see "oma" on enamus kordadel võit.
      Lõpetan ära ka, kisub asi juba pikale, sorri kaasfännid, et ma jälle hoogu siin sattusin, aga vahete vahel on hea rantida.
      Aa, ja eilse mängu kohta jäi veidi ütlemata.
      Müller, Lahm, Bernat olid kohutavad. Costa ja Neuer(vaatamata sellele kalale) saavad pai. Thiago suunas ka teravad kriitikanooled.
      Ja ütlen veel, kaotus ja resultaat mind ei kõiguta, mind morjendab see mängupilt,-stiil ja need kuradi eilsed vahetused.
      #walloftext
      Ma küll täies pikkuses mängu ei näinud, aga Cech hoidis ikka korralikult Arsenali mängus, sinu jutt jätab sellise mulje nagu terve mängu jooksul poleks ühtegi normaalset võimalust olnud, aga päris kindlasti oli Bayernil võimalusi küll. Haters gonna hate

      Kommentaar


        Vaja oleks üht reality checki. loodetavalt saate pärast Pepi oma tatade jms seltskonnaga proovida. Äkki isegi tuleb välja ja saate CL tiitleid juurde. Kui aga peaksite siiski tuleval hooajal ja edasi liigatiitli eest veel viimase vooruni punnima, mõned hannoverid kodus sisse saama ning CLi veerandfinaali pidama jääma oma vasturünnakutele orienteeritud Thiago ja Co-ga seltskonnaga, siis tulen ning natuke trollin teid mõne praeguse salvestatud postiga.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Ikka ei jõua kohale? Mul on RESULTAADIST pohhui! Mulle ei meeldi, kuidas me mängime, millised lahendused on, mis liikumised, mis vahetused. Mitu korda tuleb seda öelda? Muidugi mulle jõuab kohale, et iga aasta CLi tiitlit ei saa võtta ja see on ebareaalne, aga lihtsalt mind häirib mängupilt ja see viis, kuidas on langetud. Porto vastu olime samuti meeletus hädas, kodus lihtsalt hävitasime eelmine aasta. Neid näiteid on veel. CL Away ja Bayern ei käi kokku.
          Jätame selle kus see ja teine, las ta olla. Rixxer ma teen suga beti kui järgmine treener tuleb, et Bayern võidab Bundesliga, selles satsis on niipalju sügavust, et johhaidii.


          //LeeRomeno, sul täiesti õigus. Olid mõned võimalused, aga fakt on see, et Arsenal lõi 30-70 possessioni pealt rohkem peale kui Bayern ja ka ohtlikumad võimalused olid neil. Theo pealöök, Alexise taevasse vuramine ja mõned veel.


          I rest my case, ilmselgelt mõtlen täiega üle, aga ma lihtsalt olen selline. Mind ei koti kas mängitakse CLi finaali või mingit suvalist friendlyt mingi Kabala JK vastu, ma võtan asja tõsiselt, tahan näha, et mängijad võitlevad ja mängivad enda vääriliselt. Kui ei viitsi ega taha, nahhui neid toppida sinna? Pink januseid mehi täis. Turiste on Londonis niigi palju.

          Kommentaar


            See minu arust näitab juba tõsist probleemi suhtumises kui tulemus absull midagi ei loe, tähtis on vaid lõbus mäng. Harry Redknapp võiks järgmine Bayerni treener olla.

            Kommentaar


              Oota, aga siin on kergelt vastuolu ju. Kui sa ütled, et sul on savi resultaadist, siis mida see kaotus Arsenalile siis üldse morjendama peaks?

              Te ju sisuliselt surusite Inglismaa üht parimat võistkonda nende kodus terve mängu ning lasite Neueri brainfardist värava.

              Selles suhtes, et näiteks Venemaal mängis eelmine aasta selline sats nagu Arsenal Tula ülimalt atraktiivset ja sirgjoonelist ründavat jalgpalli. Lõpuks nad jäid küll viimaseks ja langesid välja, aga põhieesmärk oli mänguilu.

              Tuleb ikka mõista, et mängijad on ka inimesed ning suure tuhhiga rünnata terve hooaeg ei jaksa. Tulebki 80% mängudest võtta oskuste pealt ning plahvatada õiges kohas ja õigel ajal (näiteks CL-i lõpufaasis).
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ei no, ilmselgelt ei ole üleüldiselt resultaadist ükskõik. Mõtlesin siin eilset mängu ja üldiselt seda, et kaotust ei ole nii raske alla neelata, KUI meeskond mängib hästi ja ilusat jalgpalli.
                Kui on sellised mängud, mida ei pea tõsiselt võtma või mis ei oma tähtsust, siis palun mängitagu Kimmichit, Comani, Gaudinot jms, kelle mängunälg on laes.



                //Vabandan kõigi ees oma wallofteksti ja hala eest, lähen vahel liiga käima.

                Kommentaar


                  Ma saan Mõmmikust aru On Pep juba küllalt samasuguste võtetega vastu näppe saanud aga ikka jätkab oma surnuks söötmisega, justkui söötude arv määraks võitva meeskonna. Neid näiteid on enam kui küllalt. Ning need sissesaamised Realilt ja Barcalt ... no esimene oli ikka väga piinlik (0-4 Allianzil ikkagi) aga ka Luis Enrique mängis ta selgelt üle. Niimoodi jätkates tuleb varem või hiljem järgmine. Mõned head aastad tagasi ei osatud sellega toime tulla aga on juba küllalt aega olnud harjutada.

                  Ma ei näe põhjust vabandamiseks.

                  Kommentaar


                    Eile mõlemad kiiperid tassisid. Peeter võttis maailmaklassi tõrjetega Thiago, Lewa ja Costa löögid ära ja Manuel omakorda Özili kaks (olgem ausad, teise värava tõi napilt välja ju) ja Walcotti ühe löögi. Kõik muidugi mäletavad Neueri prohmakat ja Giroud kobinaga löödud avaväravat.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Täiesti ebaoluline tulemus ju. Miks jonn? Kodus ilmselt tuleb võit nkn ja grupi võit on ka suht tõenäoline. Ütled, et Pep on pask olnud? Kaks poolfinaali kaotatud hilisemale võitjale. Iga aasta peab finaali saama? Kas Ancelotti ja need muud mehed saaksid?
                      Iga aasta ei pea.
                      15/16 - veerandfinaalis 0:1 kaotus mõnele mourinholasele, teises mängus 0:0 viik
                      14/15 - poolfinaali esimeses mängus 3:0
                      13/14 - poolfinaalis esimeses mängus 1:0 teises 4:0 tala
                      12/13 - võitjad
                      11/12 - finaalis
                      01/11 - 16 parima seas kotti
                      09/10 - finaalis

                      Ütleme, et mingi seaduspära on, kui varasemast 4st aastast 3 oled finaalis ja järgmised 3 aastat ei suuda sinna saada.
                      Värvige see ükskõik mis värvi ja rääkige maapeale tulekust ja mida iganes, aga CLis on tulemused halvenenud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Eile mõlemad kiiperid tassisid. Peeter võttis maailmaklassi tõrjetega Thiago, Lewa ja Costa löögid ära ja Manuel omakorda Özili kaks (olgem ausad, teise värava tõi napilt välja ju) ja Walcotti ühe löögi. Kõik muidugi mäletavad Neueri prohmakat ja Giroud kobinaga löödud avaväravat.
                        Päris selgelt oli terve pall joone ju ületanud.


                        Aga äkki Mõmmik selle hooaja järel pääseb Pep'ist ning saab jälle õnnelikumaks . Juppi plaan tagasi ning tiitlid tulevad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Päris selgelt oli terve pall joone ju ületanud.
                          Ta ei väidagi ju et väravat polnud. Väga hea tõrjega tõi PEAAEGU selle ka ära, ja sealt paugutas Oxlade meetri pealt üle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wutt Vaata postitust
                            Ta ei väidagi ju et väravat polnud. Väga hea tõrjega tõi PEAAEGU selle ka ära, ja sealt paugutas Oxlade meetri pealt üle
                            Napilt välja tähendaks minu jaoks nagu pigem seda, et napilt enne joone ületamist tuli tõrje aga see selleks.
                            Ja see Oxi osa oli tõsine

                            Kommentaar


                              Pidasin silmas, et tõi napilt väravast välja aga eks kõlas vist veits valesti. Põhimõtteliselt ilus tõrje oli ikka.

                              Sellele ei saa jah vastu vaielda, et finaalide kõrval poolfinaalis pähe saamine on tagasiminek, aga väita, et eurohooajad on meil täiesti pekkis olnud, kipub sinna ravimite valdkonda minema. Euroopas on mitu väga kõva tiimi, kes suudavad finaalikohta küsida ja seal ka võita. Mingid mehed arvavad siin aga, et Bayern on räigelt lati alt läbi jalutanud, kui finaali ei saa... Haige jutt. See ei loe midagi, et Bayern on viimase poole kümnendi stabiilseim sats olnud. Ei oleks me nii kindlasti Juppiga ka paremini jätkanud.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Pidasin silmas, et tõi napilt väravast välja aga eks kõlas vist veits valesti. Põhimõtteliselt ilus tõrje oli ikka.

                                Sellele ei saa jah vastu vaielda, et finaalide kõrval poolfinaalis pähe saamine on tagasiminek, aga väita, et eurohooajad on meil täiesti pekkis olnud, kipub sinna ravimite valdkonda minema. Euroopas on mitu väga kõva tiimi, kes suudavad finaalikohta küsida ja seal ka võita. Mingid mehed arvavad siin aga, et Bayern on räigelt lati alt läbi jalutanud, kui finaali ei saa... Haige jutt. See ei loe midagi, et Bayern on viimase poole kümnendi stabiilseim sats olnud. Ei oleks me nii kindlasti Juppiga ka paremini jätkanud.
                                Kui puhtalt tulemusi vaadata, siis loomulikult ei saagi mingit virinat olla. Mõmmik ju selgelt pidas silmas seda, kuidas need kaotused on tulnud. Viimased kaks aastat vähemalt on poolfinaalis Pepile müts silmini pähe tõmmatud ning ei paista, et ta midagi sellest õppinud oleks. Ehk siis, kusagilt ei paista, et sel aastal kindlasti teisiti läheks. Tuleb jälle mingi sats bussi parkima ja kontratest tehakse triobet ära. Mitte, et nii kindlasti lähebki, aga Pepi enda valikud annavad põhjust midagi sellist oletada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X