320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
    Tänased kõlakad: Guardiola peale seda hooaega pidi nahad tegema ja Carlo Ancelotti asub tema asemele.
    suht meh. Aga see on siiski Marca.

    Kommentaar


      Ribery, siis 2 kuud vigastatud jälle. Teades Riberyd võib see ka pikemaks venida. Selle peale olevat Pep läinud tülli praeguse Bayerni arstiga. Väidetavalt, siis süüdistavad nad üksteist Ribery vigastuses.

      Kommentaar


        Kaua te seda Riberyd ja Robbenit veel tohterdada viitsite?

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Kaua te seda Riberyd ja Robbenit veel tohterdada viitsite?
          Paremale on Costa sugune vend vaja soetada, siis võib mõlemad vanad ja väsinud ääred Araabiasse või Ameerikasse saata.
          Arst lasku lahti, kui see aitab Pepi jäämisele kaasa.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar




            Müller, Boateng, Martínez and Alonso extend stays at FCB

            Hea uudis. VÄgahea
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Pep on siis pigem yay või nay teie jaoks? Polegi nagu aru saanud.
              Peale suuri kaotusi hispaanlastele on mõistetavalt nutt majas, ent suurem osa siiski paistab üldjoontes rahul olevat. Pardon kui eksin, ent Jupp loomulikult võitis treble, ent enne seda polnud Bayern ju tema ajal sugugi nii domineeriv kui Guardiola käe all praegu.
              Mida ma tahan öelda, on see, et pikemas plaanis on mulle kui kõrvaltvaatajana siiski jäänud mulje, et Bayern on Pepi all siiski sammu edasi astunud.
              Mängupilt muidugi nii vinge ehk pole, ent Ribery/Robben olid vast kõige integraalsem osa meeskonnast sel imehooajal ning nemad oleks vananenud ja purunenud ka Heynckese jätkates.
              Pep väärib rohkem krediiti juba kasvõi sel põhjusel, et tõi Ukraina metsadest sellise venna nagu Douglas Costa, kes mingil imelikul põhjusel fännide poolt juba enne esimest mängu maha kantud oli.

              Kommentaar


                Costa oli väidetavalt ikkagi Reschke leid. Samm edasi või mitte, fakt on see, et Pepi käes olevad vahendid on lihtsalt uskumatult head, selles meeskonnas on niipalju sügavust, et hoia peast kinni. Ma tahaks näha, kuidas Pepi meeskond mängib, kui ühte individuaalset bossi pole, kes võiks ise ära teha, hetkel on Costa eemal ja kraanid on suhteliselt kinni. Sesmõttes oleks teda tore ntx Unitedi eesotsas näha, kus pole ühtegi nn. tõestanud venda, kes võiks vastased üksi ribadeks tõmmata. Chelseas on Hazard ja Willian, Citys Agüero ja kõrge laega Sterling & KDB. Arsenalis Sanchez jne.
                Ta on kahtlemata väga hea treener, aga võtku omale mingi korralik väljakutse, CLi tiitel Bayerniga on see, mida temalt hetkel oodatakse, kui seda ei tule, võib vast öelda, et ei ole eesmärki täitnud.
                Veel selle kohta, et samm edasi, milles see järeldub? Liigat jah domineeritakse, aga oleme ausad, Dortmund viimastel hooaegadel on ikka hävinud ja seepärast ka Kloppo lahkus + sealt on toodud ju Götze ja Lewandowski, kes tassisid kollaseid. Schalke mängib suht noore koosseisuga ja pingilt niipalju abi ei tule, et suudaks konkureerida. Hundid täitsa okeid, aga ka seal probleeme. Satse, kes stabiilselt suudaks võita ja hästi mängida, lihtsalt ei ole. Leverkusen on selline meeskond, kes vahel sähvatab, aga kui asi otsustavaks läheb, siis on perse majas. CLis domineeriv? No ma ei tea, kodus ollakse jah hirmkõvad, aga väljas üldjuhul pigem mannetud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Costa oli väidetavalt ikkagi Reschke leid. Samm edasi või mitte, fakt on see, et Pepi käes olevad vahendid on lihtsalt uskumatult head, selles meeskonnas on niipalju sügavust, et hoia peast kinni. Ma tahaks näha, kuidas Pepi meeskond mängib, kui ühte individuaalset bossi pole, kes võiks ise ära teha, hetkel on Costa eemal ja kraanid on suhteliselt kinni. Sesmõttes oleks teda tore ntx Unitedi eesotsas näha, kus pole ühtegi nn. tõestanud venda, kes võiks vastased üksi ribadeks tõmmata. Chelseas on Hazard ja Willian, Citys Agüero ja kõrge laega Sterling & KDB. Arsenalis Sanchez jne.
                  Ta on kahtlemata väga hea treener, aga võtku omale mingi korralik väljakutse, CLi tiitel Bayerniga on see, mida temalt hetkel oodatakse, kui seda ei tule, võib vast öelda, et ei ole eesmärki täitnud.
                  Veel selle kohta, et samm edasi, milles see järeldub? Liigat jah domineeritakse, aga oleme ausad, Dortmund viimastel hooaegadel on ikka hävinud ja seepärast ka Kloppo lahkus + sealt on toodud ju Götze ja Lewandowski, kes tassisid kollaseid. Schalke mängib suht noore koosseisuga ja pingilt niipalju abi ei tule, et suudaks konkureerida. Hundid täitsa okeid, aga ka seal probleeme. Satse, kes stabiilselt suudaks võita ja hästi mängida, lihtsalt ei ole. Leverkusen on selline meeskond, kes vahel sähvatab, aga kui asi otsustavaks läheb, siis on perse majas. CLis domineeriv? No ma ei tea, kodus ollakse jah hirmkõvad, aga väljas üldjuhul pigem mannetud.
                  Äkki selgitad lähemalt, milles see mannetus CL-s täpsemalt seisneb? See, et eelmisel hooajal Barca käest 3-0 saadi? Ma ikka ei saa aru, mida Pep veel tegema peab, et Bayerni fännid rahul oleks? Kodus domineeritakse, CL-s tegelt ka täitsa kenasti esinetud, kui see sama Barca mäng vahele jätta. Mida te veel tahate? Nagu tegelt?

                  Kommentaar


                    Reali vastu kukuti ka, sest Pep läks jäärapäiselt oma stiili viljelema, Barca vastu lõigati ka sajaga näppu. Seda teemat on korduvalt käsitletud nii minu kui ka rainise poolt. Kui sa viitsid natukenegi uurida, siis statistika vastab su küsimusele. CLis on väljas meil koguaeg probleeme olnud, Real ja Barca pole ainsad näited. Portolt tuli tuppa vist eelmine hooaeg, see hooaeg tuli Arsenalilt samamoodi sisse. Võime ju kiigutada ja "söödukunnid" olla, aga kui efektiivsust sellel ei ole, siis mis on asja mõte? Seda palli vedamine äärelt äärele ja tagant läbi ei ole isegi ilus vaadata.
                    Enamus fänne ongi rahul, läheb nii hinge, et ma kirjutan oma mõtteid? Asi ongi minu jaoks selles, et Pep toodi CLi karika pärast ja seda ta meile pakkunud pole. Miki karikaid on ka siin kaotatud, sest Pep on näppu lõigatud. Eks kõigil juhtub, saan aru. Lihtsalt minule ta ei meeldi absoluutselt ja sp ma suhtun temasse ka kriitilisemalt kui mõnda teise.
                    CLis see hooaeg on täiesti normaalselt mängitud ja asi on korras, aga kui jälle kuskil QF/SF tuleb korralik tala, siis on sellest ju vähe abi?
                    Ma saan aru ka, et iga hooaeg ei pea ega saagi CLi võita, aga ootused on ikkagi kõrgel ja meeskond on lihtsalt nii kuradi tugev, et kui kuskil poolfinaalis 0-3 saad ja vabalt oleks võinud 0-7 saada, siis tahes tahtmata hakkab see sees närima ja kahtlusi tekitama.

                    Kommentaar


                      Juhtkonda te eriti ei usalda? Sest nagu aru olen saanud, siis klubi kõrgemad sepad jätkaksid Pepiga väga hea meelega.

                      Kommentaar


                        Mina Pepi tulise pooldajana ei mõista ka seda "mannetud" juttu.

                        2013-14
                        Manchester City 1-3 Bayern
                        Viktoria Plzen 0-1 Bayern
                        CSKA Moskva 1-3 Bayern

                        Arsenal 0-2 Bayern

                        Man United 1-1 Bayern

                        Real Madrid 1-0 Bayern

                        Väravatevahe 10-4 Bayernile

                        2014/15
                        CSKA Moskva 0-1 Bayern
                        AS Roma 1-7 Bayern
                        Man City 3-2 Bayern

                        Shakhtar Donetsk 0-0 Bayern

                        Porto 3-1 Bayern

                        Barcelona 3-0 Bayern

                        11-10
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Mina Pepi tulise pooldajana ei mõista ka seda "mannetud" juttu.

                          2013-14
                          Manchester City 1-3 Bayern
                          Viktoria Plzen 0-1 Bayern
                          CSKA Moskva 1-3 Bayern

                          Arsenal 0-2 Bayern

                          Man United 1-1 Bayern

                          Real Madrid 1-0 Bayern

                          Väravatevahe 10-4 Bayernile

                          2014/15
                          CSKA Moskva 0-1 Bayern
                          AS Roma 1-7 Bayern
                          Man City 3-2 Bayern

                          Shakhtar Donetsk 0-0 Bayern

                          Porto 3-1 Bayern

                          Barcelona 3-0 Bayern

                          11-10
                          Ma siin paar lehte tagasi ütlesin - mõne jaoks on mannetus, kui alla 3-0 võidetakse. Ja tundub, et see ongi reaalne mõttemaailm.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Ei saa ka aru. Jupp tegi hea hooaja ja saadeti naaksu. Oodati ja nuteti ja spekuleeriti, et Pep tuleks uueks tüürimeheks. .... ja tuligi. Tõstis taset, mängupilt muutus iga mänguga "halenaljakamas". A la 80-20 valdamine mängust mängu, rekordid, uued täiendused. Mõnel kohal kaks või kolm maailmaklassi mängumeest. Meestel on selline rütm sees et võiksid ühe aasta rahulikult ilma treenerita lasta. Ja kurat ikka ei sobi. Arvatakse, et uus treener ei astu ämbrisse vahel? Mis mõttes? Suures osas ei paneks Pepi hingele ühtegi kaotust pigem on tegu väljakumeeste suutmatusega treeneri ideid platsil ellu viia. Uue treeneriga on suurem oht see et praegune keemia ja rütm kaovad.
                            Gunner since 97

                            Kommentaar


                              Ancelotti on nüüd ametlikult peatreener järgmisest hooajast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Ancelotti on nüüd ametlikult peatreener järgmisest hooajast.
                                Source?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X