320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Coman oleks võinud paremad otsused teha, aga seda ei saa ette heita. Boateng on monster... kohtunik keskväljal andis ka kõik vead meie vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Millise hämaga täpsemalt?

      Kolm aastat, kolm faili poolfinaalis.
      Kaks esimest korda olid totaalsed läbikukkumised, tuleb tunnistada, et täna oli kõige napim olukord.
      Aga reaalselt, kui oled NII SUURE klubi peatreener ega suuda kolm aastat järjest finaali murda (mille jooksul muide Atletico suudab seda tagasihoidlikumate vahendite juures kahel korral) siis Sa oled läbi kukkunud. Selles ei ole mitte mingisugust vaidluskohta.

      Nägemist. Jääd alatiseks klubi ajalukku pigem kui "mees, kes lammutas Juppi ülivõimsa masinavärgi".

      Atleticole ja fännidele suured õnnesoovid. Meeskond kes mängib sellist mängu, millega võidetakse ka (nagu päris arvestuses, mitte söötude arvu või pallivaldamise arvestuses). Minge ja võitke see finaal ära!!
      Kõigil kolmel korral kaotati sisuliselt sama suurtele klubidele, ma seda väga üle ei tähtsustaks. Pigem jätab Pepi halba valgusesse viis, mil moel need (eriti esimesed kaks) kaotused tulid. Real ja Barca tegid ikka ühepoolselt asjad selgeks. Lisaks siis veel Pepi mängujoonisele omane suhteliselt nüri pallivaldamine, mis hammustati läbi juba aastaid tagasi.

      Kommentaar


        Parim asi Pepi lahkumisel on see, et ei pea enam lugema hala Pepist Võimalusi oli, ei löödud ära ja kõik. Boa oli võimas, aga üks liigne agarus oli ogarus.

        Kommentaar


          Bayern tegi mängu ikka jõle põnevaks, värav oli koguaeg õhus. Ja kui eelmised aastad saadi ikka korralikult tala Reali ja Barca käest siis seekord läks ikka napilt. Aga ikkagi, 3s kord ei toonud ka õnne LaLiga klubi vastu. Väga ulme kui Pellegrini saaks finaali nüüd.

          Ibanezile xanaxit täna õhtuks, muidu magama vist ei jää. Vähem möla oma foorumivendade vastu ja rohkem respekti vastastele.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Kõigil kolmel korral kaotati sisuliselt sama suurtele klubidele, ma seda väga üle ei tähtsustaks. Pigem jätab Pepi halba valgusesse viis, mil moel need (eriti esimesed kaks) kaotused tulid. Real ja Barca tegid ikka ühepoolselt asjad selgeks. Lisaks siis veel Pepi mängujoonisele omane suhteliselt nüri pallivaldamine, mis hammustati läbi juba aastaid tagasi.
            +1

            See kangekaelsus ning paindumatus ongi kõige ärritavam. Muidugi ka see, et kohe nagu näriline oma urgu puges, kui vile oli kõlanud..... mine täna fänne.... mine räägi mängijatega aga ei...
            Muidugi on naiivne arvata, et papa Carloga ka igal aastal poolfinaalis oleme aga hing ihkab muutusi juba pikalt... mitte tulemuste vaid mängupildi pärast.

            Kommentaar


              Arusaamatuim otsus oli pingilt mitte tuua reaalset teist käiku sisse. Kui sul sellises mängus jäävad Thiago ja Götze (kes oleks ilmselt eriti näljane olnud) pingile, siis vahetustega jäi ilmselgelt jänni.

              Kommentaar


                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                Ma ise arvan, et Bayern läheb siit paarist finaali ainult juhul, kui kodus hoitakse oma seljatagune puhtana. Kui Atletico lööb ühe ära, peab Bayern juba kolm lööma, mis saab olema päris raske ülesanne kuna see hooaeg on ainult korra löödud Atleticole kolm tükki ja seda nende enda koduväljakul, kui Hispaania karikasarja veerandfinaali kordusmängus kaotati Celta Vigole 2-3. Siis seisis Atletico väravas nende teine väravavaht Moya, mitte Oblak.
                Sisetunne ei valetanud. Bayern mängis täna suurepärase mängu, aga see on jalgpall!
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Täiesti perses kui kettas ma olen. Ma ei mäleta, millal üks mäng mind nii endast välja võis viia. Mülleri penaltid on selliselt üles ehitatud, et kui väravavaht ära ei lähe, siis on suhteliselt kellad. Oblakil oli kodutöö tehtud ja vsjo.
                  Vahetused, vahetused, vahetused. Miks oli vaja nii kaua oodata? Miks oli vaja teha 1 vahetus? Miks oli vaja välja võtta Costa, mitte Ribery?
                  Värav tuli Atleticole sulust, not surprised. Enamvähem kõik keskringis tehtud vead - meie kahjuks. Mitte miski ei toiminud, see faking türgi tont tegi selle asja nii raskeks.
                  Mulle on alati meeldinud Atletico, aga nüüd enamvähem mõistan seda juttu, et mängivad räpaselt ja jõuliselt ning minu poolehoid tänasega ka kadus.
                  Danke Pep, aga õigel ajal astud maha, said 3x proovida ning jäid alla. Püssirohtu oli kõvasti, kuid pauku sellest ei tulnud.
                  Nii halb maitse on suus, et seda kaotust seedin ma veel kaua kaua. Atletico polnud minu arust midagi nii kõva, kui oodata võis.
                  Mehed võitlesid ja langesid, mis seal ikka.

                  #MIASANMIA

                  Kommentaar


                    Respect muidugi vastastele! See oligi minu suur hirm, mis sai paraku reaalsuseks - piisab ühest eksimusest vmt. ja Atletico kasutab selle ära, midagi ei ole teha, tegu oli siiski klassiga vastasega. Värav oli õhus küll, aga oli ka teada, et kui Atletico ühe ära nõelab, siis läheb asi kahtlaseks. Ma ei süüdista Müllerit, kõik on inimesed ja eksivad, kuid paraku sai see eksimus saatuslikuks ja jääb mõneks ajaks kripeldama.
                    Pep oleks võinud küll Thiago sisse tuua, võimalik, et isegi Götze, kes seda nüüd tagant järgi öelda oskab, mida see muutnud oleks, kui sellel hetkel kui 1:1 löödi oli aega veel oioi kui palju ning mingeid käike oleks ju võinud välja mõelda, kaotada ei oleks enam midagi olnud, kuid praegult jäi mulje nagu mehel oleks ideed otsas olnud ja tõmbus ise ka ehmatusest krampi.

                    Kõige vastikum asja juures ongi see, et puudu jäi nii vähe...samas piisavalt... õnneks on Pepi ajastu nüüd möödas, kuid mida suudab Ancelotti? Minu jaoks raske küsimus, kuna mulje on jäänud, et Bayernile istub pigem selline konkreetne ja sirgjooneline jalgpall, mitte selline mõttetu keerutamine ja driblamine. oijah, järgmine hooaeg jälle uuesti, mis seal ikka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas v1per Vaata postitust
                      midagi ei ole teha, tegu oli siiski klassiga vastasega.
                      Kust otsast?

                      Kommentaar


                        Noh, üks hooaeg veel Pepile ja siis ehk oleks välja vedanud finaali, iga poolfinaal läks paremaks. 1. saadi korralikult Realilt tala, 2. suudeti lõpus kolm kolli sisse imeda ja kodus võit võtta ja ehk vabandab välja ka see, et olid tähtsad ninad vigastusega väljas. 3. jäi realiseerimise taha... aga fakk off elu läheb edasi, meil on kõva meeskond ja loodetavasti järgmine hooaeg juba proovime uuesti...Lewale üks korralik asendaja/konkurent kah paluks ründesse tuua suvel, suht ära kustunud viimane.

                        Kommentaar


                          See tõmban vasakule ja vajutan risti ära klaasmees oli puudu Coman ja Costa toimetasid, aga päris klaasmehe tegusid välja ei vedanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Luukere Vaata postitust
                            Noh, üks hooaeg veel Pepile ja siis ehk oleks välja vedanud finaali, iga poolfinaal läks paremaks.
                            Seda kõigutamist ei jaksaks enam vaadata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Valzzz Vaata postitust
                              See tõmban vasakule ja vajutan risti ära klaasmees oli puudu Coman ja Costa toimetasid, aga päris klaasmehe tegusid välja ei vedanud.
                              Just Kiilakas oli puudu või äkki oleks piisanud ka super-sub Thiagost aga oleksid/poleksid ei maksa enam midagi.
                              Atletico muutus ebasümpaatseks ja ma ei hoia kellegile peale Bayerni põialt aga kui Real või City peaks võitma... siis ma ei välista pisikest muiet

                              Kommentaar


                                Saan Mõmmikust natuke aru, aga see kriitika kohtuniku ja Atletico aadressil on pisut üle võlli.

                                Atletico väravaolukorras oli suluseisu otsus päris napp, kordustest jäi küll pigem mulje, et suluseis mitte vilistada oli õige otsus. Vigu vilistati Bayernile rohkem (14-10), keskmisel kolmandikul vilistati kummalegi meeskonnale 6 viga (keskringis näiteks kummalegi mitte ühtegi viga). Endale ei jäänud ka silma, et ühte või teist meeskonda mingil moel eelistati. Minu arust oli kohtuniku ainus tähtsam möödalask see penalti, mida Torres nagunii sisse ei löönud. Seega, etteheited türklasele tunduvad pisut imelikud. Jõuliselt mängisid mõlemad meeskonnad, mina midagi räpast ei täheldanud. Keegi kellelegi sõrmi silma või urruauku ei ajanud, mingisugust jalaga või käega vehkimist ka ei olnud. Atletico oli oluliselt "räpasem" meeskond sel ajal, kui Costa või Mandžukic seal asjatasid. On ka Gabi ja teised mehed näost seletamatutel põhjustel kinni hoidnud ja ilmselt hoiavad ka edaspidi, kuid täna ma midagi sellist ei märganud, eriti veel mängu käiku muutnud situatsioonides. Ka ei käskinud Simeone pallipoisil Bayerni kiirrünnaku ajal palli kusagile jalgu loopida.

                                Seega, ei saa hästi aru, kust tuli see arusaam, et Atletico mehed väljakul on kukupaid ning veel vähemgi saan ma aru sellest, miks tänane mäng selles vallas midagi muutma oleks pidanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X