320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmine aasta uuesti,aga kui peaks naftarikkurid finaali saama,tuleb läbiaegdae igavam finaal.Edumuidugi Atleticole anttijalgpall sai võidu seekord.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      bayerni fänn on küll suht sitt olla. mis-iganes-nimetusega-tiitli võitmine kodumaal mingit rahuldust ei paku ja ainuke kord kui kõvaks läheb ongi CL finaalis ning sinnagi ei satuta nüüd väga tihti.

      palju õnne tõesti.

      Kommentaar


        Ma obviously super-biased, aga no 50-50 olukordi vilistati minu arust küll kõvasti rohkem Atleticole kui Bayernile.
        Lihtsalt rõve oli vaadata seda armeed oma poole peal, täielik Chelsea teine tulemine ja raske on kaasa elada, muidugi oli algul suu kõrvuni, kui Barcelona sellise mänguga auti lõid, aga seal oli veidi rohkem mängu, igatahes tundus. Täna neil palju rohkem ju teha ei antud ja Calderonil suruti ka tegelikult korralikult kookonisse.
        Mul on nii rõve sees hinges, miski närib nii teravalt, et isegi raske on olla. Absoluutselt kõik selles mängus tekitas ebamugavust ja see suluseis tundus ja tundub siiani mulle sulg, kui kellegil paremat kordust, siis palun näidake, see aitaks oluliselt maha rahuneda. Hetkel ma tra isegi ei mõtle magama minemise peale, kuigi homme varajane äratus. See penalti oli muidugi geniaalne.
        Simeone tõmblemine seal kõrval ajab ka ikka närvi, kui vastasmeeskonna fän oled. Ptsi küll, no ei oska olla. Ainuke lootus on see, et(ma ei usu ise ka, et seda ütlen) eeldatavalt City või siis äärmisel Real(Kroos) võidab tiitli.
        Ma täiega käima tõmmatud ja prõmmin praegu suht lampi, aga that's the way it is.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          bayerni fänn on küll suht sitt olla. mis-iganes-nimetusega-tiitli võitmine kodumaal mingit rahuldust ei paku ja ainuke kord kui kõvaks läheb ongi CL finaalis ning sinnagi ei satuta nüüd väga tihti.

          palju õnne tõesti.
          Mis su probleem on? Kas tõesti ei või valusa kaotuse järgselt kurta ja arutleda, miks nii läks? Peab sirge molliga foorumisse tulema ja ütlema, et GG, pohhui see tiitel, küll ükskord ikka tuleb?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Mis su probleem on? Kas tõesti ei või valusa kaotuse järgselt kurta ja arutleda, miks nii läks? Peab sirge molliga foorumisse tulema ja ütlema, et GG, pohhui see tiitel, küll ükskord ikka tuleb?
            Mul ei ole mingit probleemi ning tulin ka valusa kaotuse järel valusat tõde ütlema. Või ütlesin midagi valesti?

            Kommentaar


              Algselt postitas v1per Vaata postitust
              midagi ei ole teha, tegu oli siiski klassiga vastasega.
              Algselt postitas jürks Vaata postitust
              Kust otsast?
              Päriselt ka või? Atletico on elimineerinud järjest Barca ja Bayerni, meeskonnad, keda peeti hooaja alguses peafavoriitideks Meistrite liiga võidule.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Mul ei ole mingit probleemi ning tulin ka valusa kaotuse järel valusat tõde ütlema. Või ütlesin midagi valesti?
                Kaks valusat asja teevad topelt valus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Mul ei ole mingit probleemi ning tulin ka valusa kaotuse järel valusat tõde ütlema. Või ütlesin midagi valesti?
                  Tihti pole oluline mida õeldakse, vaid kuidas õeldakse aga eks seda tuleb ise osata hinnata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    bayerni fänn on küll suht sitt olla. mis-iganes-nimetusega-tiitli võitmine kodumaal mingit rahuldust ei paku ja ainuke kord kui kõvaks läheb ongi CL finaalis ning sinnagi ei satuta nüüd väga tihti.

                    palju õnne tõesti.
                    Ja sa eksid... Bayerni fänn pole sitt olla... seda ei muuda see mäng, ei muuda need 3 hooaega ja ei muuda üks ebaõnnestunud valik treeneriks. Kui sul on soov lihtsalt kellegile sitasti õelda, siis kasuta selleks taipu, ole aupaklik ja kirjuta nimed suure algustähega.... hetkel tundub, et kutsusid vaimsete võimete duellile aga ise saabusid relvastamata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      bayerni fänn on küll suht sitt olla. mis-iganes-nimetusega-tiitli võitmine kodumaal mingit rahuldust ei paku ja ainuke kord kui kõvaks läheb ongi CL finaalis ning sinnagi ei satuta nüüd väga tihti.

                      palju õnne tõesti.
                      Millise tiitli üle siis rõõmustama peaks? pole veel ju ühtegi tiitlit see hooaeg kindlustatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Tihti pole oluline mida õeldakse, vaid kuidas õeldakse aga eks seda tuleb ise osata hinnata.
                        inimene ei ole koer.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Luukere Vaata postitust
                          Millise tiitli üle siis rõõmustama peaks? pole veel ju ühtegi tiitlit see hooaeg kindlustatud.
                          mu point oli see, et maailmas on 2 klubi, kus keegi ütleb "fuck off" treenerile, kes on 3 aastaga toonud 3 CL SF kohta, 2 kodumaist tiitlit (+1, mis peaaegu kindel). Ja nende ütlejate nimed on on F.P. Rodriguez ja R. Arkadjevitš A.


                          e: tellija soovil nimed suurte tähtedega. Duell alga nüüd!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            inimene ei ole koer.
                            Ei päde see võrdlus
                            Saab kül õelda kahel erineval toonil: "Sa oled ikka nutikas" või "Sa oled ikka nutikas"
                            Tõsi, lugedes teksti annab suuresti tooni lugeja ise aga selle siiski kujundavad kirjutaja pakutud detailid: lauseehitus, väljendite valik jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              mu point oli see, et maailmas on 2 klubi, kus keegi ütleb "fuck off" treenerile, kes on 3 aastaga toonud 3 CL SF kohta, 2 kodumaist tiitlit (+1, mis peaaegu kindel). Ja nende ütlejate nimed on on F.P. Rodriguez ja R. Arkadjevitš A.


                              e: tellija soovil nimed suurte tähtedega. Duell alga nüüd!
                              See on hea märkus kül... ära on hellitatud meid ja 3 CL SF kohta on vägev saavutus... kui oleks langetud nii nagu täna... andes endast kõik ja võideldes... mitte saades koslapit, sest ooo suur juht otsustas katsetada või kiilus ise kinni ja unustas sandid/väsinud vahetada pingile. Vaielge vastu või kiitke heaks aga minu arvates puudub Pepil plaan "B".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Vaielge vastu või kiitke heaks aga minu arvates puudub Pepil plaan "B".
                                Kui ma olen vasakukäeline ja mängin tennist, siis kaotusseisus reketi paremasse kätte võtmine mu olukorda eriti ei paranda.

                                pun intended.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X