320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Kui ma olen vasakukäeline ja mängin tennist, siis kaotusseisus reketi paremasse kätte võtmine mu olukorda eriti ei paranda.

    pun intended.
    Üldse mitte halvaga aga pingil istuvad Thiago ja Götze on kindlasti asjalikumad kui suvaline vasak...

    Kommentaar


      Vaatasin ka siis selle poolfinaali ära ja ega midagi muud ei olegi öelda, kui et tugevam läks edasi. Nagu ma juba varem olen öelnud: Bayern on kaotanud oma saksa tuumiku ja saksa mängustiili, mis on teadupärast maailma efektiivseim inglise oma kõrval. Bayernil on vaja mängida sirgjoonelisemat mängu sest vahendid on kõik selleks olemas. Ma ei tunne Bayernile sugugi kaasa, sest ise on nad oma hädades süüdi. Lisaks ostavad kogu Bundesliga tühjaks. Kuradi sead ma ütlen. Atletico näitas, millest on õige meeskond tehtud. See on segu võtlusest ja taktikalisest küpsusest. Griezmanni tooks heameelega Citysse, sest tegu on maailmaklassiga mängumehega. Praegu tuleb isegi veidi hirm, kui mõtlen sellele, et Pep tuleb Citysse, kuid ilmselt suudab mees head tööd teha. Vaja on lihtsalt õiged mängijad sisse tuua ja loobuda sellest tiki taka huinjaast, mis ei vii mitte kedagi enam mitte kuhugi juba viimased 4 aastat. Go City and Etihad will never fall!

      Kommentaar


        Mõtlesin, et hommik on õhtust targem, kuid räme matusemeeleolu on endiselt peal... ikka ja jälle käib silme eest mööda see luhtunud penalti olukord..

        Selline see jalgpall on, alati ei võida tugevamad. Nõustun nendega, kes ütlesid, et eilne oli seni Pepi parim mäng - jah, mängiti ju algusest lõpuni tegelikult väga hästi ja väljakul oli pilt väga hea ning koguaeg oli tegelikult tunne, et kohe kohe tuleb see kolmas ka ära, kuid eks jäi natukene ka õnnest puudu.
        Mis puudutab vahetuste mitte tegemist, siis jah, mina ilmselt oleks siis Comani toonud Ribery asemel u. 70 minutil sisse, ilmselt oleks võinud proovida 70-80 min vahel proovida ka Alonso asendamist Thiagoga ning miks mitte ka Götzele võimalust andnud ja ta näiteks Mülleri või Lewa asemele lõpus toonud. Jah mina pole treener ja ei tea kogu pilti, võimalik, et Pepi arvates polnud need mehed piisavalt kvaliteetses konditsioonis, kuid kaotada enam ka midagi ei olnud ning leian, et oleks võinud siiski üritada... Götze nt. on varemgi tähtsaid mänge suutnud otsustada... teinekord võib õnne pöördumiseks väga vähesest piisata

        Kommentaar


          Ükski Euroopa klubi ei ole nii kõva, et olla 5 aasta jooksul vähemalt kolm korda Meistrite Liiga finaalis. Mingi aeg vist Milan, Real ja Juve suutsid seda.

          Tegelikult see on armas, et Bayerni fännid võtavad Meistrite liigat kui Saksa liigat, mis peaks olema iseenesest mõistetav võita. Edu teile!
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ükski Euroopa klubi ei ole nii kõva, et olla 5 aasta jooksul vähemalt kolm korda Meistrite Liiga finaalis. Mingi aeg vist Milan, Real ja Juve suutsid seda.

            Tegelikult see on armas, et Bayerni fännid võtavad Meistrite liigat kui Saksa liigat, mis peaks olema iseenesest mõistetav võita. Edu teile!
            Kusjuures ma selles osas olen täiesti nõus, et Bayerni fännid on ära hellitatud. Seda siis korraliku spelli poolt enne Pepi era't. Lihtsalt tahes-tahtmata jõuame jälle selle juurde, et mis foonil asju hinnata. Paljud ütlevad küll, et "ah mis sellest vanast asjast ikka meelde tuletada", samas see kõlab umbes sama pädevalt nagu väide, et "ega ei saa pensionfondi selle järgi valida, mis on ajalooline tootlus olnud" - sisuliselt näitab nii see (kui ka varasemad esitused) minevikus tehtud töö kvaliteeti. Kui nüüd jalgpalli juurde tagasi tulla, siis CLis ei ole see kvaliteet enam sama hea olnud.

            See, et keegi pole piisavalt tugev, et 5 aasta jooksul 3x jõuda - võimalik. Aga kõlab subjektiivselt.
            Vastuküsimus oleks "kas Bayerni materjal on nii pehme, et 3 aasta jooksul mitte ühtegi korda finaali jõuda?"
            Minu meelest mitte.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ükski Euroopa klubi ei ole nii kõva, et olla 5 aasta jooksul vähemalt kolm korda Meistrite Liiga finaalis. Mingi aeg vist Milan, Real ja Juve suutsid seda.

              Tegelikult see on armas, et Bayerni fännid võtavad Meistrite liigat kui Saksa liigat, mis peaks olema iseenesest mõistetav võita. Edu teile!
              Sa hakkad ka vaikselt juba ära tüütama.
              Finaal finaaliks, aga see, kuidas sellest poolfinaalist läbi ei tuldud, jääb rohkem painama. See suluseisu olukord esiteks, mingid vennad räägivad teises foorumis, et joon tõmmati maha ja oli joonel, aga kui küsisin source'i siis on vaikus majas. Üks angle on siin https://cdn.streamable.com/video/mp4/lro3_1.mp4
              2 täiesti võidetavat mängu. Kui selle 3 aasta saavutuste juurde tulla, siis 2 aastat saadi konkreetselt Realilt ja Barcalt tappa ning Pep pani pange ja see hooaeg lihtsalt ei olnud piisavalt õnne.
              Halenaljakas, kuidas see, et Bayerni fännid on tulemuses pettunud, on teistele mingi üllatus või räme ärahellitatus. Kas te mängu vaatasite? Sellise mängupildiga 2 mängu kokkuvõttes kaotada on täielik pettumus.

              Kommentaar


                Ma juba ootan, millal teid ManU või Milani saatus tabab ja te sellele pettumusjutule siin kurbnaljakalt tagasi vaatate.

                Pepi puhul tundub, et viga olegi selles keerutamises, sest väravaid ju toodetakse ohtralt, aga kaitseliin on päris mannetu. Eilne Griezi värav hea tõestus. Milleks minna nii kõrge liiniga riskima?

                Kommentaar


                  Tahet oli, oskuseid näidati. Kui sa aga mängid selle peale, et keegi teeb midagi suurepärast või vastane eksib, siis on tegelikult raske võita võistkonda, kes teab mida ründav pool teeb ning oskab enda mängujoonist hoida. Selle kohta vist öeldakse, et tugevus on ühtlasi ka nõrkus.

                  Olemasoleva info (tolle sama video) põhjal oli Greizmann suluseisus, sest ülakeha (õlg) oli ees ja kuna kohtunik oli samuti mõned sammud sakslaste värava pool, siis võis vabalt see ka eksimuse tekitada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Ma juba ootan, millal teid ManU või Milani saatus tabab ja te sellele pettumusjutule siin kurbnaljakalt tagasi vaatate.

                    Pepi puhul tundub, et viga olegi selles keerutamises, sest väravaid ju toodetakse ohtralt, aga kaitseliin on päris mannetu. Eilne Griezi värav hea tõestus. Milleks minna nii kõrge liiniga riskima?
                    Hahahahaahaahaaaaaa Milani saatus.... hahahahaaa päris lolliks läinud..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                      Vaatasin ka siis selle poolfinaali ära ja ega midagi muud ei olegi öelda, kui et tugevam läks edasi. Nagu ma juba varem olen öelnud: Bayern on kaotanud oma saksa tuumiku ja saksa mängustiili, mis on teadupärast maailma efektiivseim inglise oma kõrval. Bayernil on vaja mängida sirgjoonelisemat mängu sest vahendid on kõik selleks olemas. Ma ei tunne Bayernile sugugi kaasa, sest ise on nad oma hädades süüdi. Lisaks ostavad kogu Bundesliga tühjaks. Kuradi sead ma ütlen. Atletico näitas, millest on õige meeskond tehtud. See on segu võtlusest ja taktikalisest küpsusest. Griezmanni tooks heameelega Citysse, sest tegu on maailmaklassiga mängumehega. Praegu tuleb isegi veidi hirm, kui mõtlen sellele, et Pep tuleb Citysse, kuid ilmselt suudab mees head tööd teha. Vaja on lihtsalt õiged mängijad sisse tuua ja loobuda sellest tiki taka huinjaast, mis ei vii mitte kedagi enam mitte kuhugi juba viimased 4 aastat. Go City and Etihad will never fall!
                      Kindlasti muudab Pep oma taktikat ja ma väga loodan, et te suudate oma inglastest tuumiku säilitada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Kusjuures ma selles osas olen täiesti nõus, et Bayerni fännid on ära hellitatud. Seda siis korraliku spelli poolt enne Pepi era't. Lihtsalt tahes-tahtmata jõuame jälle selle juurde, et mis foonil asju hinnata. Paljud ütlevad küll, et "ah mis sellest vanast asjast ikka meelde tuletada", samas see kõlab umbes sama pädevalt nagu väide, et "ega ei saa pensionfondi selle järgi valida, mis on ajalooline tootlus olnud" - sisuliselt näitab nii see (kui ka varasemad esitused) minevikus tehtud töö kvaliteeti. Kui nüüd jalgpalli juurde tagasi tulla, siis CLis ei ole see kvaliteet enam sama hea olnud.

                        See, et keegi pole piisavalt tugev, et 5 aasta jooksul 3x jõuda - võimalik. Aga kõlab subjektiivselt.
                        Vastuküsimus oleks "kas Bayerni materjal on nii pehme, et 3 aasta jooksul mitte ühtegi korda finaali jõuda?"
                        Minu meelest mitte.
                        Ma muidu ei laskuks sinuga üldse vaidlusesse isiklikult, sest et tegelikult on igal fännil õigus ju end tunda võistkonna kaotuse puhul nii, nagu ta ise tunneb. Küsimus ei ole ju selles, kas keegi tohib kellelegi meeldida või mitte. Või mis mängustiil kellelegi meeldib või mitte. Ilmselgelt meeldib inimestele rohkem vertikaalse suunitlusega ründemäng, ilmselgelt meeldivad inimestele väravad ja võimalused. Lühikesele söödule ning pidevalt kontrollile mäng ei võimalda seda kõike nii palju, kuid minu meelest Bayern päris tiki-takat ka ei mängi, aga see on vaieldav küsimus.

                        Miks ma olen terve selle aja sulle oponeerinud on sinu kahepalgelisus antud küsimuses. Sa lähtud numbritest ja tulemustest. OK, jumal sinuga. Ja ometi sa kiidad taevani oma teise lemmikklubi treenerit, kui too pole veel midagi võitnud. OK, las olla, Tottenhamil on noor koosseis ja teoorias peaks ta ju tulevikus särama, teoorias...

                        Aga jätame Tottenhami. Bayern ja Guardiola. Me ju endiselt hindame tulemusi. Me ju endiselt nutame taga Jupp Heynckesi aegu. OK, nüüd tuleb veel üks lisaküsimus minu poolt. Mitu tiitlit võitis Heynckes oma esimesel hooajal? 0. Ta feilis faking koduse CL-i finaali. Saad aru, vot see on feilide feil. Ja ära hakka rääkima siin Robbeni löömata penaltist, sina ju Mülleri löömata penaltit ei arvesta. 0 tiitlit. Ta isegi ei suutnud Dortmundit edastada. Jah oli neil tore põlvkond ja bla bla bla. Tol aastal ei saanud Dortmund isegi Meistrite Liiga alagrupist edasi.

                        Ja nüüd Guardiola esimene hooaeg. Siseareenil kõik võidud. Ja siis see neetud poolfinaal Reali vastu. Jah, kaotati Realile võõrsil 1-0. Aga see pole ju ometi probleem. Kodus saadi 4-0 (või oli 3-0) tappa. Hävitav ja masendav. Kuidas nii? Ok, ärme lasku madalale ja otsi vabandusi. Võistkond oli halb ja Pep feilis, kuigi pooled väravad olid standardolukordadest*. Ja üldse esimene hooaeg on raske tulemust oodata. Jupp ju ka ei võitnud midagi. Aga ta ei võitnud üldse midagi. Päris alandav on karikafinaalis saada hävitavalt suhu.

                        Teine hooaeg. Kodus domineeritakse veel rohkem. Ok vahepeal kaotati Wolfsburgile 5-1, aga no who cares? Edasi jälle see neetud poolfinaal ja vastaseks Barcelona. Jah siin tegi Pep ühe suure vea minu silmis. Seal samas Barcelonas, kui seis muutus 1-0-ks, oleks võinud rahulikumalt võtta ning üritada see tulemus jätta. Aga kes annab garantiid, et see oleks toiminud. Kes annab garantiid, et 1-0 oleks midagi andnud teiseks mänguks. Pep on munadega mees, mulle see isiklikult meeldib. Sa võib olla ei mäleta, aga 75 minutit mängis Bayern tollase Barcelona vastu võõrsil võrdselt ja teadlikult võrdselt. Nad kasutasid faking 1-1le kaitset. Kas sa saad aru, kui suur risk see oli? Tollane Barcelona, kelle jaoks ei olnud City, PSG isegi vastased, nad ei pannud neid tähelegi. Ei oleks tohtinud Juvet ka tähele panna, aga Buffon tassis esimene poolaeg meeletult. Ja siis selle Barcaga mängiti võrdselt. Seda Barcat mindi võitma või vähemalt värav lüüa**.

                        Kolmas hooaeg. No nüüd peaks ju Bayerni klassi võistkond raudselt CL-i võitma. Kust üldse selline raudne lootus? Jah, eesmärgid peab endale seadma ja kui selline eesmärk oli püstitatud talle juhtkonna poolt, siis ta sedaei suutnud. Aga püüa aru saada, kui keeruline turniir see Meistrite Liiga tegelikult on. See ei ole enam Saksa liiga, kust lihtsalt läbi käid. Jah, treeneril on vaja teha korrektiive ebaedu puhul, kuid püüa aru saada, et Pep on need teinud. See hooaeg tabati play-offis täpselt head vastased. Juve (organiseeritud kaitse), Benfica (organiseeritud, vastik võistkond), Atletico (hetkel maailmameister 2. numbrina mängides). Ja esimesed 2 sattusid eriti halvale vigastuste laine perioodile. Juve vastu polnud õiget kaitsetki***. Ja siis jälle see neetud poolfinaal Hispaania klubi vastu. Ja jälle võõrsil ja jälle on vaja see võõrsilvärav lüüa.

                        Kas sa üldse tead, kui keeruline on reaalselt rünnata võistkonna vastu, kes kaitseb nagu Atletico. Mine jah oma vertikaalse jalgpalliga peale. Saad 4-0 nagu Real eelmine aasta Ancelottiga (arva ära, kes teie järgmine coach on) sai. Ja tead, mis on kõige keerulisem sellise võistkonna vastu? Kohene press, takistada vasturünnaku võimalusi. Bayern ei suutnud seda kahel korral, üks neist kontratest löödi ära. Kusjuures Alaba, kes mängis muideks eile vasakkaitsjana ei jaganud matsu lahti ja jooksis Griezmannile järgi ning ei hoidnud liini. Guardiola peaks iga minuti tagant jalgpalli põhitõdesid mängijatele meenutama?

                        Minu jaoks oli see paar nagu megahuvitav. Ma tahtsingi näha, kuidas Atletico ja Bayern üksteise vastu mängivad, kuidas hakkama saavad. Minu meelest sai Bayern paremini hakkama, edasi läheb Atletico. See on jalgpall, see on elu.

                        *Muideks kas sa oled tähele pannud, kui palju laseb nüüd Bayern standardolukordadest? Ma mõtlen neid tsenderdusega. Mitte väga palju. Kas sa näed, et tõsine töö on tehtud. Ei, sest sinu meelest on Guardiola heal juhul Rakke gümnaasiumi kehkaõpsi tase.

                        **Muideks, kas paned tähele, et Pep õppis poolfinaalist Reali vastu ning üritas seda väravat saada. Värav võõrsil on see, mida ta raudselt jahtis.

                        ***Muideks, kas sa panid tähele, kuidas Pep Torinos oma kaitse organiseeris. Minu silmad nägid midagi sellist nii tähtsas mängus esimest korda. Keskkaitse ja keskpooliku vahel oli puhverala, mida keskkaitsjad ja keskpoolikud omavahel jagasid. Kaitsefaasis vahetasid mängijad asukohti. Täiesti haige lahendus lihtsalt. Kujutad ette kui palju mõtlemist, katsetamist ja julgest selline koerustükk nõuab. A no vahet pole, sinu jaoks on ta ikka Rakke gümnaasiumi kehkaõpsi tase.

                        Ja nüüd kuna kindlasti keegi tahab mulle milleski vastu vaielda, siis ma lisan, et mul ei ole sümpaatiat Guardiola vastu. Ma ei toeta tema klubisid ega tema käekäiku. Täiesti ükskõik ja minu poolest võiks ta Citys feilida. Ainuke asi, millele mina vastu vaidlen on Guardiola tembeldamine lohhiks, põhisüüdlaseks või lihtsalt nõrgaks/ keskpäraseks treeneriks seetõttu, et Bayern pole Meistrite Liiga finaalis 3 aastat mänginud. Kui see baseerub ainult mängustiili või konkreetselt isiku vihkamisel, siis on minu (samamõistlik) väide, et oled rumal ja ei jaga jalgpallis matsu lahti lihtsalt.

                        Ja muidugi üks vastuküsimus ka. Kujutame korraks ette, et Barca libastub veel ühes mängus ning Atletico võidab Hispaania liiga. Kas Bayernis on nii palju materjali, et saaks võita 3 aasta jooksul 2 LaLiga tiitlit? Mina arvan, et ei ole.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Sa hakkad ka vaikselt juba ära tüütama.
                          Finaal finaaliks, aga see, kuidas sellest poolfinaalist läbi ei tuldud, jääb rohkem painama. See suluseisu olukord esiteks, mingid vennad räägivad teises foorumis, et joon tõmmati maha ja oli joonel, aga kui küsisin source'i siis on vaikus majas. Üks angle on siin https://cdn.streamable.com/video/mp4/lro3_1.mp4
                          2 täiesti võidetavat mängu. Kui selle 3 aasta saavutuste juurde tulla, siis 2 aastat saadi konkreetselt Realilt ja Barcalt tappa ning Pep pani pange ja see hooaeg lihtsalt ei olnud piisavalt õnne.
                          Halenaljakas, kuidas see, et Bayerni fännid on tulemuses pettunud, on teistele mingi üllatus või räme ärahellitatus. Kas te mängu vaatasite? Sellise mängupildiga 2 mängu kokkuvõttes kaotada on täielik pettumus.
                          Mingi lamp pilt sööduolukorrast. http://www.telegraph.co.uk/content/d...6bHu2jJnT8.jpg

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ja muidugi üks vastuküsimus ka. Kujutame korraks ette, et Barca libastub veel ühes mängus ning Atletico võidab Hispaania liiga. Kas Bayernis on nii palju materjali, et saaks võita 3 aasta jooksul 2 LaLiga tiitlit? Mina arvan, et ei ole.
                            On küll.


                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              to: telekavaataja
                              (ei hakka tsitaadiga vastama - läheb kole pikaks muidu)
                              Pea kõigega päri, Pep pole kindlasti kehv treener ja on ka toonud positiivseid muutusi*
                              Ärritavad tema vahetused, nende nii hilja tegemine või üldse mitte tegemine, kui isegi Rakke Gümnaasiumi kehkaõps näeb, et Costa ei kesta 60+ min jne.

                              *Kül ei nõustu sinu arvamusega meie materjali kvaliteedi ja Bundesliga kohta... aga maailm olekski igav ja nüri kui kõik, kõike sarnaselt tajuks.

                              Kommentaar


                                @telekavaataja: kuradi võimas postitus!!
                                Vahetuse jutustajad, mis oleks olnud see muutus, mida oleks toonud Thiago või Götze? Ribery pealt tuli olukordi ja Vidal võitles ikka maru mehiselt. Et mis need vahetused siis oleks muutnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X