320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Umm...ma paneks ka siis oma ulmeka kui juba formatsioonide loopimiseks läks:

    Rensing
    Sagnol - Ismael - Lucio - Lahm
    Ribery - Van Pomm - Seakasvataja - Ze
    Toni - Klose
    Et miks nii? No vot need on seuksed jorsid kes kindlasti pingil istuda ei saa, vastasel juhul on nutt taevani. Ja kuna nad on korralikud pelajad siis vist Ottol ei jää suurt midagi üle kui 4-4-2 te kasutada. Rensing Olli aseme kuna ta on hoiatanud vähese mänguaja puhul kohvrid pakkida ja see klubile eriti ei meeldiks. Ismael Danieela asemele, kuna Otto viimast eriti ei taluvat ja ka lahkumiskõlakaid on kuulda. Seakasvataja keskel kuna see on temategelik koht. Hooaja keskel võidakse Klose Poldiga asendada, oleneb kuidas kumbki oma vormikõvera püsti saab. Hooaja küsimärgid on muidugi meite latiinod Sousa ja Santos. Üks pole suutnud end mängumehena näidata ja teine on uustulnuk. Ka on mul suured kahtlused Schlaudraff kasulikuses... Mis ülejäänud punti puutub siis internatsionaalid pannakse pinki nüüstama ja noorsakslased üritatakse loodetavasti kuhugi laenule sokutada.
    Ma pakun, et Sagnoli asemel võib RB koha üle võtta uus tulija Marcell Jansen. Sagnol hakkab vanaks jääma. Sosa võib ajapikku Schweinsteigeri või Van Bommeli mänguaega vähendama. Ise arvan, et Van Bommi. Seakasvataja peaks vist tõesti keskväljal paremini läbi lööma, tal ju hea löök ja äärel olemiseks oleks enam kiirust vaja. Üldiselt muljetavaldav koosseis.
    Glooory glooory ManUnited!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
      Ma pakun, et Sagnoli asemel võib RB koha üle võtta uus tulija Marcell Jansen. Sagnol hakkab vanaks jääma.
      Jansen ei sa kuidagi Sagnoli kohale pretendeerida, kuna mängib hoopis vasakul äärel. Mis Sagnoli vanusesse puutub siis...ma ei tea... varsti peetakse Podolskit ka juba vanakeseks kuna ta on tiba üle kahekümne?
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
        Ma pakun, et Sagnoli asemel võib RB koha üle võtta uus tulija Marcell Jansen.
        Pigem võtab Sagnoli koha üle Lahm, kes saab mõelmal äärel edukalt hakkama.

        Kommentaar


          Pigem ei võta Sagnoli kohta üle keegi...

          Imo ta on maailma parim RB.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Kle, mihk3l - sinu aktsiad kasvasid peale eelmist postitust ikka väga võimsalt. Keep up the good work!

            Aga tegelikult olin ma nii vara ärganud ja tulnud siia postitma, sest poole tunni pärast hakkab DSFi pealt mäng Bayern-Sao Paolo.
            Sõprusmäng, mis peetakse Aasias, vist Tokios. See väike Aasia-tuur on ülikasumlik - Bayern saab 1,5 miljonit eurot pluss muude tuuriga kaasnevate kulude katmine.
            Aga tänane mäng on igal juhul maiuspala - esiteks vastase pärast ja teiseks selleks, et näha Bayerni särgis mängimas Miro Kloset, Hamit Altintopi ja Ernesto Sosat.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Kle, mihk3l - sinu aktsiad kasvasid peale eelmist postitust ikka väga võimsalt. Keep up the good work!
              Aitähh, Aramis
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Mainitud sõprusmäng hakkab kohe ehk 9.30 ja mitte Tokios vaid Hongkongis. Ja netis saab seda ka edukalt vaadata: http://www.myp2p.eu/Matches/Match2.htm

                Kommentaar


                  Kes kurat on Wagner?
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Üks helilooja...
                    Tegelikult on Wagner ja Fürstner Bayern II vennad, kes tuli appi võtta. Sao Paolol ka muidugi enamus põhivendasi mujal, aga neil see eelis, et hooaeg on käimas ammu ja mehed on kõik vormis.
                    Ottmar oli teinud reegli, et iga mees peab saama enne hoooaeg vähemalt 21 päeva puhkust - see on ka põhjus osade meeste mitte kohal olekuks.
                    Sosa ja Altintop on head, eriti viimane - tema agility on silmapaistev.
                    Murelapseks on kaitse - keskkaitse prohmakas oli 0-1 ja enne seda nurgalöögi olukorras oli vastane tagapostis free as a bird.
                    Täna on Buyten-Demichelis taga, aga eks iga paar mis neist neljast mehest moodustada saab on hiilanud samade prohmakatega. Reaalselt peaks olema päris ok kui sul on keskkaitsesse asetada Belgia, Argentiina ja Brasiioa koondislased ja Prantususe koondise kanditaat. Aga võta näpust.

                    Kommentaar


                      Hea korner Altintopilt. Otse Klose kuplile kes seda kasutamata ei jäta ja 1-1 lööb. Muidu on mängupilt suht...laisk ma ütleks.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        2-1 siis meitele. Altintop sai lisaks res. söödule ka värava kirja ja oli üleplatsi pelaja ka. Ülejäänud punt...noh mõttetu sõprusmäng. Ütleme, et lasti noorsakslastel joosta.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Bayern näeb kohe poole viisakam välja nendes uutes vormides, jube oli see kraemood.
                          MU FCUK

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                            jube oli see kraemood.
                            Ma vist vanakooli mees, mulle just kraed meeldivad. Nii Eesti koondise kui Arsenali viimased kraega. Aga noh, eks nad olid samast Nike partiist.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Eestil pole just eriti suur krae, Bayernil olid need tohutud...

                              Kommentaar


                                veidi santa clausi mõtetest: http://www.earthtimes.org/articles/show/78569.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X