320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes tuleb Inglismaa meistriks sel hooajal?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    DERBY COUNTY!!!! Nalja tegin muidugi. Ma arvan, et meistriks tuleb
    Newcastle United või ManU. Ise hoian kõige rohkem pöialt Leedsile,
    kuid nad peavad hirmus kõvasti pingutama. Kuid kui Liverpool peaks meistriks
    saama, siis ma poon end ülesse. Vutifänni ausõna.

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Flynn

      DERBY COUNTY!!!! Nalja tegin muidugi. Ma arvan, et meistriks tuleb
      Newcastle United või ManU. Ise hoian kõige rohkem pöialt Leedsile,
      kuid nad peavad hirmus kõvasti pingutama. Kuid kui Liverpool peaks meistriks
      saama, siis ma poon end ülesse. Vutifänni ausõna.
      Krt, peab vist arvutama hakkama, et teada saada, kelle võitu loota - kui ManU võidab, saan kasti õlut e 20*0,5*0,053=0,53 l puhast alkoholi; Pooli võidu korral saaks äkki Flynni matustel oletuslikult 0,5 l viina e 0,5*0,4=0,2 l puhast alkoholi. Mnjah. Nii et ikkagi peab ka matemaatiliste arvutuste kohaselt ManU meistriks tulema. Tegelt on nii, et selliseid kergeid lubadusi on suhtkoht riskantne välja anda - mul siiamaani suusamüts ära söömata sellepärast, et Markvardt vist oli Albertville'i olümpial kuue hulka tuli
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by Edson

        Kui peaks raha välja käima, siis oleks järjestus:
        1. ManU
        2. Arsenal
        3. Liverpool

        Loodan, et Arsenal võidab.
        See on juba kaotatud raha sel juhul.
        Marka

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by Eff

          ManU on viimasel ajal küll päris hea, aga see aaasta võidab sellegi poolest Liverpool
          Manu-le siis 2. koht ja kolmandaks võib-olla Newcastle...vähemalt loodan et Arsenal ei tule 3 hulka

          kallis noormees mid varem sa pilvede pealt alla tuled ja omale tunnistad,et Liverpool sellel hooajal ei võida seda valutumalt see läheb.Loota ju võib aga Arsenal TULEB kolme hulka ja selle kolme etteotsa kui täpne olla. Kõike head soovides.
          Marka

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by smith

            Tegelt järjestus järgmine:
            1. ARSENAL
            2. LIVERPOOL
            3. NEWCASTLE
            Alati on rõõm kohata realiste
            Marka

            Kommentaar


              #21
              Kashpirovski jynger Marka sisendab meile v2ga veenvalt usku Arsenali v6itu. Argumente pole enam vajagi.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #22
                Manu peale raha ma ei paneks see aasta, aga Newcastle, Arsenali ja Liverpooli peale kyll, kuigi paistab et Newcastle on eriti näljane tiitlile see aasta.

                Kommentaar


                  #23
                  Jah Newcastele on tõesti tiitli võitmiseks eriti näljane.Üks väga kirev kooslus on täielikult tähelepanu alt välja jäetud ja see on Chelsea.Liidrete omavaheliste mängude arvestuses asuvad "sinised" konkurentsitult esimesel kohal.Neile keeravad käru vaid nende enda ära antud mängud keskmikele ja nõrkadele.Arvan siiski , et Toon Army võtab ennast kokku ja viib hooaja edukalt lõpule, kõik eeldused selles on neil ju olemas ja ka pink on päris pikk.Teisele kohale jääb tõenäoliselt Arsenal ja kolmas on Liverpool.Vähe sellest , et ManU ei jõua kolmikusse , jäävad nad ka neljandast kohast ilma , sest selle hõivab Chelsea.Kuuendaks peaks ennast välja siblima LUFC.
                  299195

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by INCE
                    Üks väga kirev kooslus on täielikult tähelepanu alt välja jäetud ja see on Chelsea.Liidrete omavaheliste mängude arvestuses asuvad "sinised" konkurentsitult esimesel kohal.Neile keeravad käru vaid nende enda ära antud mängud keskmikele ja nõrkadele.
                    Liiga võidetaksegi võites leicesteri ja derby-suguseid meeskondi, mitte tabeli esiviisikut. manU on seda edukalt viimastel aastatel tõestanud.

                    Kommentaar


                      #25
                      1.Asnl 2.ManU 3.L'pool 4.Leeds 5.New 6.Che
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #26
                        selline värk on et praegu on asi lahtine aga mina arvan et järjestus on selline 1. ManU 2. Arsenal 3. Liverpool 4. Aston villa 5.Chelsea

                        Kommentaar


                          #27
                          Mulle sobiks
                          1. Arsenal
                          2. Liverpool
                          3. Chelsea
                          17. Derby (aga kui välja kukub ja Poom paremasse klubisse saab, siis pooldaks Derby väljalangemist)
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by KristjanN

                            selline värk on et praegu on asi lahtine aga mina arvan et järjestus on selline 1. ManU 2. Arsenal 3. Liverpool 4. Aston villa 5.Chelsea
                            No see peaks kyll v2ike ime olema kui Villa ennast j2rele j22nud m2ngude Champions' League kohale pressib.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #29
                              aga tore ju oleks

                              Kommentaar


                                #30
                                Ma ei kahtle selles yldsegi eston, aga vaata kelle arvelt see koht Kristjani ennustuses tuleb, eksole...
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X