320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Täna möödub 15 aastat M/S Estonia hukust.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna möödub 15 aastat M/S Estonia hukust.

    Mälestagem neid, kes kaotasid oma elu sel tormisel ja traagilisel ööl. R.I.P.

    Kas keegi siit vanematest foorumlastest on sõitnud ka selle ilusa laevaga? Paluks muljeid.
    slimm.ee

    #2
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Kas keegi siit vanematest foorumlastest on sõitnud ka selle ilusa laevaga? Paluks muljeid.
    Olen sõitnud. Poolteist kuud enne uppumist. Meeles on metsik kogus mänguautomaate ja kõrini täis istumisruumid, kus eestlased toona ööbisid ja sõid. Sest restoranis söömiseks ja kajutis ööbimiseks oli 1994. aastal raha vähestel.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      ma sõitsin ka uppumisele eelnenud suvel. meeles on elu esimene rootsi laua külastus. pole vist vaja lisada, et sõin end oimetuks. erinevalt maccast olin mina kulak ja ööbisin kajutis. kõige odavamad kajutid asuvad kõige sügavamal, sealt üldiselt välja ei ronitud.

      muidu praam nagu praam ikka.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        Minu mäletamist mööda oli ka see jama, et eestlased magasid odavamates kajutites, mis olid väga madalal. Meil läks linnast pool linnavalitsust ja isiklikust plaanist klassijuhataja poeg. Samas toona tundus laev meeletu gigandina piltidelt, kuid praegu Helsinki vahel seilavad alused on mõnevõrra suuremad või mis?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Kas keegi siit vanematest foorumlastest on sõitnud ka selle ilusa laevaga? Paluks muljeid.
          mis seal ilusat oli? kökats, mis oma õige koha leidis.

          Kommentaar


            #6
            Sõitsin mõned nädalad enne, elu esimene välismaareis kusjuures. Taskuraha oli sisuliselt null, kuid tagasiteel õnnestus viimaseid SEK-e pokkeriautomaati toppides 40 jeeni teenida. Selle eest ostsin ilmselgelt vufli punast värvi Houston Rocketsi nokatsi.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Minu mäletamist mööda oli ka see jama, et eestlased magasid odavamates kajutites, mis olid väga madalal. Meil läks linnast pool linnavalitsust ja isiklikust plaanist klassijuhataja poeg. Samas toona tundus laev meeletu gigandina piltidelt, kuid praegu Helsinki vahel seilavad alused on mõnevõrra suuremad või mis?
              Võrumaa inimestele oli see öö päris šokeeriv tõesti, sest läks neid omakandi inimesi ikka liiga palju sinna merepõhja



              Endal õnneks selle kirstuga sõita ei õnnestunud.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #8
                Sõbra vanemad pääsesid sellelt laevalt. Aga muidu väga jõhker asi, aga mulle on mulje jäänud on et see laev oli paras logudik ja selleks ta ka põhja läks.

                Kommentaar


                  #9
                  R.I.P

                  Ei ole sõitnud,aga olen kuulnud inimese jutustusi kes on pääsenud sellest draagilisest laeva õnnetusest
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    mis seal ilusat oli? kökats, mis oma õige koha leidis.
                    Kuidas sa julged nii öelda?
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      mis seal ilusat oli? kökats, mis oma õige koha leidis.
                      selle aja kohta oli tegemist väga võimsa laevaga ikka..

                      minu arust on imelik kuidas nii suur ja uhke laev nii kiirelt merepõhja vajus.


                      ilmselt sellele me ei saa kunagi vastust.
                      võibolla ongi parem..
                      http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                      Klavani debüüt Meistrite liigas!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Sõbra vanemad pääsesid sellelt laevalt. Aga muidu väga jõhker asi, aga mulle on mulje jäänud on et see laev oli paras logudik ja selleks ta ka põhja läks.
                        See oli tagantjärele tarkus, et tegelikult oleks sellel kirstul pidanud olema ainult luba lähivedudeks, parimal juhul üle Soome lahe.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Isa pidi sellel samal ajal sama laevaga Rootsi tööle minema kuid siis oli mingi kamm selle ajaga ning jäi seekord minemata... väga hea, et ei läinud.
                          PES.PLANET

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Heku Vaata postitust
                            Isa pidi sellel samal ajal sama laevaga Rootsi tööle minema kuid siis oli mingi kamm selle ajaga ning jäi seekord minemata... väga hea, et ei läinud.
                            Su isa käib öösiti tööl?
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              #15
                              ^ Mis sa arvad, et laevad sõidavad eestist rootsi 3 tunniga? Sa oled geenius.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X