320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TÜ Meistrikad lõppesid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TÜ Meistrikad lõppesid!

    nädalavahetusel oli rohkearvuline publik kogunenud TÜ spordihalli...peeti TÜ meistrivõistlusi jalgpallis.

    Enamus publikust hoidis põialt soccerneti idee sünnitajale Martin Smutovile, kes ajakirjanike meeskonna kindla liidrina üritas oma meeskonnale esikohta välja võluda.

    Aga...
    Smutt põles läbi...ei oskagi esmapilgul ütelda, kas vedasid alt närvid...või eelmise päeva napsutamine...või mängijaoskused.... igatahes favoriitide valus läbikukkumine.

    Smutovi enda kommentaar oma meeskonna mängule: "nõrgad, aga väga ilusad ".

    Kirjutatud yheksa poolt: Ja mis on sellel tegemist teemaga "Eesti jalgpall > Naised ja Noored" ?
    Howay the lads!

    #2
    Orginally posted by LuaLua

    Smutovi enda kommentaar oma meeskonna mängule: "nõrgad, aga väga ilusad ".
    oot, kas smutov mängib naiste võistkonnas???

    Kommentaar


      #3
      Millest küll selline terav toon,kas midagi isiklikku.Minu arust lihtsalt kole.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by kojamees

        Millest küll selline terav toon,kas midagi isiklikku.Minu arust lihtsalt kole.
        Kusjuures ei ole üldse terav toon...väga sõbralik, kuid õrritav toon on...lihtsalt väike lisa minu ja smutovi vahelisele jutule jutukas
        Howay the lads!

        Kommentaar


          #5
          Jah. Ajakirjandus tuli neljandale kohale, geoloogid (aifo, kyps, antz, aff jne...) ei pääsenud isegi poolfinaali FC Reaali puksisime juba alagruppide juures välja, kehakultuuri veerandfinnalis.

          Totaalne läbipõlemini minu arust kah

          P.S. Alates esmaspäevast kell 14.00 vaadake kõik Kypsi postituste juures olevat teksti (vasakul pool sii, seal kus avatar)
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by LuaLua
            Enamus publikust hoidis põialt soccerneti idee sünnitajale Martin Smutovile
            Njah, ei ole mina mingi uhkustaja tüüp vms, aga seda lauset lugedes käis ikka nõks läbi küll... kui rääkida konkreetselt Soccernet.ee-st...
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              niih, smutov siin just keksis et kui tublid ajakirjanikud ikka olid, aga ega geoloogidki halvemad ei ole. nii et see et me veerandfinaalis kaotasime ei t2henda et me halvad oleme. ja kehakultuur sai kah meie k2est kotid silmade alla. vot.
              turniir oli hea aga kahju et publikumi j2i v2hesemaks kui oleks v6inud olla ja eriti kahju on mul sellest et meeskond mind ei usaldanud ja m2ngida ei lasknud... aga see on juba teine teema.
              saame siis kevadel j2lle kokku ja ehk satume isegi ajakirjanikega yhte alagruppi. punun siin vaikselt intriige aga eks me siis n2eme kes edasi p22seb...

              vahetusm2ngija
              Jalgpallihaigla liige

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by AnZ Antzon
                niih, smutov siin just keksis et kui tublid ajakirjanikud ikka olid, aga ega geoloogidki halvemad ei ole. nii et see et me veerandfinaalis kaotasime ei t2henda et me halvad oleme. ja kehakultuur sai kah meie k2est kotid silmade alla. vot.
                turniir oli hea aga kahju et publikumi j2i v2hesemaks kui oleks v6inud olla ja eriti kahju on mul sellest et meeskond mind ei usaldanud ja m2ngida ei lasknud... aga see on juba teine teema.
                saame siis kevadel j2lle kokku ja ehk satume isegi ajakirjanikega yhte alagruppi. punun siin vaikselt intriige aga eks me siis n2eme kes edasi p22seb...

                vahetusm2ngija
                Eks ma ka niisama töga, sest joovastus kihlveo võitmisest (Smutov on parem kui Kyps - v.t. Kypsi allkirja tema postituste all) on ikka veel suur.

                Samas pean ütlema, et ega te halvasti ei mänginud, lihtsalt õnnest jäi meil mõlemal Neegrite vastu puudu, muidu oleks meie väike vastasseis juba ehk ka aset leidnud (poolfinaalis siis), kuid eks alati tule uusi turniire.

                Samas mina ei saanud ikka aru Geoloogide peatreeneri taktikast jätta vahetuspingile AntzAntzon ise, kes oli selgelt täis mängulusti ning võimsust.

                Samas - fänniklubi oli Geoloogidel vaieldamatult parim!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  niih! sel nädalavahetusel sai see siis toimuma 15 meeskonna ja 4 naiskonna osav6tul. ja mis seal kosta -- yritus oli ylik6va!!! organiseerijad, eesotsas andyga said suure asjaga hakkama ning t6estatud sai see, et tartus osatakse vutti mängida!
                  tase oli ootamatult k6va -- mitmed meeskonnad olid komplekteeritud merkuuri, tammeka ja fauna koosseisudest ning igal sammul paistis välja, et need mehed olid tulnud yritusele kindla m6ttega -- v6ita-v6ita-v6ita!!!

                  mina, kui ÕK GEOLOOGIA (mille pihta smuti yhe teise teema all iroonilise märkuse tegi) tagasihoidlik pallur, suhtusin koos oma m6ttekaaslastega asjasse pisut filossoofilisemalt ning nii esindasimegi meie rohkem turniiri nö FUN-poolt. nautisime yritust täiel rinnal -- jalgpalli enda ymber ning 6lut enda sees ja v6ib hääbitundeta öelda, et täitsime omapoolt seatud ylesanded 150-protsendiliselt! tänu arstiteaduskonnast laenatud affi jumalikule tegutsemisele ning meie väravavahi supert6rjetele 6nnestus meil välja mängida 1-1 viik hilisema pronksimeeskonna vastu, kes 3. koha heitluses smuti poolt kiidetud ajakirjandustiimi loputas...

                  lisaks viigile saime veel 2 kindlat v6itu 4-1 ja 3-0 mitte n6rkade vastaste vastu, tulemuseks alagrupis 2. koht... ja poolfinaalis vastaseks tammeka ja fauna raffast koostatud meeskond, hilisem turniiri 2. koha omanik, kes oli meist kyll mänguliselt parem, kuid kelle vastu meil olid ka omad v6imalused ning 1:2 allajäämine ei olnud mitte paha... seega turniiri l6pparve -- 1 kaotus, 1 viik, 2 v6itu, väravatevahe 9:4 meitele ning hää enesetunne veel peale selle!

                  hääd inimesed, kes te yritusel viibisite, kirjutage ka omaltpoolt, mis yritusest silma-k6rva-jalga jäi... endal on praegast suht jube tunne luudes-kontides ja muidugi ei saa ses suhtes mainimata jätta affi, kelle p6lve pihta purunes, tänu palli hoogsale eeltööle, pooltäis 6llepudel, mis p6lvele mitte hästi ei m6junud... aga muidu -- yritus täitis kogu täiega mu ootusi ning isegi yletas need! jääb ootama järgmist yritust, mille andy arvab heaks korraldada! pRmt!

                  aiFo.
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Njah, mida siin ikka enam lisada, aga omalt poolt rõhutan ka seda, et turniir oli kahtlemata super, suured kiidusõnad Andyle.
                    Pean tõesti tunnistama, et au oli mängida kurikuulsa Geoloogide vutisatsi eest - neist saab veel kuulma.
                    Rahvast oleks võinid ikka kõvasti rohkem olla, fänne ju ei olnduki, peale Geoloogide muidugi. See peaks ikka mõtlema panema küll. Mängida oli ikka superlahe, ise meeldivalt õllene ja ikka tuleb asi välja. Kõige mõnusam oli mäng politoloogidega, vennad tulid platsile meid otseselt mütsiga lööma, aga võta näpust - esimese poolaja järel juhtisime hoopis meie. Lõpuks suutsid nad muidugi koba peale palli meie võrku toimetada. Muidugi teenitult ka ju, sest me vist lõime mängu jooksul 3 korda peale, politoloogid aga julgelt 10 korda enam, väravavaht lihtsalt ruulis meil. Mõnus oli vaadata, kuidas vennad üritasid ja üritasid, aga suurt välja ei tule. Järgmised vastased juba teadsid kui sitked me oleme ja enam nii lõdvalt mängu ei suhtunud. 4:1 ja 3:0 võit kõnelevad juba enda eest - geolooge tuleb karta! Esimese võiduka päeva järel ei pakkind meie aga asju lahti, vaid otsustasime 1 vägeva käraka panna. Teisel päeval, ehk siis veeranfinaalide ajal, meie suurepärane tiim suhtumist ei muutnud, kahjuks ärkasime liiga hilja, et jõudsimegi vaid 1 õlle enne mängu ära juua. See vist saatuslikuks saigi, aga ilma võitluseta me alla ei andnud. Tulevaste finalistide vastu 1:2 pole ju väga hull. Kui meil said mängud läbi otsustasime siis hoogsalt jätakata oma sportlikku nädalavahetust - poest õltsi ja käbe!
                    Nii nüüd siis mõne sõnaga teistest tiimidest. Finaalis olid muidugi 2 kõige nõmedamat tiimi, kes turniirist osa võtsid. 3-4 koha peale madistasid aga ajakirjanikud ja politoloogid, kahjuks ei jätkunud leheneegritel jõudu, et neile sportlikele politoloogidele koht kätte näidata, aga noh, hästi mängisid sellegipoolest. Ahjaa, mulle meenub, et vist tekkis mingi plaan nendega sõpruskohtumine korraldada. Äärmiselt kahju on ka FC Reaali poistest, ei vedanud lihtsalt vastastega. Mis siis seal veel olid - kehakultuurlased olid vist 2 meeskonnaga väljas, paraku ei jäid tulemused aga kesisteks, njah 1. võistkond sai ju Geoloogid vastaseks, siis olid veel avalikud haldajad, matemaatikud ja paar meeskonda veel, kes mulle hetkel hästi ei taha meelde tulla. Ära tuleb mainida aga geograafide tiim, kes paraku ei saanud veeranfinaalis meeskonda kokku, sest pooled eelistasid jalgpalli asemel hoopis lörtsiga liugu lasta, kahju.
                    Kõigele vaatamata oli turniir kokkuvõttes üliedukas. Sel korral suutsid parima meeskonna kokku klappida majandusmehed, aga paar-kolm meeskonda näitasid selgelt, et järgmine kord ei pruugi see enam nii olla.
                    Nii, nüüd suutsin siis lühidalt ka enda nägemuse turniirist kirja panna.
                    Ootan juba pingsalt väliseid meistrivõistlusi.
                    Jalgpallihaigla liige

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Aff
                      Nii nüüd siis mõne sõnaga teistest tiimidest. Finaalis olid muidugi 2 kõige nõmedamat tiimi, kes turniirist osa võtsid. 3-4 koha peale madistasid aga ajakirjanikud ja politoloogid, kahjuks ei jätkunud leheneegritel jõudu, et neile sportlikele politoloogidele koht kätte näidata, aga noh, hästi mängisid sellegipoolest.
                      Mina kiidan kah Andy't, kuid selle kolmanda koha osas ütlen küll nii palju, et ajagraafik ajagraafikuks, kuid kuid üks meeskond peab piirduma 5 minutilise puhkusega, samas kui teine on saanud üle poole tunni puhata, siis lihtsalt pole võimalik neile vastu hakata.

                      Kuigi meie ründetuus oli vigastusega väljas selleks kohtumiseks, siis ühe vahetusega ei ole võimalik saada FC Fauna meestest algkoosseisu, kellel on veel kahe viisiku jagu mehi pingil kah. 1:1 küll poolaeg, kuid siis said jaks otsa ning viimased meeleheitlikud pingutused (väraavaht sekkus meil rünnakusse) viisidki selleni, et skoor pärast nii suur.

                      Samas poolfinaalist on veel rohkem kahju...finaal oli niiiii lähedal.

                      Samas - turniir ise oli lahe ning ootame kevadisi madistamisi, siis oleme veel tugevamad, selles olen ma raudselt kindel.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma võiks ka paar sõna lisada.
                        Igati lahe turniir ja ma raskelt ootan, et järgmine aasta saaks minagi sellisel osaleda. Tase oli väga kõva, kahjuks võitsid mingid venelased, kelle fännid finaali ajal mingite kossuviledega prääksutasid. See peaks ka meie suhtumisest neisse kõik ütlema.
                        Igatahes väga lahe oli, kahju ainult, et mingi neeger mu õlle vastu affi jalga katki lõi. Ise lubas veel uue osta, aga ei...

                        geoloogia fänn

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by gaskoff
                          Igatahes väga lahe oli, kahju ainult, et mingi neeger mu õlle vastu affi jalga katki lõi. Ise lubas veel uue osta, aga ei...

                          geoloogia fänn
                          Gazza, tema väitel kadusid sa ise ära ning muide - ma tunnen teda, võin trennis teine kord ise sisse nõuda
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by gaskoff

                            Ma võiks ka paar sõna lisada.
                            Igati lahe turniir ja ma raskelt ootan, et järgmine aasta saaks minagi sellisel osaleda. Tase oli väga kõva, kahjuks võitsid mingid venelased, kelle fännid finaali ajal mingite kossuviledega prääksutasid. See peaks ka meie suhtumisest neisse kõik ütlema.

                            geoloogia fänn
                            Kui ise piisavalt h2sti ei m2ngi, on alati hea 8elda kuradi venelased/neegrid/juudid/mustlased/peded, eksole.

                            "mingite venelaste v6istkonnas" 2000.a. TY meistrikate 2. koht.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Jaan


                              Kui ise piisavalt h2sti ei m2ngi, on alati hea 8elda kuradi venelased/neegrid/juudid/mustlased/peded, eksole.
                              ehhh... see vend, kes pudeli affi p6lvega purustas, mängis satsis pialkirjaga "Neegrid"...
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar

                              Working...
                              X