320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleem koodiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Probleem koodiga

    Tere! Mul on probleem selles, et ostsin omale üleeelmisel aastal PC peale mängu EURO2008. Aga nüüd vahepeal tegin mängule unistall, sest ei mänginud tükk aega ja mälu tuli arvutil kah juurde. Aga nüüd tahaks mängida. Panen plaadi sisse vajutan install ja siis tuleb ette koht, kus tuleb kirjutada 16kohaline kood. See on mul mängukarbiga kaasas käiva paberi peal olemas, aga nüüd on paber kadunud ja koodi ka ei saa. Kas kuidagi muud moodi ei saa koodi teada? Ma ostan siis kui välja tuleb WC2010 niikuinii ka,aga niikaua tahaks seda mängida.

    #2
    Senikaua kuni sa multiplayerit ei taha mängida, saab piraatkoodiga ka hakkama (võib-olla saab ka multiplayerit, pole Euro 2008-t kunagi mänginud) ja neid on terve nett täis. Kui originaalkoodi tahad, siis ma arvan, et sa pead EA-ga ühendust võtma ja ilmselt lasevad nad sul mingit moodi tõestada, et sul originaal ikka olemas on.

    Kommentaar


      #3
      Ära piraatkoodiga hakkama saa, võta siiski EA-ga ühendust.

      Kommentaar


        #4
        MA võtan ühendust, aga kas ma pean emailiga või kodulehel üdendust võtma?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
          MA võtan ühendust, aga kas ma pean emailiga või kodulehel üdendust võtma?
          See on üldiselt sinu valik. Keegi ei keela ka helistamast
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            Aitäh, sain mängu käima. Graafika tundus pärast tükk aega FIFA09 mängimist väga kehv, aga panin paar patchi peale ja väga norm.

            Kommentaar

            Working...
            X