320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA kokkutulek 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kuidagi kehva nädalavahetus on sattunud, nii drafti kui ka kokkutuleku toimumise seisukohalt. kui saan ndlvahetuse vabax - tulen, kui ei saa - jääb tulemata. seega jätan oma osaluse praegu välja ytlemata.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas artz Vaata postitust
      kuidagi kehva nädalavahetus on sattunud, nii drafti kui ka kokkutuleku toimumise seisukohalt. kui saan ndlvahetuse vabax - tulen, kui ei saa - jääb tulemata. seega jätan oma osaluse praegu välja ytlemata.
      annan vabaks. tule kohale.

      Kommentaar


        #18
        kuna mul on kokkutuleku kuupäeval Pärnus korvpalli turniir, siis kahjuks kella viieks Tartusse kuidagi ei jõua! kui aga vähegi võimalik olen kohal hilisemal istumisel!

        Lamp17

        Kommentaar


          #19
          Peaks proovima siis koondada kindlad ja vähemkindlad tulijad. Minule teadaolev info on umbes selline:

          1. Paide
          2. Silverman
          3. Puudlid
          4. SDK
          5. uukaa
          6. Tellis
          7. xsess
          8. Aramis
          9. mazz
          10. jazzjansa
          11. Rääma
          12. Skint
          13. Viljandi
          14. Jexxson
          15. artz - vbla tuleb
          16. Rimm - vbla tuleb
          17. Treix - kas vana arm ka roostetab? ei ta... vbla
          18. Karburaator - tuleb kohale aga kossu ei mängi

          Kel Tlnast transpordiga probleeme, siis pange tähele, et Jazzjansa pakub küüti.

          Kommentaar


            #20
            Doktor aita!
            Üks öö meenus mul,et eelmisel kokkutulekul sai kellegiga kihla veetud,aga hästi ei mäleta - miks,kellega ja mille peale(sisetunne ütleb,et see võis vabalt õlu olla).
            Ühes olen ma kindel - mina võitsin(vähemalt mul on tunne selline).

            Kommentaar


              #21
              Kuna väga põrutavaid alternatiive välja ei pakutud (Illegaardi tagumine tuba sel päeval kinni), siis panin populaarseima kombinatsiooni kinni.

              Ürituse programm sai alljärgnev:
              17.00-19.00 korvpall Turu spordihoone I pallisaalis (Turu tn 8)
              19.00-20.00 saun sealsamas
              20.00-.... Big Beni teine korrus (Riia tn 4)

              Midagi võõramaalastele:


              Platsil:
              Kui siin tiime kokku ei saa siis võiks igal mehel üks hele ja tume särk kaasas olla. Muidu see viisikute plaan tundub mo arust täitsa OK. Kas peale mängu veel midagi teeme? Äkki väike viskevõistlus või skills challenge, auhinnaks nelipakid või midagi originaalsemat? Platsil ja saunas lustimine läheb kokku maksma 680 kr, nii et kui mehi ohtralt kohal, siis usun, et 30-45 kr ei tohiks veel kedagi jalust niita.

              Pubis:
              Kui me sööke ette ära ei telli, siis läheb miski 30-40 min aega (ei ole minu arust tappev). Ettepanek tellida ühiselt soojenduseks mõned snäkivaagnad ja teha söökide meisterdamise ajal õllepõhi alla. Edasi võiks juba igaüks ise plekkida, siis pärast jebimist ja segadust vähem. Mitmel pool pubis on ekraanid üleval, nii et tõenäoliselt näeb miskit spordivärki ka. Kella poole kümnest lendab peale ansambel Mosquito oma "parimate" šlaagritega. Perenaine isiklikult lubas, et noori näitsikuid tantsuplatsile jagub

              Niisiis seltsimehed nimed kirja! Sellisest üritusest ei loobuta!

              P.S. Veltu, tahad aidata. Kompunni meile mõni operaator, siis ei pea staarid kaamera taga kätt väristama

              Kommentaar


                #22
                Krt Paide oleksid võinud veits selgema skeemi teha. Mitte midagi ei saa aru kus või mis. Kus on seal apteek?

                Kommentaar


                  #23
                  ... ja auto parkimise võimalustest mitte yx s6na

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas artz Vaata postitust
                    ... ja auto parkimise võimalustest mitte yx s6na
                    Parkida saab kohe spordihoone ette või sinna kus nr 300 ilutseb. Apteeki pole sul tarvis, ravime alkoholiga

                    Kommentaar


                      #25
                      Tulen kindlasti, kui ma Soomes pole. Kuid kahjuks või õnneks kipub selles suunas, et olen.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #26
                        Kus Toidutorn on ?
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                          Kus Toidutorn on ?
                          mälestustes, unistustes ...

                          Kommentaar


                            #28
                            Andestust, kas kehakultuuriks vajalikku instrumentaariumi nagu hantleid ja muud selle taolist tohib kaasa võtta?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                              Andestust, kas kehakultuuriks vajalikku instrumentaariumi nagu hantleid ja muud selle taolist tohib kaasa võtta?
                              Jah, muidugi

                              Noormees teil on julget pealehakkamist,kui raskeks läheb - toetame.

                              Kommentaar


                                #30
                                Olen ka mina tulemas oma teise liiga Tallinna Tellistega.
                                http://www.last.fm/user/howard12

                                Kommentaar

                                Working...
                                X