Lehekülg 56, kokku 64 EsimeneEsimene ... 646525354555657585960 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 1261

Teema: Olümpia

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Vastamisi milles? MMA-s?
    No pimedas põiktänavas. Et kumb neist oleks ultimate enesekaitserelv, millega duell võita.

Wiki andis vastuseks, et espadron on neist kõige kõvem, kuna see oli esialgne duellirelv, kui oluline oli duellis eluga välja tulla. Epee tuli hiljem, kui duellides oli oluline vastasel veri välja. Florett on niisama nummi.

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Kui kunagi mingi korralik kahekäemõõkadega võitlusala tuleks, siis ma vaataksin.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Mario Polusk?
    Ei olnud Mario aga võin ka eksida.
    Nimi ei meenu, pikkade juustega, jurist/advokaat.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Livescore'i järgi mângib homme Djoko 10:30 üksikmängu ja 12 segapaari. See on legit ajakava?

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    3x3 koss on sportlikust vaatest ikka 10x rohkem legit kui rula (või lainelaud), kus enamasti lihtsalt hängitakse ja lüüakse patsu ebaõnnestunud ürituste vahele.
    Eem, vaatasid sa skeidi kvalifikatsioone ja finaale, et nii ütled? Mina meeste sõite vaatasin. Mingist hängimisest pole juttugi. Korralik pumpamine nii füüsiliselt ja ka tehniliselt. Väga raske ala, mis nõuab sportlikus mõttes korralikku mitmekülgsust. sobib ideaalselt olümpiale.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Livescore'i järgi mângib homme Djoko 10:30 üksikmängu ja 12 segapaari. See on legit ajakava?
    https://www.bbc.com/sport/tennis/order-of-play

Segapaaride 3. mäng ei hakka kindlasti 12.00 meie ajas pigem nii 14.00 vms. Tennises on lihtsalt päeva esimese mängu stardi aeg ja teised sõltuvad eelmiste mängude kestvusest.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Miks teha mänge nii, et eurooplaste silmapaarid pooltest aladest ilma jäävad?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Miks teha mänge nii, et eurooplaste silmapaarid pooltest aladest ilma jäävad?
    Sest Euroopa pole maailm. Aga ses osas oli Rio parem küll, kuna praegu ei viitsi hommikul ärgata ja töö ajal ei saa ka väga.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sest Euroopa pole maailm. Aga ses osas oli Rio parem küll, kuna praegu ei viitsi hommikul ärgata ja töö ajal ei saa ka väga.
    Eriti suvaline olümpia on, jah. Seni vaadanud:

Naiste triatlon, und polnud.
    Epee võistkonnavõistluse poolfinaal, pronksimatš ja finaal.
    Epee individuaali poolfinaal ja pronksimatš.
    Viis minutit Hispaania-Jaapan kossu.
    Viis minutit hobuste tantsimist, sest keegi postitas siia lingi ja küsis, kas see on maailma kõige idiootsem spordiala.
    Kõik.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Panin just tööl kõrvalarvutisse veepalli. Holland juhib paar minutit enne lõppu Lõuna-Aafrika vastu 31:1.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Kui kunagi mingi korralik kahekäemõõkadega võitlusala tuleks, siis ma vaataksin.
    Keegi just eile soovitas seda

308

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Eem, vaatasid sa skeidi kvalifikatsioone ja finaale, et nii ütled? Mina meeste sõite vaatasin. Mingist hängimisest pole juttugi. Korralik pumpamine nii füüsiliselt ja ka tehniliselt. Väga raske ala, mis nõuab sportlikus mõttes korralikku mitmekülgsust. sobib ideaalselt olümpiale.
    Vaatasin finaale. Ikkka üsna jama, eriti see skoorimissüsteem. Jäägu x-mängudele.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Vaatasin finaale. Ikkka üsna jama, eriti see skoorimissüsteem. Jäägu x-mängudele.
    Ega ilmselt rulatajad jääksidki üsna hea meelega X-mängudele, aga olümpiaisakesed ise ju tõmblevad jubedalt, et neid olümpiale meelitada.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Jama? Wtf mees? Sa ilmselt ei suuda ennast professionaalse rulatajaga samastada, et aru saada, kui palju see nõuab, et sellisele tasemele jõuda. 15-20 aastat tagasi üritasin iga aasta ära vaadata nii X mängud kui ka Gravity Gamesid. Viimast minu teada enam ei toimu. Tol korral Eestis ei räägitud nendest võistlustest midagi, kuid läbi mõne taevakanali oli võimalik jälgida. Olen kohapeal ära vaadanud kõik Simple Sessonid vahemikus 2001-2010 ning pärast seda olen jälginud enamasti interneti vahendusel. Olen tegelenud kunagi mõned aastad ise BMX-iga, mistõttu saan omast kogemusest väita, et sellisele tasemele jõuda nii rulatamises kui ka BMX-is, nagu on olümpial olevad sportlased, nõuab meeletut tööd juba lapsest saadik pluss ka korralikult talenti ja julgust ning rauast mune. Need tegelased väärivad kahtlemata võimalust olümpiamedalile võistleda.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Jama? Wtf mees? Sa ilmselt ei suuda ennast professionaalse rulatajaga samastada, et aru saada, kui palju see nõuab, et sellisele tasemele jõuda. 15-20 aastat tagasi üritasin iga aasta ära vaadata nii X mängud kui ka Gravity Gamesid. Viimast minu teada enam ei toimu. Tol korral Eestis ei räägitud nendest võistlustest midagi, kuid läbi mõne taevakanali oli võimalik jälgida. Olen kohapeal ära vaadanud kõik Simple Sessonid vahemikus 2001-2010 ning pärast seda olen jälginud enamasti interneti vahendusel. Olen tegelenud kunagi mõned aastad ise BMX-iga, mistõttu saan omast kogemusest väita, et sellisele tasemele jõuda nii rulatamises kui ka BMX-is, nagu on olümpial olevad sportlased, nõuab meeletut tööd juba lapsest saadik pluss ka korralikult talenti ja julgust ning rauast mune. Need tegelased väärivad kahtlemata võimalust olümpiamedalile võistleda.
    See jutt pühendumisest ja tööst kehtib iga eluala kohta, kus tahad tippu jõuda. Olümpiaspordina on rula täielik jama.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Hispaania-Elevandiluurannik meeste jalgpallis.
    90+1 jäävad hispaanlased 1-2 kaotusseisu ja sisse tuuakse Rafa Mir, kes lööb 90+3 päästva viigivärava.
    Lisaajal lööb sama mees oma hat-tricki...
    Catalunya is not Spain!

Algupärane

Meeste kettaheite finaal algamas - vanim finalist 31-aastane?? Ok
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

See jutt pühendumisest ja tööst kehtib iga eluala kohta, kus tahad tippu jõuda. Olümpiaspordina on rula täielik jama.
    Sul pole ühtegi reaalset argumenti. Lihtsalt lahmid nagu jobu Pahv. Õnneks maailm siiski muutub ja uued modernsemad alad pääsevad järjest rohkem suurema avalikkuse ette. Sa võid muidugi hobuste dresseerimist edasi vaadata.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud