320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Kui kunagi mingi korralik kahekäemõõkadega võitlusala tuleks, siis ma vaataksin.
    Keegi just eile soovitas seda

    308

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      Eem, vaatasid sa skeidi kvalifikatsioone ja finaale, et nii ütled? Mina meeste sõite vaatasin. Mingist hängimisest pole juttugi. Korralik pumpamine nii füüsiliselt ja ka tehniliselt. Väga raske ala, mis nõuab sportlikus mõttes korralikku mitmekülgsust. sobib ideaalselt olümpiale.
      Vaatasin finaale. Ikkka üsna jama, eriti see skoorimissüsteem. Jäägu x-mängudele.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        Vaatasin finaale. Ikkka üsna jama, eriti see skoorimissüsteem. Jäägu x-mängudele.
        Ega ilmselt rulatajad jääksidki üsna hea meelega X-mängudele, aga olümpiaisakesed ise ju tõmblevad jubedalt, et neid olümpiale meelitada.

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          Vaatasin finaale. Ikkka üsna jama, eriti see skoorimissüsteem. Jäägu x-mängudele.
          Jama? Wtf mees? Sa ilmselt ei suuda ennast professionaalse rulatajaga samastada, et aru saada, kui palju see nõuab, et sellisele tasemele jõuda. 15-20 aastat tagasi üritasin iga aasta ära vaadata nii X mängud kui ka Gravity Gamesid. Viimast minu teada enam ei toimu. Tol korral Eestis ei räägitud nendest võistlustest midagi, kuid läbi mõne taevakanali oli võimalik jälgida. Olen kohapeal ära vaadanud kõik Simple Sessonid vahemikus 2001-2010 ning pärast seda olen jälginud enamasti interneti vahendusel. Olen tegelenud kunagi mõned aastad ise BMX-iga, mistõttu saan omast kogemusest väita, et sellisele tasemele jõuda nii rulatamises kui ka BMX-is, nagu on olümpial olevad sportlased, nõuab meeletut tööd juba lapsest saadik pluss ka korralikult talenti ja julgust ning rauast mune. Need tegelased väärivad kahtlemata võimalust olümpiamedalile võistleda.

          Kommentaar


            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Jama? Wtf mees? Sa ilmselt ei suuda ennast professionaalse rulatajaga samastada, et aru saada, kui palju see nõuab, et sellisele tasemele jõuda. 15-20 aastat tagasi üritasin iga aasta ära vaadata nii X mängud kui ka Gravity Gamesid. Viimast minu teada enam ei toimu. Tol korral Eestis ei räägitud nendest võistlustest midagi, kuid läbi mõne taevakanali oli võimalik jälgida. Olen kohapeal ära vaadanud kõik Simple Sessonid vahemikus 2001-2010 ning pärast seda olen jälginud enamasti interneti vahendusel. Olen tegelenud kunagi mõned aastad ise BMX-iga, mistõttu saan omast kogemusest väita, et sellisele tasemele jõuda nii rulatamises kui ka BMX-is, nagu on olümpial olevad sportlased, nõuab meeletut tööd juba lapsest saadik pluss ka korralikult talenti ja julgust ning rauast mune. Need tegelased väärivad kahtlemata võimalust olümpiamedalile võistleda.
              See jutt pühendumisest ja tööst kehtib iga eluala kohta, kus tahad tippu jõuda. Olümpiaspordina on rula täielik jama.

              Kommentaar


                Hispaania-Elevandiluurannik meeste jalgpallis.
                90+1 jäävad hispaanlased 1-2 kaotusseisu ja sisse tuuakse Rafa Mir, kes lööb 90+3 päästva viigivärava.
                Lisaajal lööb sama mees oma hat-tricki...
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Meeste kettaheite finaal algamas - vanim finalist 31-aastane?? Ok
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    See jutt pühendumisest ja tööst kehtib iga eluala kohta, kus tahad tippu jõuda. Olümpiaspordina on rula täielik jama.
                    Sul pole ühtegi reaalset argumenti. Lihtsalt lahmid nagu jobu Pahv. Õnneks maailm siiski muutub ja uued modernsemad alad pääsevad järjest rohkem suurema avalikkuse ette. Sa võid muidugi hobuste dresseerimist edasi vaadata.

                    Kommentaar


                      Kergejõustik ikka toodab, publiku puudumist seal suurt tähele ei pannudki, Erki Noolel ka lõbus paistis.

                      Kommentaar


                        Parandatud kajakiga võideti hiljem medal.

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Sul pole ühtegi reaalset argumenti. Lihtsalt lahmid nagu jobu Pahv. Õnneks maailm siiski muutub ja uued modernsemad alad pääsevad järjest rohkem suurema avalikkuse ette. Sa võid muidugi hobuste dresseerimist edasi vaadata.
                          Ratsutamine võiks minu arust kolida kuhugi loomade olümpia kavva, kus on koerad-kassid ka. Aga see ei tähenda, et iga suvaline moeröögatus peaks kohe olümpiakavva saama. Oleks siis mingi skatecross aja peale, aga street ja park!?! Need on ju sisult koolisõidud ja trikitamine stiilipunktidele. Surfist ei hakka üldse rääkimagi.

                          Kommentaar


                            Millal Balta viimati ok tulemuse kirja sai kuskil rahvusvahelistel?

                            Kommentaar


                              ma alati mõtlen kommentaatorite puhul, et dafakk kas te nagu vaatate teistsugust ekraani? Pikalt räägiti, kuidas hooaja edetabeliliider Ross jäi 400m teises jooksus napilt neljandaks ja kuidas tal toss täiesti väljas. 3x näidati kordust, kuidas Ross failis ise. Selgelt oli jooksust ja viimase 5m sammudest näha, et arvas ennast olnud juba edasi pääsenud, tõstis seal näpu püsti juba.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                ma alati mõtlen kommentaatorite puhul, et dafakk kas te nagu vaatate teistsugust ekraani? Pikalt räägiti, kuidas hooaja edetabeliliider Ross jäi 400m teises jooksus napilt neljandaks ja kuidas tal toss täiesti väljas. 3x näidati kordust, kuidas Ross failis ise. Selgelt oli jooksust ja viimase 5m sammudest näha, et arvas ennast olnud juba edasi pääsenud, tõstis seal näpu püsti juba.
                                Ega Balta pole viimased aastad väga võistelnud ka kusagil. Sellise võistlusvormiga võiski eeldada, et totaalselt perse läheb.

                                Ma muidugi päeval ka kirjutasin juba, et kanal2 ja kommentaatorid on ikka väga lappes omadega. Üks soust ajab teist taga ja lihtsalt give it back to Etv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X