320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    "Jäi rohkem kui sekiga alla" oli ikkagi puhas lahmimine, loomulikult oli ta ise pettunud esimese emotsiooni pealt, aga kui kainelt mõelda siis esimene olümpia, ilm polnud just suurepärane, sadas vist vihma isegi, välimine rada jne. Pole lihtne teha uut rekordit, eriti kui vana nii võimas oli.
    Rekord rekordiks, ootasime me ju kõik, eesotsas Rasmuse endaga siiski paremat tulemust kui tuli.Mitte, et Rasmus läbi kukknud oleks, aga point on lihtsalt selles, et järjepanu ei suuda meie sportlased ootusi täita.Võibolla on tõesti ootused lihtsalt liiga kõrged.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      okei, poole sekiga (minu viga...). pilt pettis, ega see pahandavalt polnud. Rasmus lootis parandada Eesti rekordit - joosta 49 esimesse poolde. Sellest jäi kaugele. Sellest kas selline kommentaar. Grit jooksis Helsingis oluliselt kiiremeni, isikliku rekordi graafikuga võrreldes okei aeg, aga Helsingiga võrreldes jälle kehvake. Võrdlesin siin just Helsingi tulemustega, mitte aasta taguse isikliku rekordi püstitamise graafikuga. See ei ole jällegi halvustades kuidagi Griti kohta õeldud, tean ju isegi, et seljataga on põlvevigastus. Nagu ma mainisin, võrdlesin 'antud lubadusi' ja Helsingi tulemusi - vaid numbreid.

      Ega ma siin kedagi idiootide kombel turistiks ei sõima, lihtsalt sportlased ise annavad palju kõrgemaid lubadusi ning ega see eesti kollane spordimeedia ka ei aita. Kui ootused kruvitakse kõrgeks, siis on kergem ka 'valesi' järeldusi teha.

      Kommentaar


        Fun fact:

        Põhja-Koreal on rohkem kuldmedaleid kui Venemaal.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Peelo Vaata postitust
          Kusagil on ilmselgelt treeningutes viga tehtud. Kas treeningmetoodika on aegunud (sovjetid) või koormused liiga suured, kurat seda teab.
          Pigem on psüühika on see, mis alt veab.


          tsitaat Delfi artiklist:
          Novosjolov: "Ta tegi oma asju lihtsalt väga hästi. Minul oma head asjad ei tulnud välja."

          Muidu tuleb välja, et teenida liidrikoht maailma edetabelis, aga hooaja tippvõistlusel ei pea närvid vastu ja tehnika laguneb.


          Padari kohta kommenteeris ka Põhjala, et kaotus oli Martini peas kinni. Mitte, et ta nüüd eriline kandidaat oleks olnud medalile, aga ei läinud ta lõppude lõpuks sinna ju ka ühte matši tegema.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Niidu intervjuu ETV lehel on ikka puhas kuld. Kutt oleks nagu laksu all küsimustele vastanud.

            Kommentaar


              Mul mingil põhjusel need ETV kodukal olevad videod mängima ei hakka. Jääb see flowplayer laadima ning mingit edasiminekut ei ole. Teistel toimivad need ilma probleemideta?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Minul isiklikult probleemi ei ole ja minu tuttavatel kelle kohta öelda oskan ka ei ole probleeme.

                Kommentaar


                  proovi Chrome'iga, mul Firefoxiga vahest streigib aga kroomiga probleeme pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Niidu intervjuu ETV lehel on ikka puhas kuld. Kutt oleks nagu laksu all küsimustele vastanud.
                    ta ongi ju selline vend. em'il andis ka sarnaseid 'laksu all' intervjuusid.

                    Kommentaar


                      Huvitav, mis tujus Lewis ja Powell hetkel kaugushüpet vaatavad.

                      3.koha hind on 8.07...:S

                      Kommentaar


                        jalgpallihaigla lippu oli näha

                        Kommentaar


                          Millal viimati whiteboi 10 000 m medali sai?

                          Kommentaar


                            kiire reis wikipediasse annab vastuseks 1988 Seoulis - itaallane Salvatore Antibo hõbe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              jalgpallihaigla lippu oli näha
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kuna Eesti pressist pole see veel vist läbi käinud, siis tasuks mainida, et esmalt seitsmevõistluses disklafi saanud sakslanna, sai siiski hõbeda.
                                Müün jalkasärke!:
                                http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                                Kommentaar

                                Working...
                                X