320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Meeste teatesõit.... Masendav. Veerpalult ja Maelt tasemel sõit, Olle täitis oma koha, arvestades, et mees ülipikkade maratonide spets, viimane vahetus aga... masendav. pani vaid mõtlema, miks ei võetud olümpiale kaasa hoopis juunioride MMi kulda Rehemaad.... Ning kui Andrus jättis selle teatesõidu pärast veel mõne distantsi sõitmatta. Loomulikult olid eestlased pea tund telepildis ja eks see ka ole midagi....
    Olga Põleva. Vot see naine paneb imestama. Sattusin naiste laskesuusatamist vaatama vene kanalilt. Sõidu lõppedes nägi välja nagu tavaline vene baba, hiljema aga stuudios.... KRT!!!! Kus on alles tibi!!! Ja vene kommentaator tegi tasemel intervjuu- võttis lausa silma märjaks. Mis omakorda pani mõtlema eesti kommentaatorite mögale. Mõtlen just telekommentaatoreid.... Põleva sõit esimese vahetusena teatesõidus samuti positiivne üllatus. Lausa kahju oli temast, kui hiljem vaid pronksiga pidi rahulduma. Tüdruk muide tegi kunagi trenni koos Tchepalovaga, siis viskas ka püssi selga ja nüüd ruulib täiega. Muide inervjuust jäi meelde, kuidas ta pisar silmas pühendas oma medali esimesele treenerile, kes oli mingis õnnetuses hukkunud, saksamaalt treeninglaagrist tulles.
    Austraalia medal uisutamis distantsil.... Halekoomiline, samas postiivne üllatus. Vähemalt sportlik....
    Soome võit hokis Venemaa üle.... +++++
    Canada s****t vorm hokis.....+++++
    Mina siiski Rootsi poolt. Venelased ka on midagi, kuid sommidele ikka rohkem põialt...
    Huviga ootan homset meeste lasketeadet.... Kas tuleb pauk harjavarrest?????
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #17
      mõtlesin et poetaks kah paar rida kuigi eriti ei viitsi vaadata.

      praegu vaatan kanada-tsehhi mängu. 1-1 kuradi hea asi. pea-aegu ilma ühegi pausita. kanada surub aga see kuradi hasek seal väravas. tsehhi sai dühe õnnelga pooleks värava. siukest mängu poleks küll oodanud.

      nojah mis sest teatesõidust ikke rääkida. tund aega tõsist tööd suutis mingi amatöör täiega perse keerata. aru ma ei saa miks nad kedagi noort kaasa ei võtnud.

      ja ja siis olen näinud veel jevgeni plushenko vabakava(või mis iganes) meeste iluuiskumise vabakavas. no see oli tase. ega mina tea mis koha ta pärast sai aga see sõit oli viimase peal.

      Kommentaar


        #18
        Jälgin ka Can-Cze mängu, õnneks langetati õige otsus ja loeti Lemieux' viigivärav 2. perioodi lõpus ära, sest tšehhid ise rammisid selle värava paigast. Ja sommide võit russide üle

        Muidu huvitav oleks teada küll, mitu medalit nüüd tänu Alaveri 'hiilgavatele' kombinatsioonidele Andrusel ja Jaagul saamata jäi

        Kommentaar


          #19
          Nii et Canada fännid.... siinkohal lähevad eelistused lahku. Mina olin siiski tsehhide poolt ja minu arvates oli hoopis Canada teine värav õnnega pooleks loetud. ning minu arvates loll olukord, kus juba veerandfinaalis lähevad kokku Tsehhi ja Venemaa. USA sõidab saksast üle- samuti Rootsi valgevenest.. Mulle kaks ebasümpaatsemat meeskonda OMil- canada ja USA. meeldivad aga (tähtsuse järjekorras) Tsehhi, Rootsi, Soome, Venemaa. Kahju et isegi teoreetiliselt kõik need 4 poolfinaalidesse ei saa...
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #20
            jah hoki on sel õlumpial tõesti hiilanud. minu jaoks on ilmne favoriit USA, seda on ta juba sest saati peale, kui mälu mäletab, kahju et 80-ndal ajal ainult kolmene olin

            kui erinevates kommikohtades on kellegi kehva mängu puhul a´la kanada lakki saamine svenssonitelt, justkui vabandatud ah et see ju alles alagrupi mäng, siis ega ikka päris nii ei ole, näed nüüd USA rapsis ja 1/4 peaks olema allatuult laskmine.
            ei meeldi mulle kronori mehed ja muidugi ka venkud, põhjused on ilmselt kõigile teada.
            ennustati et see OM säravad goalied, kes siis on best

            ise pakun Mike ja Tommy on päris häästi pannud

            Kommentaar


              #21
              kanada 3 tshehhi 3

              täitsa lõpp mäng oli. kahju aint et vahtralehe poisid ei võitnud. lahmisid küll haseki(kuradi värdjas) väravale peale aga õnne ja vahel jäi ka oskustest puudu poleks nagu uskunud et lemieux veel midagi suudab teha aga võta näpust mees oli üle platsi vant. ja see esimene värava tõmbas hasekile ikk aeriti ülbelt koti pähe. vaatas ringi nagu otsiks söötu aga ei lahmis jalge vahelt hasekile ära.

              ja tre kronor on ka kõva pande. need 2 - kanada ja rootsi - ongi minu isiklikud favoriidid.

              Kommentaar


                #22
                Õnneks on OM mulle siiamaani väga palju pos. elamusi pakkunud. Viimaste päevade suurimad on loomulikult O. E. Bjorndaleni kolmas kuldmedal ja Norra teatemeeskonna võit tänu Alsgaardi võimsale lõpuspurdile. Super oli ka Aamodti võit Eberharteri ees. Pettumusi pakkusid Aasmäe lörts sõit teate viimases vahetuses ja Norra kahevõistlejate ning suusahüppajate nõrk esitus.
                jkes

                Kommentaar


                  #23
                  pajataks siis natu, mis silma on jäänud viimastel päevadel...
                  kui nyyd sellest paljuräägitust meeste teatesõidust rääkida... yhine kirumisobjekt on siin vist kõigil meelis "kaadteem" aasmäe... no jama kyll selle mehega alati, aga keda tema asemele panna? noor rehemaa? on teine ju rohkem klassikamees... ei ole ka enam mõtet ennustada, kas meil oleks temaga paremini läinud... ise olin kyll natu pettunud, et rehemaad kaasa ei võetud... oli ju teine hiilgavas vormis: pani eestikad kinni ja siis veel juunioride MM'i ka!! teisest vaatevinklist mõelda - super, et meie suusatajatel on backup tulemas!!
                  soome võit venemaa üle jäähokis oli päris magus!! eila aga said nad mõnusa laksu oma meelisalal - meeskonna suusahypetes 0.1 pointsiga saksale allajäämine - kõigi aegade napim võit!... mnjaa... see on vist juba "soome õnn"... tuleb siinkohal meelde nende kultussuuskaja juha mieto... vot sellel mehel oli ikka tõeline lucky coin!!
                  jäähokis hoian pöialt svenssonitele! jama oli tänane mäng - tsehhid ikka oleks pidanud kanadale ärategema!!!
                  parim kild siiamaani on kindlalt olnud austraalia tyybi võit meeste uiskamises, kus ülejäänud vennad tänu china-maani rabelemisele väljapanid!!
                  laskesuustamises oli eila hea sõit, kus naiste teates saksa edestas norrat ja siis tuli trobikond slaaavlalsi!! poiree tegi hea sõidu ning noor henkel näitas, et tema äsja võidetud kuld polnud õnneasi - väga kindel laskmine + hea sõit!!
                  egas midagi... häid teleelamusi teile kõigile!!
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #24
                    Meeste teatesõit oli vähemalt tipptasemel meelelahutus; Veerpalu sai oma vahetuses näidata, mis mees ta on. Tema koos maega on maailma tipptasemel (ilma nendeta oleks vist üldse viimaseks jäänud), teatesõit kui selline näitab aga riigi kui terviku taset& see on 4 mehe peale kokku just niisugune. Hea veel, et on mingigi nelik välja panna; naiste koondis suretati sootuks välja (Vahtra, Kurg)Shmigunid ise ka niikuinii ei jaksa.
                    Jäähokis on Rootsi lapsest peale rohkem meeldinud kui põhjanaabrid. Soomlased ei saavuta siis, kui kõik profid kohal on, niikuinii midagi, alati on kaitses mingi prohmakas. Eelmisel OM-l juba näidati P-Am le koht kätte, ka seekord on Kanada väga loiult alustanud.
                    Naiste laskesuusa tagaajamine tegi küll meele mõruks, Põljova kullal ja tänu viimasele tiirule sootuks medalita..
                    Amman võttis suusahüpetes mitte ainult mõlemad kullad, vaid ilmselt ka mitmelt staarilt lootuse kunagi OM kuld saada, 4a hiljem võib juba hilja olla. Hooaja algul kiideti küll, et noor tulevikumees, aga midagi taolist küll vist keegi ette ei näinud.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #25
                      Svennsonid kaotasid siis Valgevenele, hehe Ühe minu netituttavast rootslase arvamus ütleb vist kõik:

                      Arrrrrrggggghhhhhhh!!!!!!

                      It's official, this is Swedens worst Olympics ever! Loosing against Belarus in the hockey wasn't even remotely on the plan. Man, I think I'm gonna get real drunk tonight and see if I can feel a bit happier tomorrow.

                      And the worst part, now I have to keep my thumb on USA for the rest of the tournament...

                      Nii et meie peame igati rahul olema oma saavutustega
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #26
                        vandid eesotsas khabibuliniga tõmbasid tsekkidele ikka mõnusalt vee peale. yihaaaaaaa

                        Kommentaar


                          #27
                          Vaestele svenssonitele oli 20.02.2002 ikka tõeliselt must päev - nagu oleks vähe veel sest hokihäbist, siis kaotati ka viimane reaalne kullalootus, kui meeste körlinguturniiri poolfinaalis jäädi valitsevate ilmameistritena alla Kanadale 4:6

                          Kommentaar


                            #28
                            Venelased võeti küll teatesuusatamises maha (paras!), aga Saksa tegi ikka Norrale ära (jälle paras!)
                            Eberharter sai suursl-s lõpuks ikkagi oma kulla kätte
                            Naiste jäähoki näitas veelkord, et soomlased lihtsalt pole võitjatüübid
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              #29
                              Kuule vaikiv mees/ mis sul vene naiste vastu on? See on ikka paras kamm, mis sellele nelikule tehti. Kõige rohkem kahju mul muidugi Tchepalovast.... Aga venelased seda asja niimoodi ei jäta. Ennem muutub meri piirituseks.... lausa huviga ootan äktsionit....
                              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by vibu

                                Ennem muutub meri piirituseks.... lausa huviga ootan äktsionit....
                                Njah, nagu seda äktsionit veel vähe oleks. Üks protest ajab teist taga.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X