320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karvane tunne ütleb, et USA võidab. Eelis väravasuul ja meeskond palju mitmekülgsem. Kõik teavad oma ülesandeid, samas kui Babcock on seni pea, et igale mängule pannud välja uued kolmikud. Suurimaks kannatajaks kroonjuveel Crosby, kes pole seni üheski mängus tähtsat rolli omanud. Samas, mine tea, ehk paugutab siis just täna ja pühapäeval.

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
      Kas see pole mitte tööandja probleem? Paar aastat ametniku tööd teinuna võin öelda, et seal oli tööandja poolt rahastatud sportimisvõimalus tagatud. Kas riik peaks erasektori sportimisvõimalusi kinni maksma? Ma ei ole selles päris kindel.

      Noortesport on muidugi teine teema.
      Kas hiljem maksab riik nende töötajate raviarved või erasektor?

      Kommentaar


        Kaljuveer: "KADRI LEHTLA AI OI OI OI!!!"

        muidugi ka 20 aastat seda tööd teinud inimeste inglise keele oskus on masendav - Kaljuveer ja Säärits

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Asi pole ju radades. Ringirahad on üks asi, siis töötajatele sportimise toetamine ja sellised asjad. Kui ma peaks kesklinnas elava inimesena Piritale hakkama suusarajale minema (ilma autota), siis, noh, ma oleks puhtahull.
          Täiesti nõus. Ise elan pelgulinnas ja ausalt armastan suusatamist, aga autot ega lube mul ei ole. Viimased talved on jäänud suusatamine puhtalt selle taha, et kuidas kurat ma sinna Piritale või Nõmmele suusatama saan? Ei vea ju seljas ja bussis tund aega oma suuski, saapaid ja kõike muud. Võin ju kohapealt ka laenutada aga see eeldab jälle higiste riietega pärast Piritalt Pelgulinna tulekut ja sada muud jama. Ainsateks kordadeks viimastel aastatel ongi jäänud eestlaste medalivõitude järgses eufoorias tehtud suusatamised. Medalivõidud viivad suusatama, aga head tingimused ja olemasolevad rajad hoiavad selle juures. Ma olen päris kindel, et nii on ka teiste aladega.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Ma loen et pigem leitakse vabandusi miks mitte suusatama minna. Küll elan kesklinnas, küll peab bussiga sõitma. Mis te eeldate, et Hirveparki tehtaks suusarada? Paratamatu ju et suuremas linnas pead natuke rohkem vaeva nägema et radadeni jõuda. Inimene läheb raja juurde mitte rada ei tule inimese juurde.

            Kommentaar


              Minu näide on lihtsalt näitena toodud. Aga inimesed on sellised. Väiksemgi viga ja võib kärss kärnas olla. Samas kui lapsed ei saa trennis käia, kuna pole raha, või nad ei saa minna ka kossuplatsile, kuna selle asemel on parkla, siis on lapsel päris kurb seis. Või kui ei saa näiteks poemüüja minna normaalselt sport tegema, kuna suusarajale minekuks peaks ostma korraliku varustuse, spordiklubi võtaks suure raha ära jne. Ehk selliste inimeste tervis hakkab ravikuludena kohutavalt mängima. Ja nende puhul ongi oluline luua võimalusi, võimalusi ja võimalusi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Karvane tunne ütleb, et USA võidab. Eelis väravasuul ja meeskond palju mitmekülgsem. Kõik teavad oma ülesandeid, samas kui Babcock on seni pea, et igale mängule pannud välja uued kolmikud. Suurimaks kannatajaks kroonjuveel Crosby, kes pole seni üheski mängus tähtsat rolli omanud. Samas, mine tea, ehk paugutab siis just täna ja pühapäeval.
                Kurb, et USA ei läind seda mängu mängima nagu on mindud mängima varasemaid mänge (k.a. Venemaa mäng). Vajuti kaitsesse ja sisuliselt antigi ohjad kohe vabatahtlikult Kanada kätte. Kanada skoorimine on see OM päris korralikult lonkanud, aga kui kaitse lukus ja vv hea, siis ise väga resultatiivne ei peagi olema, täna piisaski vaid ühest. Quick oli ka väga hea, hoidis USA'kaid mängus. Emotsioone see mäng pakkus, pinget oli, tulemus kahjuks pettumust valmistav.

                Finaalis loodaks siiski Kanada võitu.

                Kommentaar


                  Samas kui lapsed ei saa trennis käia, kuna pole raha, või nad ei saa minna ka kossuplatsile, kuna selle asemel on parkla, siis on lapsel päris kurb seis.
                  Selle lause teise poolega ei saa kuidagi nõustuda, see võis kehtida 10-15 aastat tagasi. Ma elan sinuga samas kandis ja samal tänaval ning sportimisvõimaluste taha ei saa küll midagi jääda. Lähiümbrusesse jääb ainuüksi mitu kooli kossuplatsi ja kunstmuruga väikse vutiväljakuga - vaevalt seal õhtul keegi ära ajaks kui palli taguma minna. Kui lastest rääkida ja kui lumi oleks maas, siis Keskhaigla taga veel on ideaalne mägi suusatamiseks-kelgutamiseks; enda lapsepõlves oli see lumega rahvast hilisõhtuni täis.
                  Ja kui laiemalt rääkida, siis isegi väheste rahaliste võimaluste juures saaks sporti teha tegelikult küll. OK, suusatamine maksab aga sörkjooks mitte niiväga. Kätekõverdused ja lõuatõmbamine ka mitte. Endalgi on viimastel aastatel jäänud asi laiskuse taha, võimalusi oleks küll ja küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Selle lause teise poolega ei saa kuidagi nõustuda, see võis kehtida 10-15 aastat tagasi. Ma elan sinuga samas kandis ja samal tänaval ning sportimisvõimaluste taha ei saa küll midagi jääda. Lähiümbrusesse jääb ainuüksi mitu kooli kossuplatsi ja kunstmuruga väikse vutiväljakuga - vaevalt seal õhtul keegi ära ajaks kui palli taguma minna. Kui lastest rääkida ja kui lumi oleks maas, siis Keskhaigla taga veel on ideaalne mägi suusatamiseks-kelgutamiseks; enda lapsepõlves oli see lumega rahvast hilisõhtuni täis.
                    Ja kui laiemalt rääkida, siis isegi väheste rahaliste võimaluste juures saaks sporti teha tegelikult küll. OK, suusatamine maksab aga sörkjooks mitte niiväga. Kätekõverdused ja lõuatõmbamine ka mitte. Endalgi on viimastel aastatel jäänud asi laiskuse taha, võimalusi oleks küll ja küll.
                    Mul tuli kossuvõrdlus enda lapsepõlvekodu Võru põhjal. Kooliplatsid, kus ise sai hommikust õhtuni palli taga aetud, on kas murru kasvanud või on lihtsalt korvid ära murtud. Tõsi, rulapargid ja BMX-rambid on väga heas korras.

                    Ja naljakas, et kuidas foorumlased on muudkui naabrid, aga tere ei öelda

                    Kommentaar


                      Platsid kasvavad ainult siis rohtu, kui keegi nende peal ei mängi... Ehk siis ikka tahtmises asi kinni. Vutti saab ükskõik millisel vähegi siledal platsil taguda, kossuplats ei vaja samuti suuremat investeeringut. Iseasi, kas mängijaid leidub, aga see on juba hoopis teine jutt.

                      Kommentaar


                        Ja naljakas, et kuidas foorumlased on muudkui naabrid, aga tere ei öelda
                        No sellega on nagu kahe inglasega, kes sattusid asustamata saarele ja ei vahetanud sõnagi, sest keegi polnud neid tutvustanud.Uus-Tatari uulitsal elan isegi aga kuidas sa ikka niisama tülitama lähed, eriti nüüd, peale kõrget preemiat...

                        Kommentaar


                          Täna siis üpris suur pauk sakslastele. Evi Sachenbacher-Stehle A ja B proovid mõlemad positiivsed. Enda sõnul ei ole teadlikult keelatuid aineid kasutanud. Millal viimati mõni kõlavam nimi laskesuusas vahele jäi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                            Täna siis üpris suur pauk sakslastele. Evi Sachenbacher-Stehle A ja B proovid mõlemad positiivsed. Enda sõnul ei ole teadlikult keelatuid aineid kasutanud. Millal viimati mõni kõlavam nimi laskesuusas vahele jäi?


                            Lisaks ka Jekaterina Jurjeva, kes küll pärast esimese karistuse kandmist polnud suutnud A koondisesse tagasi pääseda.

                            Kommentaar


                              How the fuck see Björgen nüüd järsku nii võimas oli, kui klassikas ja teates hunnik kassikust oli. Astmaatikud for the win.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                How the fuck see Björgen nüüd järsku nii võimas oli, kui klassikas ja teates hunnik kassikust oli. Astmaatikud for the win.
                                Suusad? Esimest sõitu nägid? või sprinditeadet? Kõik oli loogiline väljaarvatud, et Kalla nii ära väsis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X