320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tahan piletiraha tagasi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahan piletiraha tagasi!

    On ilmselge häbematus küsida kodumeeskonna mängu eest 300-400.-kroonist
    piletiraha.Ma ei taha öelda,et 50-ne kroonine pilet täismaja tooks,aga sellise raha eest tahaks ka näha,et mehed on tahtmist täis mängida ja andma endast kõik.Kahju,et puudub pretsedent,kus publik staadionilt lihtsalt minema jalutab...aga meie "jalgpallihaiged" aplodeerivad püstiseistes sita mängu juures head nägu tehes!Klavan ja Bärengrub Pärnu "Vaprusesse"!!!

    #2
    mis sa nüüd loodad, et pohlak hakkab sulle raha saatma koju?
    Algselt postitas rainis007
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

    Kommentaar


      #3
      ei...ma loodan.et järgmise aasta rikaste edetabelis oleks Pohlak TOP 3-s!

      Kommentaar


        #4
        Joo vähem.

        Kommentaar


          #5
          Üritasid vihajata, et piletiraha peaks maksma ainult nende mängude eest mille Eesti koondis võidab we?
          Jalgpall

          Kommentaar


            #6
            mingi point on, seoses staadioni täituvusega. piletihinnad võiks olla seoses sellega kui suurt ja põnevat mängu on oodata.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #7
              võta peale
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #8
                Jaa peaks küll kinni maksma ja veel selle raha ka ära maksma, mis ma sama õhtu alkoholi peale kulutasin. Lisaks kui ma kinno sitta filmi lähen vaatama, siis peaks ka kinni maksma.

                Kommentaar


                  #9
                  Jaa!
                  maksame parem kinni kõik ka tagasiulatuvalt? või veel parem! kuna valikturniiridel läks halvasti jätame need kõik ära ja peame ainult need 2mängu ühe punkti peale!!!
                  pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    no õpilastele ja üliõpilastele võiksid küll piletid odavamad olla .... saaks ise ka seal platsiääres käia

                    Kommentaar


                      #11
                      Aivar ei maga: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=350263
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                        On ilmselge häbematus küsida kodumeeskonna mängu eest 300-400.-kroonist
                        piletiraha.Ma ei taha öelda,et 50-ne kroonine pilet täismaja tooks,aga sellise raha eest tahaks ka näha,et mehed on tahtmist täis mängida ja andma endast kõik.Kahju,et puudub pretsedent,kus publik staadionilt lihtsalt minema jalutab...aga meie "jalgpallihaiged" aplodeerivad püstiseistes sita mängu juures head nägu tehes!Klavan ja Bärengrub Pärnu "Vaprusesse"!!!
                        Pane siia oma kontonumber ja nimi, ma kannan sulle raha tagasi.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas alx Vaata postitust
                          Pane siia oma kontonumber ja nimi, ma kannan sulle raha tagasi.
                          Ära muutu väiklaseks,oled kes sa oled...teema pealkiri ei olnud vist kohane...ju vist peab enamus 400 kroonist piletihinda normaalseks...

                          Kommentaar


                            #14
                            tahaks ka raha tagasi, meedias lubati kõvasti tulevärki ja kaklust...
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              #15
                              400ne ehk on kallis aga 250se piletihinna vastu pole midagi
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar

                              Working...
                              X