320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keskmise Eesti jalgpallifänni kuvandi juurde Vasaloppeti läbisuusatamine ei kuulu. Aga Lauri Evert just seda tegi. Pühapäeval Rootsi metsade vahel lumepudrus sumbanud mees oli juba teisipäeval Gibraltaril, et sinisärkidele kaasa elada.

    Keskmise Eesti jalgpallifänni kuvandi juurde Vasaloppeti läbisuusatamine ei kuulu. Aga Lauri Evert just seda tegi. Pühapäeval Rootsi metsade vahel lumepudrus sumbanud mees oli juba teisipäeval Gibraltaril, et sinisärkidele kaasa elada.

    Kommentaar


      Maailm algab siit! 15. Maailmafilmi festival 19. - 24. märtsini 2018 Eesti Rahva Muuseumis.


      Kes esmaspäeval Tartus, minge vaatama spordiprogrammi. Seal saab näha kell 14 ka minu 2006. aastal valminud dokfilmi Eesti jalkakoondise fännidest. See siis oli mul ülikooli lõputöö Seni on seda avalikkus näinud vaid korra, 2006. aastal Kinos Sõprus enne jalka MM-i finaali. Ühtegi lisapuudet pole see film ka hiljem saanud - jäi nagu tookord oli

      filmi kirjeldus - http://www.worldfilm.ee/filmid#34389

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        http://www.worldfilm.ee/et

        Kes esmaspäeval Tartus, minge vaatama spordiprogrammi. Seal saab näha kell 14 ka minu 2006. aastal valminud dokfilmi Eesti jalkakoondise fännidest. See siis oli mul ülikooli lõputöö Seni on seda avalikkus näinud vaid korra, 2006. aastal Kinos Sõprus enne jalka MM-i finaali. Ühtegi lisapuudet pole see film ka hiljem saanud - jäi nagu tookord oli

        filmi kirjeldus - http://www.worldfilm.ee/filmid#34389
        Youtube vms ei taha uploadida?

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Youtube vms ei taha uploadida?
          +1
          Jube atraktiivne asi tundub, aga no mitte kuidagi pole võimalik esmaspäev Tartu jõuda

          Kommentaar


            Kahjuks osad pildiõigused seda ei luba Vbla mingi ürituse raames peaks siis Tallinnas ka selle ette kandma. Seekord oli initsiatiiv Eesti spordimuuseumi poolne. Ise nüüd distantsilt vaadates tundub ikka päris retro kohati

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Valisin enamvähem haakuva pealkirjaga teema kaugest minevikust. Rääkisin Brandonile viimase mängu ajal, et chantid on ära tüüdanud, tahaks laulda. Aga laule on väga keeruline juurutada, kui inimesed ei tea sõnu. Klubifännid saavad üle nädala kokku, koondisel on sel aastal vaid 3 kodumängu olnud. Selge see, et need laulud peaks olema poplaulude baasil, et meloodia mahamüümisega probleemi ei tekiks, küllap JPH-s mõni sõnasepp ka leidub. Ja täna sattusin sellise klipi peale, mis pani mõtlema, et kui meil seal festivalialal on Kojamees ja Taukar ja ma ei tea kes veel, siis samahästi võiks seal olla mõni JPH tegelinski ja uusi laule ette mängida. Pärast youtube'i riputada ja fännid saavad pähe õppida.

              Lugu sellest, kuidas `Allez, Allez, Allez´ pubist nädalaga tribüünile jõudis.
              Lihtsalt mainin ära, et üldiselt tegu ikka väga vana chantiga ehk tegu pole päris "düüd kuskil pubis mängis suvaloo ja hopsti fännid sai loo selgeks" keisiga. (sõnad muidugi teised)



              -e- see muidugi üleüldiselt ka lahe chant, mille võiks häda pärast itaalia keelest ära eestistada

              ühel päeval äkki
              kaot(a)sin südameeee
              nüüd ta tuksub
              ainult eestileeee

              aastad läinud mööda
              ja aastaid läheb veeeeel
              staadionil ma laulan
              ainult eestileeeee

              ale-ale-ale

              -e2- jep, ma tean, megakõnts 30 sekundi tõlge

              Algselt postitas Stok
              Tüüp ise ka mainib BBC klipis, et Napolil on see laul juba olemas. Ja nagu ma kirjutasin, siis originaallugusid on raskem maha müüa kui tuntud meloodiaid, aga sõnad tuleb ikkagi selgeks teha.
              -e3- okei, see Napoli osa jäi kuulmata. Tegelikult pole see ka Napoli chant originaalis vaid kuskilt Itaalia madalamatest liigades tulnud asi, mille Napoli kuulsaks tegi.

              Kommentaar


                Listen to John Egan's promotion winning chant!Subscribe for free and never miss another SUFC video: https://www.youtube.com/user/SheffieldUTubeWEBSITE: www.s...


                Neid versioone on päris palju, jah.

                Kommentaar


                  Noh Napoli käis isegi ju mitte väga ammu neis madalamates liigades ära
                  Aga üldiselt on sealt muudki head tulnud, minu meelest annaks ära eestindada ka selle Maradona laulu, Erik Sorga pähe:

                  Peaks olema tõlkes midagi sellist:
                  Oh ema, ema, ema
                  Oh ema, ema, ema
                  Kas tead miks minu süda nõnda lööb?
                  Ma nägin Maradonat!
                  Ma nägin Maradonat!
                  Nüüd olen lummatud...
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kuhu küll kõik lilled jäid, mis on neist nüüd saanud? Kuhu küll kõik lilled jäid? Kaob kiirelt aeg... Kuhu küll kõik lilled jäid? Neiud tuppa õied tõid. Mil ükskord mõistad sa? ..


                    Kuhu kõik ründajad jäid... hea bussiparkimise laul.
                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Tegelikult võiks uute fännilaulude konkursi küll välja kuulutada. Sellega hea meedias tähelepanu saada ning ehk lihtsam ka laulu hiljem kinnistada. Olgu see siis JPH, EJL või kellegi kolmanda poolt.

                      Kommentaar


                        Kunagi miskis Tafitšuki saates (äkki Erisaade?)vorpis Contra erinevatele viisidele oma teksti peale! Mõni oli suht ok! Linki hetkel pole,äkki öösel otsin!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Lastelauludest annaks välja nokkida..Ja Sõnajalgadelt....
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Ükskord ammu, kui väike veel ja
                            läksin staadionile/statale ma ka
                            Seal mängis üks tiim, sinistes nad
                            Silmapilk armusin ma

                            Ole oleo olee olee, Eesti sind armastan ma.

                            Nüüd olen kasvanud suureks ja
                            endiselt staadionil ma
                            Nii laulan siin ikka lõpuni
                            Sest armastan Eestit ja

                            Ole ole olee olee, Eesti sind armastan ma.

                            Viis võiks olla. Kerige 2.25 peale.
                            https://www.youtube.com/watch?v=WcvAOpnnMK0&app=desktop

                            ....

                            Oh Vassiljev oooo
                            Oh Vassiljev oooo
                            On meie doktor ta
                            Lööb jälle värava.

                            ....

                            Proovisin allezallezit veits ka.

                            Kui hommikul ma ärkan
                            ja käes on mängu päev
                            Mu kehas tuttav tunne
                            Ma tean see hetk on käes

                            Me võitsime Serbiat
                            Me võitsime Venemaad
                            Kas sa ei usu meid
                            Me võidame teid ka

                            Alle alle alle...

                            Kommentaar


                              Eesti la la la laa, Eesti la la la laa, Eesti la la la laa.

                              Pet Shop Boys- Go West järgi.

                              ....

                              La la la la la la la la laaa, la la la la la la la laa
                              (Ainult Eestile, me laulame. La la la la laa. *2)

                              Vennaskonna- Õhtud Moskva lähistel järgi.

                              Kommentaar


                                "Palve"

                                Pange iga looja asemel voolaid
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X