320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Turgatas pähe, et Eesti-Saksamaa mängul kui on eestlaulja taas, siis võiks poolajal kus saksamaa väravavaht fännika poole hakata Neueri puhul Stegenit ja vastupidi kogu tribüüniga hüüdma mingil ajal. Tunduks suht naljakas ja selline mõnus vastasmeeskonnale sobiv chant. Jalgpallihaigla võiks täitsa arutada näiteks, kas selline mõte oleks okei?

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Mis kell Sul see mõte tuli?
      Postituse üleval ei ole kella näha?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Mis kell Sul see mõte tuli?
        Paar tundi edasi ja ilmselt oleks olnud hea mõte Neueri asemel Hitlerit väravasse nõudma.

        Kommentaar


          Hitler on igav! Nürnbergi protsessi nimekiri ette ja minek!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas Fc.
            See oli huumor eks ju?
            Tal ju tõsiseid postitusi polegi

            Kommentaar


              Algselt postitas jaap
              Pakun välja ühe võimaluse fännidel oma meelsust meie jalkas toimuva osas näidata (ilma mängijaid välja vilistamata ja mänge boikoteerimata). Selleks võiks olla MUSTA SÄRGI kandmine koondise mängudel. Kolmas, koondise särkidel kasutamata lipuvärv, makes sense. Toonilt õige, teatava hulga kaasatulijate puhul ka visuaalselt päris märgatav. Leinarüü.
              Liiga radikaalne. Pärast keegi veel arvab, et hiljem minnakse autosi põlema panema ja vastas fänne nüpeldama.

              Kommentaar


                Algselt postitas jaap
                Pakun välja ühe võimaluse fännidel oma meelsust meie jalkas toimuva osas näidata (ilma mängijaid välja vilistamata ja mänge boikoteerimata). Selleks võiks olla MUSTA SÄRGI kandmine koondise mängudel. Kolmas, koondise särkidel kasutamata lipuvärv, makes sense. Toonilt õige, teatava hulga kaasatulijate puhul ka visuaalselt päris märgatav. Leinarüü.
                Ehmm ei?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Liiga radikaalne. Pärast keegi veel arvab, et hiljem minnakse autosi põlema panema ja vastas fänne nüpeldama.

                  Radikaalne? Särk? Euroopa yhe väikseima fännityhmituse seljas? Tundub vb viisakaim samm mida hetkel teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaspark Vaata postitust
                    Radikaalne? Särk? Euroopa yhe väikseima fännityhmituse seljas? Tundub vb viisakaim samm mida hetkel teha.
                    Ei ei. Võib käest ära minna.

                    Kommentaar


                      Olgu öeldud, et pidasin silmas täiesti rahumeelset eneseväljendust, mitte organiseeritud demonstratsiooni, lootuses, et lihtsalt teist värvi särgi selga panemine kellegil veel katust pealt ei lennuta. Aga sul võib õigus olla, kunagi ei tea, kuidas kellegil katusega parasjagu lood on. Igaljuhul ei tasu seda võtta mingisuguse üleskutse või agitatsioonina, pigem üksikfänni nördimusena.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaap Vaata postitust
                        Olgu öeldud, et pidasin silmas täiesti rahumeelset eneseväljendust, mitte organiseeritud demonstratsiooni, lootuses, et lihtsalt teist värvi särgi selga panemine kellegil veel katust pealt ei lennuta. Aga sul võib õigus olla, kunagi ei tea, kuidas kellegil katusega parasjagu lood on. Igaljuhul ei tasu seda võtta mingisuguse üleskutse või agitatsioonina, pigem üksikfänni nördimusena.
                        Kindlalt liiga hull asi mida teha.
                        Mul hakkas katus ausalt öeldes juba väbelema. Tõmbas selle, tead küll, ultra tiksu peale. Panin hambakaitsmed igatahes ette valmis. Tellisin mingilt Poola saidilt püro ka just ära. Ja vittu, ma olen eriti rebel. Ma tulen musta pusaga. Kapuutsiga tra.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Kindlalt liiga hull asi mida teha.
                          Mul hakkas katus ausalt öeldes juba väbelema. Tõmbas selle, tead küll, ultra tiksu peale. Panin hambakaitsmed igatahes ette valmis. Tellisin mingilt Poola saidilt püro ka just ära. Ja vittu, ma olen eriti rebel. Ma tulen musta pusaga. Kapuutsiga tra.
                          Olgu-olgu, las ta jääda, teema maas. Mul pole mingit huvi kedagi üles kütta. Viimased aastad on lihtsalt jalgpalli mõttes päris karmid olnud, igasugu kummalisi mõtteid tuleb pähe. Sulle aga jõudu, ehk läheb võbelus varsti üle. Püro annab aastavahetusel ära teha vms.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaap Vaata postitust
                            Olgu-olgu, las ta jääda, teema maas. Mul pole mingit huvi kedagi üles kütta. Viimased aastad on lihtsalt jalgpalli mõttes päris karmid olnud, igasugu kummalisi mõtteid tuleb pähe. Sulle aga jõudu, ehk läheb võbelus varsti üle. Püro annab aastavahetusel ära teha vms.
                            Need oli arooniad.
                            Tegelikult on minuarust isegi jumet plaanil. Kui aus olla. Ma läheks veel kaugemale. Võiks olla plagu, kus A-koondise tulemused see valiksari. Ja kõrval kirjas BLAMAAˇ vms. Või eriti lagi, kõrvale veel U21 ja U19 tulemused ka.
                            Aga isiklikult ei panustaks, et mingit ühisaktsioone tehakse. Enamustel on märtsi kuuks meelest läinud ja poogen.
                            Ma muidugi ei tea 100% väita, kuna JH ei kuulu jne. Ehk oskab keegi JHst öelda sulle aktsioonide, plagude, särkide ja kõige sellise kohta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Need oli arooniad.
                              Tegelikult on minuarust isegi jumet plaanil. Kui aus olla. Ma läheks veel kaugemale. Võiks olla plagu, kus A-koondise tulemused see valiksari. Ja kõrval kirjas BLAMAAˇ vms. Või eriti lagi, kõrvale veel U21 ja U19 tulemused ka.
                              Aga isiklikult ei panustaks, et mingit ühisaktsioone tehakse. Enamustel on märtsi kuuks meelest läinud ja poogen.
                              Ma muidugi ei tea 100% väita, kuna JH ei kuulu jne. Ehk oskab keegi JHst öelda sulle aktsioonide, plagude, särkide ja kõige sellise kohta.
                              Enne kui ma ideed maha laitma hakkan, siis kellele see aktsioon suunatud oleks? Mängijatele? Pohlakule? Üldsusele näitamiseks? Ja kuidas see peaks töötama ja asja parandama?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Enne kui ma ideed maha laitma hakkan, siis kellele see aktsioon suunatud oleks? Mängijatele? Pohlakule? Üldsusele näitamiseks? Ja kuidas see peaks töötama ja asja parandama?
                                Milleks sa küsid talt küsimusi, kui sa ise sellele edukalt kohe ära vastad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X