320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    äkki nad soovivad valimistel hääli juurde saada?

    Kommentaar


      Algselt postitas dnb Vaata postitust
      äkki nad soovivad valimistel hääli juurde saada?
      Või siis kuulsid hääli oma peas?

      Alles hiljuti oli ju uudis, et Kitseküla staadioni ehitus- ja remontöödeks hakkas kahest miljonist eurost kahju, samas kui Tartu lähedasele põllule soovitakse rajade mega papi eest rehade ja kõblade muuseum, kus peaks hakkama käima tuhandeid turiste päevas (seda viimast arvab muidugi ainult ERMI-i punt, isegi Luxemburgis saavad inimesed sellest aru, et seda kunagi ei juhtu).
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Väikese Heinekese kõrvale kodus nokitsemist eelpostitajate ideedevaramuist.

        Tegelt on asi nii, et järgmisel nädalal on vaja hakata konkreetseks minema. Kellelgi on veel tõsiseid plaane, teostamisel mõtteid, koostööd ja abi vaja? Võetagu pm-s julgesti ühendust.



        Kaks alumist on siis väikene eneseiroonia. Asjakohane imho

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Väikese Heinekese kõrvale kodus nokitsemist eelpostitajate ideedevaramuist.

          Tegelt on asi nii, et järgmisel nädalal on vaja hakata konkreetseks minema. Kellelgi on veel tõsiseid plaane, teostamisel mõtteid, koostööd ja abi vaja? Võetagu pm-s julgesti ühendust.

          väga head kõik 3 plaanid valmis teha? mis selline lõbu üldse maksma läheb?ja kui suured plaanid teha..kolmanda saaks ehk Dublinisse ka võtta?
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas rauno Vaata postitust
            väga head kõik 3 plaanid valmis teha? mis selline lõbu üldse maksma läheb?ja kui suured plaanid teha..kolmanda saaks ehk Dublinisse ka võtta?
            Ma olen siin mitu ideed välja käinud ja midagi kindlasti teen valmis, siiani on aga minu ja teiste sellealased initsiatiivid siin muu jutu sisse ära kadunud alati. Homme hommikul teen uue teema selle asja jaoks eraldi, mõni päev on ideedeloopimiseks ja kujundamiseks aega - siis tuleb trükkima hakata juba, mäng on fakken 12 päeva pärast...

            Kommentaar


              Mulle meeldib nendest kolmest viiimane.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mulle meeldib nendest kolmest viiimane.
                viimane on jah kõige parem..esimesed 2 on 1-2 mängu jaoks,viimane võiks iga mäng koondisega kaasas olla tribüünil
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Väikese Heinekese kõrvale kodus nokitsemist eelpostitajate ideedevaramuist.

                  Tegelt on asi nii, et järgmisel nädalal on vaja hakata konkreetseks minema. Kellelgi on veel tõsiseid plaane, teostamisel mõtteid, koostööd ja abi vaja? Võetagu pm-s julgesti ühendust.



                  Kaks alumist on siis väikene eneseiroonia. Asjakohane imho
                  eem .. arvan, et see viimane on väga väga hea ning pooldaks selle nägemist kindlasti statkal
                  Esimese ja teise puhul, kui sai siis seda 4-1 jutu esialgselt välja pakutud, mõte oli jääda konkreetseks Iirlaste suhtes. Arvan, et subtekst siinkohal on kerge overkill ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Väikese Heinekese kõrvale kodus nokitsemist eelpostitajate ideedevaramuist.

                    Tegelt on asi nii, et järgmisel nädalal on vaja hakata konkreetseks minema. Kellelgi on veel tõsiseid plaane, teostamisel mõtteid, koostööd ja abi vaja? Võetagu pm-s julgesti ühendust.



                    Kaks alumist on siis väikene eneseiroonia. Asjakohane imho
                    Viimane meeldib ka mulle kõige rohkem. Kas visuaalselt ei oleks parem värvilahendus selline, kus taust on valge, kuid sõnad on vastavalt WE (sinine), NEVER (must), LOSE (valge, mustade äärtega)? Alumine tekst võib siis vastavalt olla näiteks sinisel taustal valged tähed. Lihtsalt uitmõte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      RummaBastardsid üritavad teie abiga teha staadioni idatribüünile II korruse käsipuudele kinnituva värvilise 1,5 X 25 m. bänneri (nagu sai tehtud Mart Poomi ja Martin Reimi lahkumismänguks,pildid eespool) teksitiga : EESTI SURU , EESTI MURRA - SIIS SAAB IIRI ÜLE TURJA!;

                      Kui et raha üle jääb ja kannatab siis paneks ka läänetribüünile samasse kohta sama suure bänneri tekstiga :
                      EESTI SURU, EESTI MURRA - IIRI PLAANID AJA NURJA!.
                      (või ....... - IIRIMAALE TEHKE KURJA!)

                      Lisaks teeme ühe 1,7 X 2,5 m. sõjalipu juurde.
                      TEEMA AKTIIVSEKS :

                      Kujundus : http://img718.imageshack.us/img718/8687/eestiiri.jpg

                      Et need 2 projekti (bänner + lipp) on suht raha mahukas siis ootame ka vanade ja uute võitluskaaslaste rahalise toetuse abile mis kajastuks kontol : a/a 17000565017 Tõnis-Tõnu Rumma, selgitus EST vs IRL bänner/nimi
                      Heade inimeste nimed avaldame allpool ...

                      (... jah, mine tea äkki Boroditsch ja Laasi on ka soccerneti avastanud )


                      1. RummaBastards
                      2. Rauno Leesment
                      3.
                      4.
                      5.
                      6.
                      ....
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jansa Vaata postitust
                        TEEMA AKTIIVSEKS :

                        Kujundus : http://img718.imageshack.us/img718/8687/eestiiri.jpg

                        Et need 2 projekti (bänner + lipp) on suht raha mahukas siis ootame ka vanade ja uute võitluskaaslaste rahalise toetuse abile mis kajastuks kontol : a/a 17000565017 Tõnis-Tõnu Rumma, selgitus EST vs IRL bänner/nimi
                        Heade inimeste nimed avaldame allpool ...

                        (... jah, mine tea äkki Boroditsch ja Laasi on ka soccerneti avastanud )


                        1. RummaBastards
                        2.
                        3.
                        4.
                        5.
                        6.
                        ....
                        Jansa ma eriti toetada ei saa kuid võta 20EUR maha lennupiletite rahast ja pane plagusse see ka summa..
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauno Vaata postitust
                          Jansa ma eriti toetada ei saa kuid võta 20EUR maha lennupiletite rahast ja pane plagusse see ka summa..
                          OK, loomulikult ...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jansa Vaata postitust
                            TEEMA AKTIIVSEKS :

                            Kujundus : http://img718.imageshack.us/img718/8687/eestiiri.jpg

                            Et need 2 projekti (bänner + lipp) on suht raha mahukas siis ootame ka vanade ja uute võitluskaaslaste rahalise toetuse abile mis kajastuks kontol : a/a 17000565017 Tõnis-Tõnu Rumma, selgitus EST vs IRL bänner/nimi
                            Heade inimeste nimed avaldame allpool ...

                            (... jah, mine tea äkki Boroditsch ja Laasi on ka soccerneti avastanud )


                            1. RummaBastards
                            2. Rauno Leesment
                            3.
                            4.
                            5.
                            6.
                            ....

                            Jaanus, te selle korjanduse jaoks eraldi teema nagu Porgand tegi või siis reklaami ka muudes teemades. Siin ei jää ta nii hästi silma.

                            Edit: kirjutage RK toetusgrupile samuti ja küsige toetust. Saab näha kas toetavad. Kui 33 liikmest iga tegelane paneks 10 euri oleks päris korralik summa.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              lisan heade inimeste nimekirja :

                              1. RummaBastards
                              2. Rauno Leesment
                              3. Raimond RAIX Lind
                              4. Rein 13 Väin
                              5. Sen
                              6. Ragnar Luts
                              7. Johannes Sats
                              8. Tarmo Poborsky Tuule
                              9. Jürgen Kandar
                              10. Kaido Sikka
                              11. .....
                              ....
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Jaanus, te selle korjanduse jaoks eraldi teema nagu Porgand tegi või siis reklaami ka muudes teemades. Siin ei jää ta nii hästi silma.

                                Edit: kirjutage RK toetusgrupile samuti ja küsige toetust. Saab näha kas toetavad. Kui 33 liikmest iga tegelane paneks 10 euri oleks päris korralik summa.
                                ... kahjuks mu eneseuhkus ei lubaks nendelt wannabe RK-vendadelt raha vastu võtta, isegi kui nad 100% projekti rahastaksid.Annad kuradile näpu - võtab terve käe !!!
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X