320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimasele küsimusele ma vastata ei oska, seepärast kirjutasingi.

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Enne kui ma ideed maha laitma hakkan, siis kellele see aktsioon suunatud oleks? Mängijatele? Pohlakule? Üldsusele näitamiseks? Ja kuidas see peaks töötama ja asja parandama?
      Aktsioon oleks suunatud kõigile.
      Jah, mängijatele. Et näidata, sellised tulemused ei sobi. Jah, Pohlakule. Et ta veel kriitilisemalt oma tehtud ja tulevast tööd vaataks. Jah, ka üldsusele. Et tõmmata tähelepanu ja panna valusad faktid suurelt kõigile ette. See juures öeldes, et selline asi on häbiväärne.
      Kuidas parandama ja töötama ? See on tegelikult hea küsimus. Võiks võtta laiemalt. Kuidas töötab ükskõik milline plagu staadionil ?
      Minu arust sellised üritused tõmbavad tähelepanu. Tekitavad kõigis tunde, nii liidus kui mängijates kui kogu staffis, et on vaja veel veel enam pingutada.
      Kui sa ütled, et mängijad jne. niikuinii teavad, et olukord on sitt ja tuleb pingutada. Siis võib ju öelda samuti. Miks meil on vaja nt. Ole ... tänatud Kostja jne. Nad ju teavad kui palju nad mängivad ja teavad, et fännid neid laavivad jne. Miks üldse plagusi ja laule jne teha.

      Ma olen aru saanud, et sinu arvates on igasugune negatiivne tagasiside aktsioonide, vilistamise mis iganes näol vale.
      Mitte kuidagi ründavalt või halvustavalt. Aga millal nt. just sinu arvates on õige aeg fännidel meelsust avaldada? Ja kuidas täpsemalt ? Siis kui 30. aasta pärast oleme ikka täpselt samas seisus ? Kuidas siis peaks käituma ? Nö. jalgadega hääletama ja mitte enam kohal käima ?


      Ma arvan, et see kriitika ei ole ka päris asjatu. Ning see ei ole ju tehtud selle pärast, et tahaks nüüd halvasti öelda ja meie vutti mutta trampida. Pigem, et pikas plaanis on ehk kasu. Minu jaoks on Eesti kallis ja väga väga kallis Eesti vutiga seonduv. Eriti A koondise eduga. Kui on asjad hästi olen ma esimene, kes tahab kõiki positiivseid asju teha. Või noh, kuidas seda sõnastada. Ma kindlasti ei ole inimene. Kes kütab siis kui on halvasti ja vaikib siis kui on hästi. Tiimi kõrval tuleb olla nii heas kui halvas. Aga nii heas kui halvas tuleb ka head ja vead vąlja tuua.

      PS. Ainult minu arvamus ja mõte. Minu poolest tehke mis heaks arvate. Plaksutage, nutke, naerage, solvake, vaikige, ärge tulge kohale. Igaüks ise teab.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust

        Ma olen aru saanud, et sinu arvates on igasugune negatiivne tagasiside aktsioonide, vilistamise mis iganes näol vale.
        Mitte kuidagi ründavalt või halvustavalt. Aga millal nt. just sinu arvates on õige aeg fännidel meelsust avaldada? Ja kuidas täpsemalt ? Siis kui 30. aasta pärast oleme ikka täpselt samas seisus ? Kuidas siis peaks käituma ? Nö. jalgadega hääletama ja mitte enam kohal käima ?

        Meelsuse avaldamise vastu ma ei ole, aga senised variandid(vilistamine, musta kandmine jne) pole mind veennud väga. Kellele see kõige rohkem mõjuks? Mängijatele. Ja nendele pole mul midagi ette heita. Ma näen, et rabatakse platsil, tahet on jne. Keegi ei longi ega tujutse, mängitakse oma võimete piiril ja see piir on kahjuks hetkel nagu ta on. Kardan pigem seda, et mingisugune aktsioon mängu ajal võib tekitada mängijates tunde nagu oleks fännid ka nende selja tagant kadunud. Ja langeda võib veelgi madalamale, ärge arvake et potensiaalne põhi on käes

        Seega mingi protest või aktsioon iseenesest võiks ju olla, aga kuidagi otsesemalt siis EJL-i suunal. Olgu ta siis plagu või mis iganes.

        Kommentaar


          Seda, et tulemused pole sobilikud, teavad mängijad ise ka.
          Kui tulemustelt oleme jõudnud jälle sinna punkti, kuskohast ca 30 aastat tagasi alustasime tuleb aur suunata ikkagi EJL suunas, mitte anda mõista Ken Kallastele, et ta on nõme.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            No kui lisada sinna U koondiste tulemused, on suht selge vihje. Või kuidagi EJL lühend.
            Selle mängijad ja co. teavad nii kui nii, siis hoiame vaka all ja las olla. Pole ma väga nõus. Samamoodi võib ju öelda ükskõik millise plagu, lipu vms. kohta, et mängijad teavad seda nii ehk naa. Mis pointi on teha? Või ikkagi seda võib teada anda. Kui proffid nad on ja kuidas me usume. Aga seda kui rähna pannakse, siis nkn teavad. Las olla.
            Lisaks mulle meenub nagu, et siiski osades mängudes ei ole saanud päris kõigi panusega rahul olla. Kas mitte samu signaale pole tulnud ka peale mingeid mänge vms. Liidu või treenerite staffi poolt, et mõned mehed polnud valmis või ei suutnud oma taset realiseerida teatud mängudes.
            Väike panus on siiski ehk neil ka.

            PS. Jällegi minu subjektiivne hinnang. Kindlasti on inimesi. Kes ütleme viimase kolme aasta kõikides mängudes. Kõigi mängijate poolt antud panusega, on 110% rahul.

            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Meelsuse avaldamise vastu ma ei ole, aga senised variandid(vilistamine, musta kandmine jne) pole mind veennud väga. Kellele see kõige rohkem mõjuks? Mängijatele. Ja nendele pole mul midagi ette heita. Ma näen, et rabatakse platsil, tahet on jne. Keegi ei longi ega tujutse, mängitakse oma võimete piiril ja see piir on kahjuks hetkel nagu ta on. Kardan pigem seda, et mingisugune aktsioon mängu ajal võib tekitada mängijates tunde nagu oleks fännid ka nende selja tagant kadunud. Ja langeda võib veelgi madalamale, ärge arvake et potensiaalne põhi on käes

            Seega mingi protest või aktsioon iseenesest võiks ju olla, aga kuidagi otsesemalt siis EJL-i suunal. Olgu ta siis plagu või mis iganes.
            Mängijad ju näevad ja saavad aru, et keegi ole neid hüljanud. Eriti kui teha see näiteks niiviisi. Tõmmata siis üles, kui platsile tullakse. Kümme minti on. Fännid ka kümme minti vait. Peale seda annaks häälepaeladele valu nagu tavaliselt. Või isegi kõvemini.
            Üldiselt ma ei saa aru sellisest väitest. Pärast mängijad solvuvad ja on veel pasem kogu seis. Ega neid aastaaega kartulitega statal ei loobita. Iga mäng välja vilistata, sõimata. Või pere ähvardada, kellegi särke põletada vms.

            Aga kui vilistamised, plagud, ühise värvi kandmine jne. on liiga üle võlli. Siis ma kuulaks ikkagi huviga, milline nägemus on sinul, kuidas staadionil oma meelsust näidata? Või tõesti see mis EJLle kõige otsesesemat mõju avaldab. Ehk hakkame boikottima mänge ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust

              Aga kui vilistamised, plagud, ühise värvi kandmine jne. on liiga üle võlli. Siis ma kuulaks ikkagi huviga, milline nägemus on sinul, kuidas staadionil oma meelsust näidata? Või tõesti see mis EJLle kõige otsesesemat mõju avaldab. Ehk hakkame boikottima mänge ?
              No ma pakkusin välja, et üks suur mõjuv andekas plagu EJL suunal oleks üsna teemasse. Lisada sinna juurde sinu lisatud "10 minutit vaikust". See oleks küll üsna maitsekas ja kõnekas temp. Või?

              Kommentaar


                Samas seda vastumeelsust ja protesti tuleb ka kindlasti väga oskuslikult teha ning antud momendil ehk oleks ta ka kohati õigustatud, aga see on ikkagi väga libe jää, kus kõndida. Viha ja pettumust meeldib alati kõigile välja elada, aga pärast oleme samas seisus nagu Läti,Leedu, Kreeka jne, kus algas ka kõik väiksest protestist ja lõppes sellega, et rahvas pööras totaalselt selja ja valikmängudel on tavaline nähtus max 2000 inimest. Ehk siis lükkame protestiga lumepalli veerema ning koondise tulemused lükkavad ainult puid alla ja siis ei viitsi enam keegi statkale tulla ja käiaksegi nagu pereüritusel. Samas ega kui need tulemused ja kulgemine sedasi edasi lähevad, siis on varsti sama seis ka ilma selleta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  No ma pakkusin välja, et üks suur mõjuv andekas plagu EJL suunal oleks üsna teemasse. Lisada sinna juurde sinu lisatud "10 minutit vaikust". See oleks küll üsna maitsekas ja kõnekas temp. Või?
                  My bad, mul jäi kuidagi see väike osa enne kahe silma vahel.

                  Olen sinuga täielikult ühel meelel. 12 min. oleks eriti sümboolne.
                  Minuarust A-koondise ja U-21,U19 koondiste tulemused+EJL see on... Blamaa˛, lubamatu, ennekuulmatu mis tahes sõna. Või väravate vahed ja punktid. Ja jälle midagi sarnast järgi.
                  Kindlasti teksti kokkuleppimine on ilmselt see keerulisem osa. Kes kuidas tahab väljendada. Kes kui palju läbi lillide, kes jõulisemalt jne.

                  See kõik jutt on muidugi hüpoteetiline. Mis oleks kui. Sest paratamatult ilma JH toeta pole sellised asjad kahjuks hetkel võimalikud. Juba sellepärast, et ma tahaks näha “tavaliste inimeste” reaktsiooni. Kui ütled mängu alguses. Kuule me rullime kümneks mintsaks teile pea kohale väikese kardina . Lisaks JH ikkagi dirigeerib laule jne.

                  Kommentaar


                    et kui sügavale on Eesti Jalgpall Langenud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dnb Vaata postitust
                      et kui sügavale on Eesti Jalgpall Langenud?
                      2 kohta (Euroopas) on vöimalik veel allapoole langeda, niiet ruumi on!
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Ma mõtlesin aegade parima plakati välja just, jätan selle siia, et hiljem meelde tuleks.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          millal see lugu repertuaari võetakse?

                          Kommentaar


                            Tehke ära jah, toetan, YNWA!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X