320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "ei pasunatele" plagu puhul polnud esimesel poolajal näha, mis lisaks sinna oli kirjutatud,kuid loodetvasti keegi ikka õppis sellest. tublid olite.

    Kommentaar


      sorri aga miks mina neid tuulemehi ei näinud ?

      Kommentaar


        Sest sa olid äkki kuskil valele staadionil? Neid oli ausaltöeldes võimatu mitte näha.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas piimapoe masha Vaata postitust
          "ei pasunatele" plagu puhul polnud esimesel poolajal näha, mis lisaks sinna oli kirjutatud,kuid loodetvasti keegi ikka õppis sellest. tublid olite.
          oli plaan mujale panna, aga tuulega ta lihtsalt ei püsinud seal
          aga eks algus seegi, seeme on mullas

          Kommentaar


            ma vaatasin mängu telekast, ja mulle nad tõesti silma ei hakanud kusagil. kui ma 15 aastaselt pimedaks jään on ka sant ju

            Kommentaar


              Novot siis. Telekast neid ei näidanudki.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Pohlak lubas teadustajaga rääkida ehk enam ei tohiks sellist asja tulla, et puhuge nüüd oma pasunaid... Ja üldse suutsin ta vist pasunate keelamise peale mõtlema panna... Veidi äärmuslik lahendus küll, aga no paraku vastasel juhul jäävad need Aafrika kultuuri tunnustavad inimesed endiselt suvalt puhuma oma pasunakest ju.

                  Ja isiklikult üritasin veenda nii pasunamüüjaid, et nad oma töö lõpetaksid kui ka sai inimestele öeldud, et ärge puhuge, vaid laulge...

                  Aa ja tuulemehed olid kõvad!
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    ma ei olnud küll väljakul, aga kas mulle tundus, et eilse mänguga tegi Eesti fänlus väikese hüppe ?

                    Kommentaar


                      Tuulemehest eilsel m'ngul pilte on? Telekast ei pand paraku t2hele.

                      Kommentaar


                        Õhtulehe galeriis üks miskisugune pildike on, aga staadioniefekti see kätte küll ei anna. Hea oli neile vahel pilku visata ja nende aktiivsusest indu juurde saada.

                        Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Pohlak lubas teadustajaga rääkida ehk enam ei tohiks sellist asja tulla, et puhuge nüüd oma pasunaid... Ja üldse suutsin ta vist pasunate keelamise peale mõtlema panna... Veidi äärmuslik lahendus küll, aga no paraku vastasel juhul jäävad need Aafrika kultuuri tunnustavad inimesed endiselt suvalt puhuma oma pasunakest ju.

                          Ja isiklikult üritasin veenda nii pasunamüüjaid, et nad oma töö lõpetaksid kui ka sai inimestele öeldud, et ärge puhuge, vaid laulge...

                          Aa ja tuulemehed olid kõvad!
                          Suured tänud sulle, loodame et võtavad asja käsile tõesti. Fännisektoris sai ka mõnele väiksele öeldud, et laulge ja oma särki sai ka lehvitatud fännisektoris.

                          Kommentaar


                            Nägin eile sellist olukorda, kus üks sõber ajas teist oma pasunaga närvi...Kole nurin tuli selle teise sõbra suust..Paraku lõppes see asi sellega,et ka teine sõber soetas omale pasuna, et sõbrale sama ärritav olla ja nii nad puhusid neid üksteise võidu terve mängu vältel.

                            Kust peaks alustama, et lõpetada pasunavabade koondisemängudega?
                            Oleks aeg tegelema hakata..

                            Kommentaar


                              Ma läksin esimese poolaja lõppedes väga närvi, kui rahvas hakkas sisse minema ja ühed lihtsalt puhusid neid pasunaid rahva juures. Ütlesin kõik kõvasti teistekuuldes välja mida ma neist arvan... B10 sektorist käib jutt.

                              Kommentaar


                                paljud siin vinguvad et fänlus on suremas vms, aga rääkige siis et mida te näha tahate staadionil?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X