320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Hädasti oleks vaja uusi laule, et igav ei hakkaks ja fännid võiksid ka ise mingeid plagusid ja lippe teha, et visuaalselt oleks fännisektor huvitavam.
    Koos saame paremateks fännideks!

    Kommentaar


      #32
      Kogu see halb fiiling staadionil algab sellest, et hümni ei saa fännid laulda vaid tehakse mingit fiaskot .Sellest hetkest peale võetakse fännidelt üks "käima saamise" viisidest ära.
      Teiseks, need meie lauluviisikesed, mida mina olen vähemalt kuulnud, tunduvad nii labased, mul tuleb õllesummer silme ette.Bosnialastel oli see viis kuidagi selline võimas ja isegi kuri.Selline asi võib alateadlikult küll vastasmeeskonda ja nende fänne mõjutada-seega oleks vaja leida mingi hea viis (Eesti )muusikaklassikast ja sellele luua sobivad sõnad.
      Kolmandaks, paljud inimesed ei taha/ julge häälekalt kaasa elada(küljetribüünid), siis neil võiks olla mingi efekti loomise funktsioon, nagu keegi siin mainis sallidega annaks palju ära teha.Et võiks teha nii et vaheldumisi tõstavad neid salle paaritud ja paaris read, kuigi alustuseks sobiks see ka, et kõik tõstavad ühel ja samal ajal-ehk siis tuleks saavutada see, et kõigil staadionil viibijatel oleks sall olemas.Ei tasu loota, et kõik tulevad laulmisega kaasa,minu visioon on selline, et esialgu fännikas olgu hääletegijateks ja küljetribüünid efektiloojateks.Kui siin veel unistama hakata siis võiks veel nii olla, et nt esimese rea inimesed on valgelt riides, teise rea inimesed mustas ja kolmanda rea inimesed sinises jne jne...see kõik aga eeldab täismaja ja informeeritust.
      Ja ma tahan seda ka öelda, et mulle ei meeldi üldse iga mäng sama koha peal olla-see mõjub nii masendavalt.Vanasti oli parem atmosfäär, kogu aeg uus koht, uued inimesed, teine vaade.Aga võib-olla see härib ainult mind, sest mul on nii kräpp koht.

      Kommentaar


        #33
        ..Ja sellised pisiasjad muudaks ka olukorra paremaks - näiteks kui mitmed inimesed võtavad lihtsalt tavamõõtmetes lippe kaasa.. Staadion paistaks kohe sinisem ja võimsas.. Minu arvates,

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
          Kolmandaks, paljud inimesed ei taha/ julge häälekalt kaasa elada(küljetribüünid), siis neil võiks olla mingi efekti loomise funktsioon, nagu keegi siin mainis sallidega annaks palju ära teha.Et võiks teha nii et vaheldumisi tõstavad neid salle paaritud ja paaris read, kuigi alustuseks sobiks see ka, et kõik tõstavad ühel ja samal ajal-ehk siis tuleks saavutada see, et kõigil staadionil viibijatel oleks sall olemas.
          Küljetribüünidel võid isegi värava tähistamise puhul püsti tõusmise eest sõimata saada (rääkimata, siis muul ajal püsti tõusmisest või kaasalaulmisest). Ma usun, et need samad "rahulikult istuda soovijad" paneks igasugused salliga lehvitajad kiiresti ja kurjalt paika.

          Kommentaar


            #35
            Nende mängijate perekonna nimede hüüdmise kohta, kas ainult minule tundus aga BIH mängul taheti teha seda. peale Sergeid tekkis paus aga kuna millegi pärast loeti Eesti koosseis esimesena, tavaliselt vastupidi!? ja kõik olid ametis Eesti-Eesti karjumisega siis ei tulnudgi midagi välja!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Küljetribüünidel võid isegi värava tähistamise puhul püsti tõusmise eest sõimata saada (rääkimata, siis muul ajal püsti tõusmisest või kaasalaulmisest). Ma usun, et need samad "rahulikult istuda soovijad" paneks igasugused salliga lehvitajad kiiresti ja kurjalt paika.
              kui sa tuled jalgpalli võistlust kohapeale vaatama, siis arvesta sellega, et seal on oma võistkonnale kaasa elavad fännid , seda tuleb neile kõigile öelda kes sul vait olla käsivad .
              Jalgpall

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Küljetribüünidel võid isegi värava tähistamise puhul püsti tõusmise eest sõimata saada (rääkimata, siis muul ajal püsti tõusmisest või kaasalaulmisest). Ma usun, et need samad "rahulikult istuda soovijad" paneks igasugused salliga lehvitajad kiiresti ja kurjalt paika.
                Ei ole see asi nii hull midagi
                Ma ise ka istun seal rahulikult ja vaikselt. Samas mulle meeldib kui teised kaasa elavad.Minust pole karjujat, seetõttu ma sooviksingi mingit muud võimalust kaasa aidata.
                Ahjaa see meenus ka veel, et vaheajalt tagasi tulles oli mu tool kõik suitsutahma täis

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Küljetribüünidel võid isegi värava tähistamise puhul püsti tõusmise eest sõimata saada (rääkimata, siis muul ajal püsti tõusmisest või kaasalaulmisest). Ma usun, et need samad "rahulikult istuda soovijad" paneks igasugused salliga lehvitajad kiiresti ja kurjalt paika.
                  vot see ajab küll närvi. Kui ma olen fännisektori kohal ja tahan mängu ajal püsti seista või laulda või niisama kaasa karjuda, siis leidub alati keegi kes vihaseks saab ja õlale koputab ning annab teada et ta maksis mängu vaatamise, mitte minu selja vaatamise eest

                  Kommentaar


                    #39
                    Vot siin üks mainis hümni, väga õige tähelepanek! Hümn tuleks sättida kuidagi sedasi, et rahvas ei peaks mitte kuulama mingisuguse artisti esitust ja hiljem plaksutama, vaid saaks eelkõige ise laulda, vot see oleks võimas efekt ja juba enne avavilet üks tõeline meeli ülendavaid hetki.
                    Lippe jne rohkem, mis eelkõige lehviksid, mitte ei oleks lõunatribüünile kinnitatud, see on ka hea mõte. Kel on soov omale kiirelt sini-must-valget trikoloori soetada, siis soovitan novaluxi esindusi üle tallinna, kus müüakse normaalse suurusega lippe vaid 35.- krooni eest.
                    Kui nüüd veidi asjale vürtsi lisada, siis kolmapäevane nö uus fännide mängueelne üritus, mis algab vabadusristi eest, võiks saada Eesti fänluse uue ajajärgu etapi vms alguseks.
                    Ahjaa, siiski ei pea paljuks jällegi pasunaid mainida. Niisama huvipärast tahaks teada, et kas pasunaid näiteks maades, kus tihtipeale staadionil ühtegi pininat pole kuulda, üldse neid müüakse? Tihtipeale on nii, et samal ajal kui jalgpallihaigla tegelased üritavad laulda, summutavad "omad" pideva pasunate pininaga nende ponnistused, selline jama tuleks lõpetada.

                    Kommentaar


                      #40
                      Nagu mainiti, siis kolmapäevaks küll kavadesse ei trükita veel sõnu. Kuid kindlasti võime ise jagada fännisektoris sõnu vms. Paljud võiks kaasa võtta oma lipud ja riietuda ikka korralikult sinisesse! Anname endast maksimumi ja nii iga järgnev mäng!

                      Kommentaar


                        #41
                        Kui koordinaatorite süsteemi sisse viite, siis on lihtne ka rahvas lainetama panna, mis kaugelt näeb väga efektne välja.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          #42
                          Tuleks alguses rahulikult võtta, staadion siniseks ja fännisektorit tasapisi nö laiendada, lained on veel kaugel.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                            Tuleks alguses rahulikult võtta, staadion siniseks ja fännisektorit tasapisi nö laiendada, lained on veel kaugel.
                            Nõustun. Point on lihtsalt selles, et õige koordinaatoriga, kes jookseb tribüüni eest läbi lipuga paremalt vasakule või vastupidi, peaks olema seda lihtne saavutada
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              #44
                              Pasunatest, kas tõesti ei ole võimalik nende müüki siis lõpetada, või toovad need nii palju siis raha sisse, et pole võimalik takistada nende müümist? Tõsiselt rikuvad kõik ära, olgu, isegi kui hakkaks tööle see et staadion laulab siis piisab oma 10 pasunast juba. Igasugused Supporter Group sarnased võiks selle ära lõpetada, kossus minu poolest olgu aga jalkas on see täitsa ära rikkunud.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Igasugused Supporter Group sarnased võiks selle ära lõpetada, kossus minu poolest olgu aga jalkas on see täitsa ära rikkunud.
                                Ootan huviga rootsi kunni kommentaari
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X