320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Ootan huviga rootsi kunni kommentaari
    Jah, ma ootan ise ka. Miks müüa seda jama, raha on muidugi vaja aga kas siis toetuse arvelt?

    Kommentaar


      #47
      Einoh, ärge nüüd üldistage. Kogu muu kraami müük on OK, lihtsalt pasunad tuleks ära keelata. Julmalt!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Einoh, ärge nüüd üldistage. Kogu muu kraami müük on OK, lihtsalt pasunad tuleks ära keelata. Julmalt!
        Kes siis üldistab, pasunatest ju jutt käiski

        Kunn, tee soodusmüük pusadele, särgiväel hakkas natsa külm juba
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #49
          Ma ei saa täpselt aru, milliste laulude sõnu te tahate kavadele trükkida? Kas leidub keegi, kes ei oska 'hommikul kui tõuseb' laulda või?

          Probleem on ju ikkagi hoopis muus. Uusi laule ei tule peale. Kui ma olin veel noor ja vihane, tegin ka teema foorumisse, ja tsiteerin siin oma üle 5 aasta vanust posti:

          minu meelest pole üldse probleem selles, mis keeles midagi laulda. kõige suurem probleem pole mu meelest ka mujal välja toodud sektorite ebasünkroonsus. Probleem on hoopis selles, et neid hüüdeid on VÄHE!

          mul on sügavalt kopp ees sellest, et nii flora kui koondise mängudel röögitakse umbes iga viie minuti tagant \'võitle, eesti /flora/ võitle\' ja selle vahele lauldakse üle ühe \'hommikul kui tõuseb päikene\' ja \'väike notsu\'. ja see on väikeste variatsioonidega sisuliselt kõik! (asjale dramaatilise hõngu andmiseks ei nimeta ma nimme neid ülejäänud paari laule, mis kah esitusele tulevad. vahel.)
          Kas on midagi selle viie aastaga muutunud? 'Väikest notsut' enam ei laulda, sest see oli 'liiga ropp'. Paar kojamehe laulu ja 'Me tahame väravat' on vast vahepeal juurde tulnud. Nii et muutunud on umbes nii palju, et kui mul viis aastat tagasi oli neist lauludest kopp ees, siis täna ma enam lihtsalt ei viitsi enamikku neist kaasa laulda või hõisata. Ja minul täitus tänavu alles 10 aasta esimesest koondise mängust staadionil, ma ei kujuta ette, mis tõelistel veteranidel kosta on.

          Ja ma ei taha öelda, et 'hommikuse tõusmise laulu' või 'saatuse seppa' ei peaks üldse laulma, aga mingi viis korda mängu jooksul? Behave. Viimasel Bosnia mängul tuli nt Steivil üks päris hea laulujupp (Võit tuleb koju). Vähesed kuulasid ära ja laulsid kaasa. Aga see võiks repertuaari juurduda küll.

          Nii et mis ma tahtsin öelda. Kodanikualgatus fänluse elavdamiseks on tehtud, see on hea. Aga enne kui kukume kavale trükkima, võiks ikka olla ka, mida trükkida.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
            Ootan huviga rootsi kunni kommentaari
            Mina võin paugupealt selle ära lõpetada aga eks minge öelge seda Sportlandile, kes tegelikult üritab juba aastaid kogu fännitemaatika müüki hoopiski monopoliseerida ja siis ostaksite kõike staadionilt topelthindadega ja pasunaid jagatakse võibolla tasuta kaasa.
            Nüüd teine teema on see ,et bosnialased ostsid samuti pasunaid aga nemad oskasid seda õigesti kasutada. Nimelt siis ,kui meie omad palli valdasid ja rünnakut püüdsid üles võtta. Nad ei tõrtsutanud niisama kogu aeg. Paistab ,et lisaks laulmisele ja hüppamisele , tuleb meil õppida ka pasunate kasutamise kultuuri
            FCF Forever

            Kommentaar


              #51
              Uurisin siis pisut järele nende koordinaatorite paigutamise võimaluse kohta sinna lõunatribüüni ette. vastuseks sain:

              "Tere,

              Mõte on igati hea, kuid kahjuks Belgia mängule sellist algatust enam teha ei jõua.

              Luban, et mõtlen sellele ning Teie poolt sooviksin konkreetset plaani, kuidas see asi käima hakkaks ning seejärel võiksime kokku saada.

              Lugupidamisega,

              Kert Küttis
              Eesti Jalgpalli Liit"

              Vot, et ma võin seda asja organisatoorsel tasandil ajada, aga kindlasti oleks siis tarvis mõnda koordinaatorit, siin enne käisid paar nime läbi, aga algatuseks visake siis ajurünnakustiilis ideid, mida koordineerijad teevad, kuidas jne (noh, lipuga edasi tagasi, kätega sall üles jms). Püüan seejärel mõtted võimalikult selgesse plaani seada.

              Kommentaar


                #52
                Võit tuleb koju tekkis mu meelest juba Rakveres U21 vaadates.
                Eks kaasa laulsidki seda nüüd BIH vastu need kes olid juba kuulnud ja kaasa laulnud.
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Ma ei saa täpselt aru, milliste laulude sõnu te tahate kavadele trükkida? Kas leidub keegi, kes ei oska 'hommikul kui tõuseb' laulda või?

                  Probleem on ju ikkagi hoopis muus. Uusi laule ei tule peale. Kui ma olin veel noor ja vihane, tegin ka teema foorumisse, ja tsiteerin siin oma üle 5 aasta vanust posti:



                  Kas on midagi selle viie aastaga muutunud? 'Väikest notsut' enam ei laulda, sest see oli 'liiga ropp'. Paar kojamehe laulu ja 'Me tahame väravat' on vast vahepeal juurde tulnud. Nii et muutunud on umbes nii palju, et kui mul viis aastat tagasi oli neist lauludest kopp ees, siis täna ma enam lihtsalt ei viitsi enamikku neist kaasa laulda või hõisata. Ja minul täitus tänavu alles 10 aasta esimesest koondise mängust staadionil, ma ei kujuta ette, mis tõelistel veteranidel kosta on.

                  Ja ma ei taha öelda, et 'hommikuse tõusmise laulu' või 'saatuse seppa' ei peaks üldse laulma, aga mingi viis korda mängu jooksul? Behave. Viimasel Bosnia mängul tuli nt Steivil üks päris hea laulujupp (Võit tuleb koju). Vähesed kuulasid ära ja laulsid kaasa. Aga see võiks repertuaari juurduda küll.

                  Nii et mis ma tahtsin öelda. Kodanikualgatus fänluse elavdamiseks on tehtud, see on hea. Aga enne kui kukume kavale trükkima, võiks ikka olla ka, mida trükkida.
                  Ma olen fittiga täiesti nõus ja omalgi käis sama mõte peast läbi ,et milliseid sõnu siin oleks vaja paberile trükkida. Kõik need paar laulujuppi on kõigil ammu peas , ainult need on juba ära leierdatud , igavaks muutunud. Täpselt sama käib nii klubide kui koondise kohta. Selle vahega ,et klubidel on viimasel ajal väga palju uusi laule tekkinud aga koondise laulud ikka samad.
                  Võibolla saavutada veel viimased korrad vanade lauludega monoliitsus ja siis hakkaks õppima uusi, üritaks rütmilist hüppamist ( hea näide Nõmme Kalju ) ning KÕIK sallid peakohale üles.
                  Dirigendid Brandon ja veel keegi.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    Uurisin siis pisut järele nende koordinaatorite paigutamise võimaluse kohta sinna lõunatribüüni ette. vastuseks sain:

                    "Tere,

                    Mõte on igati hea, kuid kahjuks Belgia mängule sellist algatust enam teha ei jõua.

                    Luban, et mõtlen sellele ning Teie poolt sooviksin konkreetset plaani, kuidas see asi käima hakkaks ning seejärel võiksime kokku saada.

                    Lugupidamisega,

                    Kert Küttis
                    Eesti Jalgpalli Liit"

                    Vot, et ma võin seda asja organisatoorsel tasandil ajada, aga kindlasti oleks siis tarvis mõnda koordinaatorit, siin enne käisid paar nime läbi, aga algatuseks visake siis ajurünnakustiilis ideid, mida koordineerijad teevad, kuidas jne (noh, lipuga edasi tagasi, kätega sall üles jms). Püüan seejärel mõtted võimalikult selgesse plaani seada.
                    Kõige lihtsam vastus - ei jõua tegeleda. No ,mida seal siis nii väga on tegeleda . Krt. tribüün on niikuinii tühi , lase kaks kutti sinna alla , kellel on ruuporid käes. Ennem on kutid pannud kõikpaberile ,et millises järjekorras tulevad laulud ja milliste laulude ajal on käed sallidega pea kohal, millal hüppame jne.. Mis plaani sel Küttisel vaja on? Plaani on meil vaja aga mitte temal.
                    Ma olen küll teist päeva kodus ilge nohuga aga ,kui vaja siis võin teile plaani aidata koostada -
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #55
                      Kas see oleks väga halb mõte, kui selleks mänguks igaüks kes soovib ise laulusõnad kaasa võtab? Sõnad on olemas jalgpallihaigla kodulehel: http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=11

                      Kommentaar


                        #56
                        Nii tore on sellist entusiasmi näha Loodan, et pärast Belgia mängu see tunne koos mängudega talveunne ei jää ning vahepealset pausi hoopis uute laulude/hüüete välja mõtlemiseks, erinevate kokkulepete jne tegemiseks kasutatakse. Ise üritan ka võimaluste piires nõu ja jõuga kaasa lüüa!
                        Võitle, Eesti, Võitle!

                        Kommentaar


                          #57
                          Midagi sellist võiks välja kujuneda
                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                          Nüüd kindlasti mõni arvab et selline asi on võimatu, ei ole, kõigis meis on see loom olemas, tuleb lihtsalt pisut kaasa aidata. Vaadates teiste riikide fänlust staadionil, siis kõikjal on ruuporid ja dirigendid tribüünidel, kes vägesid juhivad. Pikk tee on minna, aga ehk 5-10 aasta pärast on tuubis üleval videod a la ALeCoq arena goes mad
                          AILTON

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Sally Vaata postitust
                            Kas see oleks väga halb mõte, kui selleks mänguks igaüks kes soovib ise laulusõnad kaasa võtab? Sõnad on olemas jalgpallihaigla kodulehel: http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=11
                            ..küsimus ja probleem pole ju selles et fännitribüüni inimestel sõnad peas ei oleks...vaid küljetribüünide omadel ...nemad aga ei loe üldjuhul ka siinsest foorumit ning veelvähem jalgpallihaigla kodulehte ja veelgi-veelgi vähem hakkaksid sealt endale laulusõnu väljaprintima.... Ja isegi kui kavas oleks need sõnad ära trükitud - kas arvate et küljetribüüni n.n. tennisepublik hakkab sealt neid sõnu kaasalaulma - never ütlen ma! Siis peaks kordinaator/ruupor ka küljetribkadel olemas olema... kes on see julge kes seal julgeb inimesi tüütamas käija ? Ja üldjuhul on need küljetribkad ka suht hõredad nii et see laul lihtsalt haihtuks öhhe... P.S. ma ei ole loomult pessimist - ma olen pessimistiks eestlaste suhtes nende aastate jooksul ümberkasvanud

                            Üldiselt on seda uute laulude ja tribüünil kordineeritud fännitegevuse teemat juba kümnekonna aasta jooksul vähemalt 3..4 korda erinevatel aastatel teravamalt üritatud ülesse võtma... algus on jälle ilus ja paljulubav - lõpuks on aga kõik planeeritav ja prognoositav ikkagi ära vajunud nagu kuivanud kurk! Olen isegi mõned laulussõnad teinud ja hüüded välja hõiganud ja statkal üritanud neid ka levitada : "Eesti - löö esimesena" nt. jne. Lippusi on ka üksjagu tehtud... Ja nagu juba kuskil mainisin - tunnen et selline monoliitsus ja võimsus meie fännielus tuleb esile just välismängudes - selge see siis on meid vähem ja kõik on koos üksteisekõrval..kõik kuulevad ja laulavad sama laulu/sõjahüüdu ...erinevalt A le Coqist kus üks lõunatribüüni osa üht ja teine teist kaootiliselt röögib. Viimane tõeline kodumängu emotsioonilaks oli vist siis kui Venemaad kottisime...
                            No annaks jalgpallijumal et seekord saab siis taas ülessevõetud teema uue hoo ja sedakorda ei vaju see ära nagu alati .. aga miskipärast olen skeptiline ...juttu on siin foorumis alati palju olnud - reaalseid tegusi vähevõitu!
                            Aga ise oleks abiks nagu alati.

                            peace.
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #59
                              Laulusõnu mida mugandada saab piisavalt siit:


                              Eesti kuulsamate artistide tuntumad/kergemad laulud üle käia ja kindlasti leiab midagi.
                              Mõnele näitlejale laulda Singer-vinger refrääne: "usun ei usu, usun ei usu" või "ei midagi erilist" mõnele muule olukorrale/mängijale/kohtunikule mõnda teist refrääni ja olukord muutub lõbusamaks.

                              Kommentaar


                                #60
                                Esmajärgus võiks siiski fännitribüüni niimoodi rõkkama panna, et ka küljetribüünide tegelastel tekkiks isugi olla aktiivne mängul. Elik vaja fännlust(kultuuri) levitada kah. Ehk siis tõesti veider, kui fännitribüün laulab ühes otsas teist joru kui teises otsas.
                                Üldiselt ootaks rohkem humoorikust lauludes ning samuti võiks rohkem konkreetsele mängijale suunatud laule olla. Hetkel on vist Oper ja Piiroja ainukesed, kelle kohta mingi eraldi hõiked on. Samas peab tunnistama, et hetke koondislased ei vääri enda laule hetkel :P kui siis ainult negatiivseid(läbi huumori loomalikult).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X