320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Albaania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Nani Vaata postitust
    Üks asi veel, et kui ma seal piletilevi koduleheküljel tahan pileteid osta, siis miks ta koguaeg mulle ainult äärtele kohta pakkub. Tahaks ikka rohkem keskel istuda. Ning miks pole läänetribüüni pileteid müügis?
    Mine müügipunkti, seal saad omale sobiva rea ja koha ise valida ja ei pea seda 10.- teenustasu maksma, mida internetis ostes tahab Läänetribüüni pileteid ei panda enne müüki, kui on suurem osa hetkel müügil olevatest piletitest müüdud.

    Kommentaar


      #77
      Jah, kuid kuu aega vana uudis, et kuu audis. Nüüd võiks juba värksemat informatsiooni saada.

      Kommentaar


        #78
        Ma arvan et pole Operit pole mõtet ka igaks sõprusmänguks kohale kutsuda kaugelt Hiinast. Kui on tähtis mäng, küll siis saab kutsuda. Eks see Albaania oma on lihtsalt proovimaks uusi mehi.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Ma arvan et pole Operit pole mõtet ka igaks sõprusmänguks kohale kutsuda kaugelt Hiinast. Kui on tähtis mäng, küll siis saab kutsuda. Eks see Albaania oma on lihtsalt proovimaks uusi mehi.
          Värskema info all ei pidanud silmas geograafilist kaugust, vaid, kuidas tal paranemine edeneb ja kas ligi 2 nädala pärast pole siiani veel mängukõlbulik.

          Kommentaar


            #80
            saatsid lingi, kus on artikel ,et oper kuu aega audis....aga kas artikli kuupäeva ka vaatasid?

            Kommentaar


              #81
              oper ei ole aktuaalne

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
                Ma loodan, et seda ei juhtu, et kui Post peaks millegipärast halva mängu tegema, et ta kohe täielikult maha tehakse. Aga millegipärast ma arvan, et see just võib juhtuda.
                kui teeb halva, koondise tasemele mittevastava mängu,
                siis "just see võib juhtuda"
                (ja kui aus olla, siis poleks selles imelikku midagi, palju loogilisem kui nt hea mängu järel mahategemine)
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #83
                  Kas brasiilia piletiga saab ka siis tasuta pileti kui oled juba näiteks portugali 5 eeguga ära näinud?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                    saatsid lingi, kus on artikel ,et oper kuu aega audis....aga kas artikli kuupäeva ka vaatasid?
                    Ära targuta, nägin seda kuupäeva küll.
                    Kui Opi on 2 kuud palliplatsilt eemal olnud ning vb tõesti praegu ta juba suudab juba enam-vähem treenida, siis ma arvan, et on suht loogiline, et sellist vormist väljas mängijat koondisse ei kutsuta(eriti veel Hiinast).
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Kas brasiilia piletiga saab ka siis tasuta pileti kui oled juba näiteks portugali 5 eeguga ära näinud?
                      Peaks saama.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Kas brasiilia piletiga saab ka siis tasuta pileti kui oled juba näiteks portugali 5 eeguga ära näinud?
                        Jah, miks ei peaks saama?
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          #87
                          Et selle 2500-kroonise Brasiilia piletiga siis ei miskit jah...kindel?
                          Samas, 100 eeku mängu eest pole kahju...

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas tarme Vaata postitust
                            Et selle 2500-kroonise Brasiilia piletiga siis ei miskit jah...kindel?
                            Samas, 100 eeku mängu eest pole kahju...
                            Jah ainult 1500-kroonisega saab tasuta.

                            Kommentaar


                              #89
                              14 nov mängu eel siis.
                              Rongkäik algab 14:30, kogunemine 14:15.

                              Millise laulu siis seekord rongkäigus kõige kõlavamaks teeme? Teie ettepanekud? Kui midagi uut, paneme sõnad kirja!
                              Kel on kaasa võtta muusikainstrumente, tehke seda!
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                                Millise laulu siis seekord rongkäigus kõige kõlavamaks teeme? Teie ettepanekud? Kui midagi uut, paneme sõnad kirja!
                                Kel on kaasa võtta muusikainstrumente, tehke seda!
                                Prooviks seda Hammarby fännide laulujuppi, et kuidas välja tuleb

                                "Ooooooooooo ... see on (või heia) Ee-eesti, uuuh, aaah, see on Ee-eesti, Ee-eesti, See on Ee-eesti ... jne".


                                Eelmine kord oli "Võit tuli koju" eks?
                                Jalgpallihaigla liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X