320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Albaania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellele seda kohtumist üldse vaja oli ? Motivatsioon mängib ikka päris palju rolli mängijate mänguvõimetes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Kellele seda kohtumist üldse vaja oli ? Motivatsioon mängib ikka päris palju rolli mängijate mänguvõimetes.
      Näiteks Piirojal ? -ja loomulikult ka kõigil teistel
      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        Just, ära sai katsetatud ka Klavan keskkaitsja koha peal, Sidorenkov ja ka Purjet polnud ammu koondise eest mängimas näinud.

        Kommentaar


          Purje oli eile kehv. Jipika jee

          Kommentaar


            mõned minupoolsed märkmed.

            ainus kes Eesti meeskonnas mängis oli Piiroja. Värava puhul polnud mingit suluseisu.

            eika kriitikaga ei ole nõus. Piiroja jättis väga hea mulje ta ei kaotanud sisuliselt mitte ühtegi võitlust, ühtegi peapalli kindlasti ei kaotanud. punane kaart on negatiivne vaid seepärast, et ta peab nüüd mingi mängu vahele jätma.

            Mitmed mängijad hoidsid end ka tagasi (n. Lindpere), kuna ei tahetud vigastust. sama lugu oli ka albaanlastega. sprst ka alati ei mindud lõpuni välja.

            Ma ei saanud aru, miks Purje sai 90 minutit? Tõesti ei saa aru! Ainult sellepärast, et hetkel sisuliselt klubi pole? 90 minti tegi pigem talle kahju reklaami kohapealt.

            Klavan keskkaitses sai mu meelest täitsa ok-lt hakkama. Enarile on pingil olemine teinud ikka karuteene, kuna on näha, et enesekindlus kõigub. Sido oli kaitsefaasis kehv, pidevalt tegi mõtetuid vigu. Ründefaasis ta palli ei kaotanud, ent samas ei teinud ka sellega midagi. Vassiljevi karistuslöök oli super, kahju et post, oleks võinud sisse keerata, ent vint oli ikka väga metsik.

            kuna siiski oli sõpruskohtumine, siis oleks tahtnud näha väravas ka näiteks Aksalut. samuti oleks võinud Alo ühe poolaja kirja saada. sõpruskohtumine on katsetamise koht. tuleks enam proovida neid, kes muidu vähem mänguaega saanud. Pareiko on end igati tõestanud see aasta kui nr. 1 mees postide vahel, usun, et keegi vastu ei vaidle, ent oleks tahtnud näha kuidas on lood Aksalu või Kotenkoga (mõlemad olid varus).

            Kolmapäeval siiski vist mingit mängu pole. Eestlaste vs. venelaste idee on ikka väga halb idee. Võib vist ainult mingis situatsioonis huumorina töötada ja ilmselt mitte kõige parema naljana.
            Last edited by meesmuiste; 15.11.09, 15:42. Põhjus: typod

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              mõned minupoolsed märkmed.

              ainus kes Eesti meeskonnas mängis oli Piiroja. Värava puhul polnud mingit suluseisu.

              eika kriitikaga ei ole nõus. Piiroja jättis väga hea mulje ta ei kaotanud sisuliselt mitte ühtegi võitlust, ühtegi peapalli kindlasti ei kaotanud. punane kaart on negatiivne vaid seepärast, et ta peab nüüd mingi mängu vahele jätma.

              Mitmed mängijad hoidsid end ka tagasi (n. Lindpere), kuna ei tahetud vigastust. sama lugu oli ka albaanlastega. sprst ka alti ei mindud lõpuni välja.

              Ma ei saanud aru, miks Purje sai 90 minutit? Tõesti ei saa aru? Ainult sellepärast, et hetkel sisuliselt klubi pole? 90 minti tegi pigem talle kahju reklaami kohapealt.

              Klavan keskkaitses mu meelest täitsa ok hakkama. Enarile on pingil olemine teinud ikka karuteene, kuna on näha, et enesekindlus kõigub. Sido oli kaitsefaasis kehv, pidevalt tegi mõtetuid vigu. Ründefaasis ta palli ei kaotanud, ent samas ei teinud ka sellega midagi. Vassiljevi karistuslöök oli super, kahju et post, oleks võinud sisse keerata, ent vint oli ikka väga metsik.

              kuna siiski oli sõpruskohtumine, siis oleks tahtnud näha väravas ka näiteks Aksalut. samuti oleks võinud Alo ühe poolaja kirja saada. sõpruskohtumine on katsetamise koht. tuleks enam proovida neid, kes muidu vähem mänguaega saanud. Pareiko on end igati tõestanud see aasta kui nr. 1 mees postide vahel, usun, et keegi vastu ei vaidle, ent oleks tahtnud näha kuidas on lood Aksalu või Kotenkoga (mõlemad olid varus).

              Kolmapäeval siiski vist mingit mängu pole. Eestlaste vs. venelaste idee on ikka väga halb idee. Võib vist ainult mingis situatsioonis huumorina töötada ja ilmselt mitte kõige parema naljana.
              peaaegu kõigega mida sa ütled olen nõus, ainult seda et Alo on koondises palju võimalusi saanud ja alati mulle ebakindla mulje jätnud.
              www.netsoccer2.com

              Kommentaar


                Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                peaaegu kõigega mida sa ütled olen nõus, ainult seda et Alo on koondises palju võimalusi saanud ja alati mulle ebakindla mulje jätnud.
                kusjuures mis Alot puudutab, siis minu meelest oli ta BRA vastu hea. juttude järgi peetakse tema parimaks mänguks koondise eest kohtumist mai lõpus Walesi vastu. ise pole seda mängu näinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  kusjuures mis Alot puudutab, siis minu meelest oli ta BRA vastu hea. juttude järgi peetakse tema parimaks mänguks koondise eest kohtumist mai lõpus Walesi vastu. ise pole seda mängu näinud.
                  mul on ikka vb bosnia mängud hingel
                  www.netsoccer2.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    punane kaart on negatiivne vaid seepärast, et ta peab nüüd mingi mängu vahele jätma.
                    Mismoodi? Tegu oli ju sõprusmänguga? Kruglov sai Brasiiliaga mängus ka punase, aga pärast seda kõigis mängudes osalenud. Minuteada sõprusmängude kaardid kuskile edasi ei lähe?!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                      Mismoodi? Tegu oli ju sõprusmänguga? Kruglov sai Brasiiliaga mängus ka punase, aga pärast seda kõigis mängudes osalenud. Minuteada sõprusmängude kaardid kuskile edasi ei lähe?!
                      Oled kindel? Kui nii siis nii. Saab sisuliselt siis selle negatiivse asja maha tõmmata.

                      Kommentaar


                        Cat'i galerii kolm viimast pilti on väga ilmekad.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          mõned minupoolsed märkmed.

                          ainus kes Eesti meeskonnas mängis oli Piiroja. Värava puhul polnud mingit suluseisu.

                          eika kriitikaga ei ole nõus. Piiroja jättis väga hea mulje ta ei kaotanud sisuliselt mitte ühtegi võitlust, ühtegi peapalli kindlasti ei kaotanud. punane kaart on negatiivne vaid seepärast, et ta peab nüüd mingi mängu vahele jätma.

                          Mitmed mängijad hoidsid end ka tagasi (n. Lindpere), kuna ei tahetud vigastust. sama lugu oli ka albaanlastega. sprst ka alati ei mindud lõpuni välja.

                          Ma ei saanud aru, miks Purje sai 90 minutit? Tõesti ei saa aru! Ainult sellepärast, et hetkel sisuliselt klubi pole? 90 minti tegi pigem talle kahju reklaami kohapealt.

                          Klavan keskkaitses sai mu meelest täitsa ok-lt hakkama. Enarile on pingil olemine teinud ikka karuteene, kuna on näha, et enesekindlus kõigub. Sido oli kaitsefaasis kehv, pidevalt tegi mõtetuid vigu. Ründefaasis ta palli ei kaotanud, ent samas ei teinud ka sellega midagi. Vassiljevi karistuslöök oli super, kahju et post, oleks võinud sisse keerata, ent vint oli ikka väga metsik.

                          kuna siiski oli sõpruskohtumine, siis oleks tahtnud näha väravas ka näiteks Aksalut. samuti oleks võinud Alo ühe poolaja kirja saada. sõpruskohtumine on katsetamise koht. tuleks enam proovida neid, kes muidu vähem mänguaega saanud. Pareiko on end igati tõestanud see aasta kui nr. 1 mees postide vahel, usun, et keegi vastu ei vaidle, ent oleks tahtnud näha kuidas on lood Aksalu või Kotenkoga (mõlemad olid varus).

                          Kolmapäeval siiski vist mingit mängu pole. Eestlaste vs. venelaste idee on ikka väga halb idee. Võib vist ainult mingis situatsioonis huumorina töötada ja ilmselt mitte kõige parema naljana.
                          aga arva ära mitu negatiivset postitust oleks tulnud kui oleks tehtud sinu vahetusi ja proovitud veel mitmeid uusi mängumehi kes pole aega saanud koondise eest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas almar Vaata postitust
                            aga arva ära mitu negatiivset postitust oleks tulnud kui oleks tehtud sinu vahetusi ja proovitud veel mitmeid uusi mängumehi kes pole aega saanud koondise eest.
                            kust sa aga võtad, et need oleksid negatiivsed postitused olnud? varem ju ei tea kui ei proovi...

                            Kommentaar


                              oleks tulnud kaotus nende vahetustega, siis oleks olnud see foorum järjekindlalt paska täis. vaata ntx eelnevaid sõpruskohtumisi, mis illi on aetud. minu mälu järgi on ikkagi oodatud vanu ja tavapärasi mängumehi ja uustulnukad ehk noored, kes on mänguaega saanud siis on neid ikka kirutud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas almar Vaata postitust
                                oleks tulnud kaotus nende vahetustega, siis oleks olnud see foorum järjekindlalt paska täis. vaata ntx eelnevaid sõpruskohtumisi, mis illi on aetud. minu mälu järgi on ikkagi oodatud vanu ja tavapärasi mängumehi ja uustulnukad ehk noored, kes on mänguaega saanud siis on neid ikka kirutud.
                                kui keegi neist oleks oma tegevusega toonud võidu ja/või hoidnud võidu peal asja, siis oleks foorum positiivseid postitusi täis. ja vastupidine näide sinu väitele on kasvõi Kaimar Saag mängus Belgia vastu.

                                mõtetu vaidlus.

                                pigem on küsimus selles, et millist poliitikat sõprusmängude puhul eelistada.

                                loomulikult tahan minagi näha mõningaid staare sõpruskohtumistes mängimas, ent nende kõrval võiksid kindalsti saada võimaluse need, kes tavaliselt pingi serva peal istumas. minu meelest on see oluline, et saada parem ülevaade nende võimetest ja sellest mis neil pakkuda on, eelkõige järgmisi olulisi kohtumisi silmas pidades.

                                Minu meelest on näiteks eriti huvitav olukord hetkel väravasuul. Terve aasta jooksul on seal seisnud Pareiko, kes seni teinud kõigi mängude peale vaid ühe suurema vea, teisisõnu on ta oma positsiooni igati õigustanud. Samas on meil mitu heal tasemel väravavahti olemas - Londak, Aksalu, Kotenko. Kui Pareikoga peaks midagi juhtuma (ptui-ptui-ptui, loodetavasti püsib terve), siis keda neist kolmest eelistada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X