320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa manager 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Football manager on ju täielik pask, vähemalt fifas manageris saad mängida oma meestega ise ka kui tahad, mitte aint pealt vaadata. Graafika on kah sittem kui fifa manageris. Ühesõnaga PASK!

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
      Football manager on ju täielik pask, vähemalt fifas manageris saad mängida oma meestega ise ka kui tahad, mitte aint pealt vaadata. Graafika on kah sittem kui fifa manageris. Ühesõnaga PASK!
      Sest manager üldiselt juhibki enda meeskonna mehe ise väljakul. Tõesti reaalne värk.

      Aga lastele muidugi meeldib, kui saab Ronaldoga tribalada.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        PaTholoucs palun õpi kõigepealt nende mängude põhimõtted selgeks ja siis tule siia karjuma. Esiteks FMil ei panda rõhku Graafikale kuna Managersi pole vaja graafikat kuna seal mängib mängumootor sinu eest. Ja Manager mõte ei ole selles, et sa mängid ise meestega.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
          PaTholoucs palun õpi kõigepealt nende mängude põhimõtted selgeks ja siis tule siia karjuma. Esiteks FMil ei panda rõhku Graafikale kuna Managersi pole vaja graafikat kuna seal mängib mängumootor sinu eest. Ja Manager mõte ei ole selles, et sa mängid ise meestega.
          estsoccer mul on nende mängude põhimõtted täiesti selged. Lihtsalt mul oli vaja kasutajale mjaasa vasulöök ka ju anda

          Ja ei, ma ei ole mingi gloryhunterist ronaldoga driblaja nagu mõni siin

          Kommentaar


            #20
            Jah seda küll, et vastulööki tuleb ikka anda Endal ei ole mul Fifa Manageri vastu midagi ning väga hea mäng on aga see on tähtis, et Fifa'l on rohkem rõhku pandud Graafikale, on seal muidu selline asi ka nagu vanasti oli, et said endale autosi, maju jms osta ning said endale naise võtta ja lapsi teha jne?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
              on seal muidu selline asi ka nagu vanasti oli, et said endale autosi, maju jms osta ning said endale naise võtta ja lapsi teha jne?
              Jah, on küll. Mõnesmõttes lahe, aga mõnesmõttes suht pointless. Nagu sa võid neid autosid osta, aga mingit kasu see sulle ei too, nii, et seisavad lihtsalt

              Kommentaar


                #22
                Ja autod on samad, mis juba 08's olid .. Muidu täiesti ok mäng, midagi yllatavat pole võrreldes eelmistega , lihtsalt graafika ja sellised asjad paremad.. Rutiinsed uuendused .. Aga minule läheb ikka ja jälle peale .. Kui keegi räägib siin Football- ja FIFA Manageride vahest ja võrdlusest, siis kirjutage , mis yhes parem , mis teises. Mina olen Football Manageri proovinud , aga ei lähe yldse peale .. Olin arvatavasti liccalt FIFA Manageriga harjunud .. Ja ma olen harjunud sellega, et mängijatel ikka overall levelid on , mida Football Manageris ple .

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                  Ja autod on samad, mis juba 08's olid .. Muidu täiesti ok mäng, midagi yllatavat pole võrreldes eelmistega , lihtsalt graafika ja sellised asjad paremad.. Rutiinsed uuendused .. Aga minule läheb ikka ja jälle peale .. Kui keegi räägib siin Football- ja FIFA Manageride vahest ja võrdlusest, siis kirjutage , mis yhes parem , mis teises. Mina olen Football Manageri proovinud , aga ei lähe yldse peale .. Olin arvatavasti liccalt FIFA Manageriga harjunud .. Ja ma olen harjunud sellega, et mängijatel ikka overall levelid on , mida Football Manageris ple .
                  Vahe ongi selles, et Football Manager on sügavam ja keerulisem kui fifa manager. Alati on olnud.

                  fifa manageri mängis viimati aastaid tagasi ja siis oli enam vähem nii, et mängijaid ostsid lihtsalt overal leveli järgi ja taktika üle eriti motlema ei pidanud ja lihtsalt tagusid seda "next" nuppu hooaja lopuni. Lihtsalt koik litsensid ja asjad on fifal paremal ja visuaalne külg.

                  Fifa on parem siis kui ei viitsi nii väga asjasse süveneda, aga muidu on football manager parem. Muideks nüüd ei pea enam neid slidereid kasutama vaid asi on paremini ära selgitatud ja rohkem jalgpalli moodi isegi.

                  Kommentaar


                    #24
                    Mängiks vb isegi seda Football Manageri, aga see mängu vaatamise graafika on lihtsalt katastroof.( minu jaoks kes pole sellisega kaugeltki harjunud )

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Vahe ongi selles, et Football Manager on sügavam ja keerulisem kui fifa manager. Alati on olnud.

                      fifa manageri mängis viimati aastaid tagasi ja siis oli enam vähem nii, et mängijaid ostsid lihtsalt overal leveli järgi ja taktika üle eriti motlema ei pidanud ja lihtsalt tagusid seda "next" nuppu hooaja lopuni. Lihtsalt koik litsensid ja asjad on fifal paremal ja visuaalne külg.

                      Fifa on parem siis kui ei viitsi nii väga asjasse süveneda, aga muidu on football manager parem. Muideks nüüd ei pea enam neid slidereid kasutama vaid asi on paremini ära selgitatud ja rohkem jalgpalli moodi isegi.
                      A siis sinu arust on ju fifa ja PES ka sitad siis ju seal ka skillid.

                      Kommentaar


                        #26
                        Keegi oskab öelda miks mul 3D view'is mehed sellised on? :S

                        Kommentaar


                          #27
                          Ma eeldan, et sa said juhendada Eesti koondist ? Muideks kas yldse saab Eesti koondist juhendada ( eelmistes sai ) ja kui saab, siis miks ma ei saa ?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
                            Keegi oskab öelda miks mul 3D view'is mehed sellised on? :S
                            Jeesus tuli appi! Ma arvan, et see mingi mängu bug ei ole?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                              Ma eeldan, et sa said juhendada Eesti koondist ? Muideks kas yldse saab Eesti koondist juhendada ( eelmistes sai ) ja kui saab, siis miks ma ei saa ?
                              Ei, ma ei juhendanud Eesti koondist, vaid mängisin Eesti eest mängijana!

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas CmartinC Vaata postitust
                                A siis sinu arust on ju fifa ja PES ka sitad siis ju seal ka skillid.
                                Kui sa nii ütled

                                Kommentaar

                                Working...
                                X