320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall Rannahallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas don Vaata postitust
    kui ma praegu futsali mängude kava vaatan, siis tundub jah, et enamus meeskondadel on paus 13. dets. kuni 10. jaan.
    selles vahemikus on 3 nädalavahetust 19-20 dets. 26-27 dets. ja 2-3 jaan.
    ma ise pakuks, et nendest kõige reaalsem tundubki just see esimene, 19-20 dets.

    korraldajad, kuidas sobib?

    meeskonnad, paljudele need kuupäevad sobiks?


    kellelgi järsku mõni parem/sobivam/huvitavam ettepanek?
    20. dets oleks selline ilus päev...pole ju vahet suurt,kas laup. või pühap.....õige huviline mängib ka kõige pühamal...pühapäevasel päeval...
    samas...26-27. dets.....selline Rannajalgpalli "Jõuluturniir" Rannahalli Auhindadele...oleks just õige ajastus
    Aga aastavahetus...urrr...kooma....
    Last edited by roque jr; 03.11.09, 17:00. Põhjus: JOKK
    trey says:

    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

    Kommentaar


      #17
      19-20 detsember sobiks väga hästi Rannahalli Jõuluturniiri korraldamiseks! Mõned küsimused arutamiseks:
      Turniir oleks ikka ühepäevane? Kui siis sobiks laupäev (19) paremini.
      Kas määrata osalevate võistkondade limiit? (näiteks 16 võistkonda)
      Kas kohtunike tase on oluline?
      Kui jah siis palju korralike kohutunike päeva hind võiks olla?
      Peale arutelu saaks esialgse juhendi kokku panna ja selle üle vaidlema hakata
      RANNAHALL - Mõnus koht rannaspordi harrastamiseks, sünnipäevade ja spordipäevade korraldamiseks! Vaata www.rannahall.ee

      Kommentaar


        #18
        Teil endal kergem arvestada kui teate kindlat meeskondade arvu, millegi põhjal peab ajakava koostama! Ühepäevane muidugi kui teil just väga soodsat majutust pole pakkuda

        Kohtunikud on rannajalgpallis 50 prossa mängust, iga trahvilöök võib tähendada väravat, arvan et tase võiks ikka hea olla.

        16 meeskonnaga oleks juba väga suur turniir, kahel väljakul raske korraldada ühe päevaga 16 meeskonnale turniir? Mängu pikkus kuskil 3x10?
        www.ehrakennus.ee
        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

        Kommentaar


          #19
          Kas ühel väljakul 10 meeskonnaga turniir oleks võimalik läbi viia ühe päevaga kui 3x10 minutit mängida?
          RANNAHALL - Mõnus koht rannaspordi harrastamiseks, sünnipäevade ja spordipäevade korraldamiseks! Vaata www.rannahall.ee

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas www.rannahall.ee Vaata postitust
            Kas ühel väljakul 10 meeskonnaga turniir oleks võimalik läbi viia ühe päevaga kui 3x10 minutit mängida?
            kindlasti mitte! 1 mängu peale kulub vähemalt 35min(isegi 40 ma usun) ja kui kell 9 alustada siis lõppeks alagrupimängud kell 20.30(21.00) juhul kui teha kaks viiest alagruppi. 8 satsiga veel oleks võimalik. 10 satsiga sobiks vbl 3x6min mis oleks väga norm aeg turna jaoks.

            Kommentaar


              #21
              3x6 min on ikka väga lühike aeg, et sõita Tartusse mängima! Minu arvamus

              3x8 min normaalne, teha siis 8 satsiga või 10-12 ja kahel väljakul.
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas www.rannahall.ee Vaata postitust
                19-20 detsember sobiks väga hästi Rannahalli Jõuluturniiri korraldamiseks! Mõned küsimused arutamiseks:
                Turniir oleks ikka ühepäevane? Kui siis sobiks laupäev (19) paremini.
                Kas määrata osalevate võistkondade limiit? (näiteks 16 võistkonda)
                Kas kohtunike tase on oluline?
                Kui jah siis palju korralike kohutunike päeva hind võiks olla?
                Peale arutelu saaks esialgse juhendi kokku panna ja selle üle vaidlema hakata
                ühe päevane on lihtsam nii korraldajatele kui meeskondadele ma arvan. kulud väiksemad jne.

                laupäev vast parem jah kui pühapäev.

                meeskondi järsku 8, 10 max oleks ok ma arvan. ajaliselt on kindlasti parem ja mõistlikum. esiteks ei pea üle mõistuse kaua ootama järgmist mängu ja teiseks ei veni kogu üritus ka mingi hommikul9st õhtul 9ni.

                mängud võiksid ikkagi 3x10 pikkusega olla, äärmisel juhul 3x8, mitte lühemad.

                kohtunike tase on ikkagi väga oluline tegelikult. kui saaks rannaliiga kohtunikud oleks kõige parem (ma usun, et see ei tohiks ka väga keeruline olla).
                kohtunike teemal räägi Kariga ma arvan.
                Nõmme BSC OlyBet
                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                MIND Media Live Streaming services
                www.mind.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Ma arvan, et meistriliigast oleks paljud meeskonnad tulemas kui on korralik tase, selge idee, soliidsed auhinnad jne. Ma isegi arvan, et kahepäevane turniir oleks samuti atraktiivne ja see annaks ajaliselt paremad võimalused. Kui nii kaugele sõita, siis võiks olla mängud õige pikkusega.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                    Ma arvan, et meistriliigast oleks paljud meeskonnad tulemas kui on korralik tase, selge idee, soliidsed auhinnad jne. Ma isegi arvan, et kahepäevane turniir oleks samuti atraktiivne ja see annaks ajaliselt paremad võimalused. Kui nii kaugele sõita, siis võiks olla mängud õige pikkusega.
                    Väga õige
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar

                    Working...
                    X