320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailmalõpu teooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Liiga eesti?

    Kommentaar


      #62
      Intrigeeriv!

      Ma pigem arvan, et lähtudes viimastest sõnavõttudest, oleks kesikute valitusus midagi sellist:
      Edgar - peaminister
      Korb - välisminister
      Kallo - põllumajandusminister
      Kõlvart - haridusminister
      Stalnuhhin - majandusminister
      Toom - kultuuriminister
      Vassiljev - haridusminister
      Velman - sotsiaalminister
      Klandorf - siseminister
      Vitsut - rahandusminister
      Ivanova - regionaalminister
      Aas - keskkonnaminister
      Kutser - kaitseminister

      Seda lugedes läheb see pigem ebaterve huumori valdkonda muidugi.

      Kommentaar


        #63
        Sellise stenaariumi järgi pole mõtet kujuteldavat valitsust moodustada, sest olen nagunii represseeritute nimekirjas siis juba ja juunikesikute poolt suure kodumaa avarustes uudismaad harima saadetud.
        Jedit : Siiski, meedia ja propaganda ministeeriumi halli kardinali taktikepi vibutajaks sätiks mõnuaegendi
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Jedit : Siiski, meedia ja propaganda ministeeriumi halli kardinali taktikepi vibutajaks sätiks mõnuaegendi
          Tänan.
          Aga Kadrile, Jürile ja Taavile teete natuke liiga. Taavist saaks ilmselt üsna asjalik minister. Toobali paneks mina justiitsministriks. Noh, ta on selline tore tuutu. Kultuuriminister oleks ikka Katrin Siska, ta kunagi ju väga tahtis. Regionaalminister ehk minister, keda kõik kotivad, võiks olla Evelyn Sepp.

          P.S. Vitsutile teete ka tsutike liiga.

          Kommentaar


            #65
            Sotsiaalministriks pakuks ka näiteks Elmar Sepa kandidatuuri. Siseministriks sobiks ka Ivo Parbus.

            Kommentaar


              #66
              Ja külalisesinejana antakse portfellita ministri koht Kalev Lillole.

              Kommentaar


                #67
                nii vähe eggari munnivurre portfelliga? ketserlus, ma ütlen!
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  nii vähe eggari munnivurre portfelliga? ketserlus, ma ütlen!
                  Kandidaat peab ka piisavalt realistlik olema. Sestap jäid kõik Batrakovad ja Kutserid minu nimistust välja. Kuigi, Batrakova on vist isegi piisavalt realistlik...
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    nii vähe eggari munnivurre portfelliga? ketserlus, ma ütlen!
                    Edgar pidi viimasel ajal seal sektsioonis nii võimetu olema, et neid vurre tal polegi.

                    P.S. Ärge seda muidugi tõe pähe võtke.
                    Sest nagu ütles Joel Lindpere enda vurride pideva tsiteerimise saatel, kui ma olin öelnud, et Joel saab koondisekutse eiramise eest rahalist kompensatsiooni: "Kes on Mõnuagent?"

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Edgar pidi viimasel ajal seal sektsioonis nii võimetu olema, et neid vurre tal polegi.

                      P.S. Ärge seda muidugi tõe pähe võtke.
                      Sest nagu ütles Joel Lindpere enda vurride pideva tsiteerimise saatel, kui ma olin öelnud, et Joel saab koondisekutse eiramise eest rahalist kompensatsiooni: "Kes on Mõnuagent?"
                      Õieti ütles

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Edgar pidi viimasel ajal seal sektsioonis nii võimetu olema, et neid vurre tal polegi.
                        Automaššiinist vupsab küll aeg-ajalt üks välja suure platsi ääres.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                          Õieti ütles
                          Mida ta siis "õieti" ütles?
                          Mul oli õigus, et ta sai raha. ta ise tunnistas seda hiljem ja kõik teised ka kinnitasid. Aga kui see küsimus tuli, siis polnud mehel isegi piisavalt mune, et seda tunnistada.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mida ta siis "õieti" ütles?
                            Mul oli õigus, et ta sai raha. ta ise tunnistas seda hiljem ja kõik teised ka kinnitasid. Aga kui see küsimus tuli, siis polnud mehel isegi piisavalt mune, et seda tunnistada.
                            Joel Lindpere ütles õieti

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                              Joel Lindpere ütles õieti
                              Siit eemalt vaadates tundub, et sul on probleem oma ajuga. Võid minu diagnoosi usaldada, olen kogenud internetikirurg.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                #75
                                ärme hakka 12-aastastele jälle aasta jobu auhindu jagama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X