320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mikusiku Eesti liiga FM 2010-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus selles, et Euroopas on ainult istekohad lubatud.

    Kommentaar


      Mul suhteliselt kesine hooaeg olnud Levadiaga.
      Esimene hooaeg oli super.
      Teine, mis hetkel käsil pole nii hea.
      Nimelt liigas 4.ndal kohal 25 punktiga ja Flora on esimene 37 punktiga.
      Ja kuna suvi juba käes, siis esimest kohta arvatavasti ei saa, aga tiim hetkel heas hoos, proovin Cupil midagi teha. Wisla vastu oli just kodus mäng, võitsin 1-0. Konstantin Nahk tegi super kauglöögi kuskilt peaaegu poole platsi pealt, tahtis tsenderdada, aga pall lendas taha ristnurka. Tänu sellele ka võit.
      Meeskond heas hoos hetkel (Y)

      Kommentaar


        Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
        Küsimus selles, et Euroopas on ainult istekohad lubatud.
        Ahjaa, selle peale ma muidugi ei mõelnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
          Mul suhteliselt kesine hooaeg olnud Levadiaga.
          Esimene hooaeg oli super.
          Teine, mis hetkel käsil pole nii hea.
          Nimelt liigas 4.ndal kohal 25 punktiga ja Flora on esimene 37 punktiga.
          Ja kuna suvi juba käes, siis esimest kohta arvatavasti ei saa, aga tiim hetkel heas hoos, proovin Cupil midagi teha. Wisla vastu oli just kodus mäng, võitsin 1-0. Konstantin Nahk tegi super kauglöögi kuskilt peaaegu poole platsi pealt, tahtis tsenderdada, aga pall lendas taha ristnurka. Tänu sellele ka võit.
          Meeskond heas hoos hetkel (Y)
          ma Floaga olen 2013 aastas ja seal Levadia ikka suht kehvas seisus. Liigas 7ses ja enamus headest mängijatest maha müüdud ( ise ostsin kohe neilt E.Puri )

          Kommentaar


            2017 aastal mängis Levadia mul lambinoortega Esiliigat, osad vennad olid sellsied kes olid mul 3ndas või 2s liigas muretsetud ja ei saanud pingilegi enam, Flora heitleb lõpu pool. Tallinna Kalev ja Trans on hullud. A mu liiga võidud olid ikkagi umbes 6-8 vooru enne lõppu,

            Kommentaar


              Soovitage keegi häid vabu agente, kes oleks nõus Eesti Meistriliiga tiimiga ühinema. Valgaga nimelt Ette tänades!

              Kommentaar


                Algselt postitas Chaqueta Vaata postitust
                Soovitage keegi häid vabu agente, kes oleks nõus Eesti Meistriliiga tiimiga ühinema. Valgaga nimelt Ette tänades!
                ma tammekaga võtsin erinevaid inglise coca cola 2 noori, kel leping lõppenud

                Kommentaar


                  tyrademaa, suutsin oma loodud meeskonnaga tamka star just tõusta meistriliigase (pole liigas kaotanud mitte ühtegi mängu saand aint 5 kaotust mis on kogunenud karika sarjadest) kui on aasta 2013 ja uut hooaega ei hakka, deem (paistab et aastal 2012 ikkagi maailm lõppeb)
                  Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                  Kommentaar


                    Andke hea levadia taktika kes kus kohal on tänan!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HawaiBoyz Vaata postitust
                      Andke hea levadia taktika kes kus kohal on tänan!
                      3-4-3 või 4-4-2, ise kasutan esimest rohkem.

                      Kommentaar


                        jumala kahtlane levadia saab mul mingi krd emo viimase liiga klubilt 0-5 kotti

                        Kommentaar


                          Kaugele keegi eesti meeskonnaga euroopas jõudnud on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kristo69 Vaata postitust
                            Kaugele keegi eesti meeskonnaga euroopas jõudnud on?
                            Just jõudsin Paliverega Meistrite Liiga alagruppi, aastaks on 2016.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                              Just jõudsin Paliverega Meistrite Liiga alagruppi, aastaks on 2016.
                              Edu sulle seal :P

                              Kommentaar


                                ma jõudsin ka Levadiaga sinna. Aasta on 2012. Peaks mainima, et seal mängida on päris keeruline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X