320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raoy Vaata postitust
    Kas Karli Krigulson tuli poole hooaja pealt Tammeka II-st ära ja hakkas fänniks? Ühtlasi pean favoriidiks Tammekat.
    Turniiri üldist taset tõstavad ka Sillamäe Kalevi duubelmeeskonna mängijad Mihhail Kulik ja Anton Orlov.
    Pantrid peaksid oma parimad pojad ka vist muudest liigadest tagasi kutsuma
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Väga haige, et mängijad ei ole tribüünidel käivad ja kaasaelavad fännid.. vaid tuttavate tuttavad ja kunagised selle linna või linnaosa elanikud :s
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Turniiri üldist taset tõstavad ka Sillamäe Kalevi duubelmeeskonna mängijad Mihhail Kulik ja Anton Orlov.
        Pantrid peaksid oma parimad pojad ka vist muudest liigadest tagasi kutsuma
        tribüünidel käivad ja kaasaelavad fännid on nemad 100 % küll !
        Meie fännklubi liikmed.
        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

        Kommentaar


          Meie tuleme õlut jooma ja mängu ilu nautima. Mida rohkem saalis naisi , seda meeldivam meile. MEil on juba eos koht esikümnes olemas ja me oleme oma tulemusega päri. Väikesed vihjed vastastele - ärga hakake hümni koha peal töötlema ja meil kodaraid murdma - me võime võtta seda isikliku solvanguna))))

          1. Martin Saulep
          2. Mihkel Marvig
          3. Tarmo Kruusimäe – „Kojamees“
          4. Kalmer Holmar – „Stinger“
          5. Valdis Toomast – „Valts“
          6. Urmas Pai
          7. Kuldar Pajula
          8. Tiit Kangro
          9. Frank Kolde – „Papa“
          10. Hans Moks – „Moks“
          11. Erki Liiv – „Erx“
          12. Marek Piliste – „Gram“
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            Ohh, ma arvan, et ma tulen ilusti Florapoistele kaasa elama ja sõltuvalt reedest võib-olla ehk kostitan ka piparkookidega ))

            Kommentaar


              Ausalt öeldes mina ei mõista, kust kohast tulid järsku välja 15 Sillamäe fänni ja 12 Paide fänni näiteks . Keegi võiks mulle selle selgeks teha :P. Käisin kõigil neljal välismängul klubiga kaasas ning ei märganud üldse nii palju tegelasi

              Kommentaar


                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                Ausalt öeldes mina ei mõista, kust kohast tulid järsku välja 15 Sillamäe fänni ja 12 Paide fänni näiteks . Keegi võiks mulle selle selgeks teha :P. Käisin kõigil neljal välismängul klubiga kaasas ning ei märganud üldse nii palju tegelasi


                Soovitan silmad avad näiteks enamus käis suvel Kuressaares meeskonnaga kaasas

                Unustasin lisada, et Rakveres toimunud mängul oli ka.

                seega juba valetad , et neljal oled käinud ja pole näinud !!! Juhtub !!!
                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                Kommentaar


                  Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                  Ausalt öeldes mina ei mõista, kust kohast tulid järsku välja 15 Sillamäe fänni ja 12 Paide fänni näiteks . Keegi võiks mulle selle selgeks teha :P. Käisin kõigil neljal välismängul klubiga kaasas ning ei märganud üldse nii palju tegelasi
                  no sa pole Sillamäe Kalevi mängudel käinud vist.
                  Seal sa oleks näinud kust tuli 15 fänni välja
                  E Pluribus unum

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                    Soovitan silmad avad näiteks enamus käis suvel Kuressaares meeskonnaga kaasas

                    Unustasin lisada, et Rakveres toimunud mängul oli ka.

                    seega juba valetad , et neljal oled käinud ja pole näinud !!! Juhtub !!!
                    rakveres toimunud mängul? need kaks purjus tüüpi trummiga olidki Mihhail Kulik ja Anton Orlov? samas, vb olite teistega tribüüni all, ma ei vaadanud.
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      vaadake neid pilte sillamäe-flora vahel, seal peaks 12 sillamäe fänni kokku tulema küll.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        No kui sellest nüüd jutt siis,jah.Sillamäel oli paarsada tulihingelist jalgpalli Huligaani ning vene marurahvuslast,niiet ei imesta,et siit lausa 15 inimest kohe lagedale toodi.
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Hei guys, kas Kalju pani enda noore võistkonna, miks mitte oma foorumi kasutajinimed sinna panna, siis mul poleks küsimusi

                          Edu kõikidele, näeme laupäeval
                          FCLT.EU
                          ----------------------------------------------------------------------
                          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                          Kommentaar


                            Algselt postitas North Vaata postitust
                            Hei guys, kas Kalju pani enda noore võistkonna, miks mitte oma foorumi kasutajinimed sinna panna, siis mul poleks küsimusi

                            Edu kõikidele, näeme laupäeval
                            Kalju tembutab, meil mahhinatsioonide toel on tulemas uskumatuid vangerdusi, et võita ülioluline fännikarikas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas North Vaata postitust
                              Hei guys, kas Kalju pani enda noore võistkonna, miks mitte oma foorumi kasutajinimed sinna panna, siis mul poleks küsimusi

                              Edu kõikidele, näeme laupäeval
                              Suht koht noor võistkond ja Pantritel. Kasutajanimesi ei ole kõigil meil. Uskumatu aga tõsi.

                              Kommentaar


                                Poisid-poisid (ja tüdrukud), see ei ole ju olümpia! Tundke ikka üritusest lõbu, mängige südamega ja nautige sündmust. Milleks sellest MM-i teha?
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X