320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli tore.

    Aga vabandused Kure fännide ees, et Sillamäega mängus duublit kasutasime. Miko loodetavasti ei ole nii pettunud, kui eile.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      mina küll olen pettunud. teie nr3 lõi mul hambast tüki välja
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        [QUOTE=Elari#3;1123222]Loodan, et me Viljandiga ka ikka sõbraks jäime QUOTE]

        Miks ei peaks enam olema? Mina olen ka yritusega 50-60 rahul, minu eesm2rk t2itus t2iesti- me olime kohal ja m2ngisime, ja l6ime v2rava. Muud ma ei tahtnudki! Ja meeskonnast olid ka m6ned kohal, et meie m2ngu vaadata
        Minu t2nud Tammeka f2nnile Jyrile ja Kojamehele kaitmete laenutamise eest!
        J2rgmisel aastal on vast korraldus ja tulemus paremad...
        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          lahja esitus satsilt, kes läks tulemusele mängima.
          Minu arusaamist mööda oli see just esimene kord, kui ei mindud tulemusele mängima. Enamus kärbsed on järgnevatel päevadel aktsioonis.

          Tahaksin samuti kiita korraldajaid toreda turniiri eest. Au ja kiitus kõigile fännigruppidele, kes platsil käisid. Õnnitlused võitjatele.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Üli lahe üritus oli !! kõik oli tipptopp välja arvatud see,kuidas kohtunik mind väljakul jooksutas samas oli see ka veits koomiline !!

            Kommentaar


              jah

              Oluline on muidugi osavõtt, aga oleme ausad, kõik ikka tahtsid ju kangesti võita, vastasel juhul ei oleks mingit pinget ja see teeks turniiri igavaks.
              Suured tänud korraldajatele, igati kordaläinud üritus oli ja pole veel ühtegi negatiivset kommentaari kuulnud, kõigile väga meeldis! Super. Aitäh kõigile kes ka osa võtsid!
              Paide, väravat on vaja!

              Kommentaar


                Ps! Kas rohkem pilte turniirist ja meeskondadest ka üles pannakse??
                Paide, väravat on vaja!

                Kommentaar


                  Kas flora f2nnid m2ngisid/m2ngivad SS-i vormides?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas setfree Vaata postitust
                    Oluline on muidugi osavõtt, aga oleme ausad, kõik ikka tahtsid ju kangesti võita, vastasel juhul ei oleks mingit pinget ja see teeks turniiri igavaks.
                    Suured tänud korraldajatele, igati kordaläinud üritus oli ja pole veel ühtegi negatiivset kommentaari kuulnud, kõigile väga meeldis! Super. Aitäh kõigile kes ka osa võtsid!
                    Meie kyll sinna v6itma ei l2inud. T2htis pole v6it vaid osav6tumaks, nagu 8eldakse ju! Kahju, et teistel meeskondadel tydrukuid m2ngimas ei olnud ja ehk j2rgmisel hooajal on juba rohkem. Sellega seoses oli ka v2ike mure, kuna tydrukud pidid ise omale riietusruumi ja pesemisruumi otsima, kuna eraldi poldud selle peale m6eldud. Aga kokkuv6ttes oli v2ga positiivne 6htu!
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      Turniiri korraldus oli minumeelst väga hea ning oli tore kõiki mängimas vaadata. Soovida jäi ainult EJH mängust arusaam, jube vale on ikka mängida kui mehed jooksevad lihtsalt kehass mitte ei mängi palli.(Ei ole eriti meeldiv peaga postis ära käi) Aga sellegipoolest edu kõigile edaspidigi ja loodame, et järgminegi aasta tuleb fännitruniir ning see võiksi jääda traditsiooniks
                      Paide,Paide, Väravat on vaja!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        Kas flora f2nnid m2ngisid/m2ngivad SS-i vormides?
                        Provokatsiooni feil, palun mine ära.

                        Turniir oli aga väga mõnus. Ma küll ei mänginud, ent ka pealtvaatajatele jagus palju . Tänud osalejatele ning muidugi korraldajatele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                          Mina ütleks KÕIGILE SUUR ÄITÄH, super õhtu oli ja usun, et kõigil oli lõbus! (kui Brandon välja arvata)
                          Endale jääb kindlasti kõige rohkem meelde 3 sek enne lõppu Sebastiani poolt löödud koll Tuleviku fännidele ja kindlasti võit Sillamäe üle(ikkagi ainsad, kes suutsid nad võita ).
                          Tervitusi Pärnule, jällegi sai üks turna kõrvuti istutud ja igavust just tundma ei pidanud ( ma ütlen viimast korda, istu maha ja ei ole siin midagi, et ei suuda ), EJHle, kes mind raskel hetkel õllega turgutas , ning meie kahele fännile !
                          Florale tänud meite oma süldi eest . Loodan, et me Viljandiga ka ikka sõbraks jäime
                          Turna kõige sümpaatsema mulje jätsid mulle kindlasti EJH vennad, kes tulid lõputsema ja lõpetasid 4nda kohaga. Öelda oleks palju, aga olge kõik tublid ja väljakul kohtume järgmine aasta ning tribüünil juba see aasta!
                          Ja kõige lõpuks tänan meie oma Kure tiimi, kes näitasid sisu ja ainult väravatevahega alagrupist edasi ei pääsenud. Tublid olite, VIIKINGID!
                          Ma olin koguaeg Kuressaare poolt !! väga sümpaatsed tüübid :P !

                          Kommentaar


                            Pildid.

                            jaamh, ühinen sellega, et kas keegi tegi pilte rohkem kui soccerneti inimesed? oleks hea kui jagaksite neid teistega ka.. okk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas paidekas Vaata postitust
                              jaamh, ühinen sellega, et kas keegi tegi pilte rohkem kui soccerneti inimesed? oleks hea kui jagaksite neid teistega ka.. okk.
                              Ma tegin,kuigi enamus on Tuleviku omadest aga veitsake on ka teist rahvast,niii ruttu kui võimalik panen lingi siia

                              Kommentaar


                                Väga super turniir ja kolmanda kohaga ka rahul! Veidi jääb see Paide vastu 18 sekki enne lõppu käest antud viik aga see selleks. Ja minugi vabandused Kure ees Endal siis jah, kahte esimest mängu lõpetada ei õnnestunud. Kõigepealt oli jah Viljandi vastu see olukord mida üleval pool kirjeltati. Teises mängus Kure vastu õnnestus pommlöök näoga ära tõrjuda ja tulemuseks verine nina ja rullis silm aga pole hullu
                                Tänud kõigile osalejatele ja väga mõnus õhtu oli!
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X