320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    HaTe Sillamäe kalev võiks uksetaha jääda

    Muidugi, kui te kutsute jalgpallimeistrid V6i te juba ise Meistrid . Me ei ole meistrit ja ei m2ngi clubis, aga soovime m2ngida sellel turniiril ja proovime v6ida.

    K6ike head. N2gemist =))
    Kalev Sillamae supporters

    Kommentaar


      #32
      JPH on nimekirjas sellepärast, et tegu on Eesti fännide turniiri, mitte ainult liigafännide turniiriga. Ma ei näe põhjust, miks piirduda vaid klubide fännidega.

      Samal ajal pean tunnistama, et kriteeriumeid lõpliku valiku tegemiseks üheselt veel paika pandud ei ole. Põhjus lihtne: nii elav huvi tuli meile meeldiva üllatusena.

      Praegu saavad kõik soovijad end eelregistreerida. Detsembri alguses paneme korraldajatega pead kokku ning otsustame, kuidas täpselt turniiri koosseis välja nägema hakkab. Põhimõtteliselt pole välistatud ka osalevate tiimide hulga suurendamine, aga aega turniiri läbiviimiseks on praeguse seisuga väga napilt.

      Seega palun praegu kannatust ning kõik, kes sooviksid turniiril osaleda, andke sellest teada novembri jooksul.

      Kommentaar


        #33
        ML-s on 10 võistkonda, seega peaks ka turniiril osalema kümme fännidest koosnevat võistkonda. mina enda pead kyll vaevama ja pärast maha ei tahaks lasta lyya, et valida need kaks, kes peavad nn varumängijad olema, ehk keegi magab sisse. kui 10t fänniryhmitust ei tule palli taga ajama, siis lisanduks sinna JH.

        Kommentaar


          #34
          Loosimine kellegi erapooletu juuresolekul oleks kõige ausam viis 8. õnneliku võistkonna valimiseks.

          Kommentaar


            #35
            Ei olge nüüd mõistlikud. Viljandi,Levadia,Flora,Kalju,Kuressaare,Pärnu,Sill amäe kindlasti juba sees turniiril.Nüüd lihtsalt küsimus kas see 8 heksas on JH või mitte.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              #36
              Pärnu ju pole ML sats?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                JPH on nimekirjas sellepärast, et tegu on Eesti fännide turniiri, mitte ainult liigafännide turniiriga. Ma ei näe põhjust, miks piirduda vaid klubide fännidega.
                Jalgpallihaigla mängib Eesti meistrivõistlustel, nii väljas kui sees. Nemad on pisut rohkem, kui lihtsalt fännid. Neil on treener ja käib ikka tõsine sportimine.

                Kindlasti on nad fännid ka, aga samuti on fännid(olgu koondise või mis iganes klubi) paljud madalamate liigade mängijad. Soovitus oleks regulaarselt koosmängivaid poolsportlasi ehedate fännidega mitte segamini ajada.

                Ma küll ei tea, kus see piir peaks olema.., et kas liigas ei tohi mängida, või 3 suitsu(3 õlut) peab suutma enne mängu ära teha, vms.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #38
                  No kui JPH osalema pääseb, siis peavad osalema inimestega, kes nende eest õigel aastalõpukal ei mängi. Ja ma usun, et võistkonna põhijõud jäetakse ikkagi õigele turniirile.

                  Ja muretsejatele, siis kui vaadata Eesti IV liigat peaks nende vastu edukalt pusida suutma kõik fännimeeskonnad, kelle liikmed vähegi tervislikku elulaadi harrastavad.

                  Kommentaar


                    #39
                    gamer on asja õieti mõistnud. JK Jalgpallihaigla on kulbi , mille meeskonnaliikmetest osad on ga MTÜ Jalgpallihaigla liikmed.
                    Fänniturniil osalevad MTÜ Jalgpallihaigla liikmed elik Rahvuskoondise fännid.
                    Küsimus - kas Flora Fänn on ainult "Viies sektor" ja "Parem Tiib" siis Flora Fänn II ja need fännid, kes ei ole reganud ennast ei ühte ega teise on Flora Fänn III ja need, kes kunagi mängisid meeskonnas FC FC Flora Fänn on siis Flora Fänn IV.
                    Ma ilmselt kvlifitseerun viimasesse kahte.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #40
                      Mis siin ikka pikalt heietada ,kui on öeldud ,et fänniturniiril osalejad ei tohi mängida aastalõputurniiril mitte üheski muus liigas ega võistkonnas siis on asi selge. Ja kui selgub ,et seda eiratakse siis oleneb juba korraldajatest , kas võetakse meeeskond maha või antakse võit vastastele.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #41
                        Tere!

                        Mõte on hea, aga siiski tahaks teada, et miks sellised kriteeriumid ja kes ning kuidas otsustab need võistkonnad, kes saavad seal mängida? (ehk siis kui tahetakse teha eelkõige meistriliiga meeskondade fännidele turniir, siis siiski ei ole aus, et Jalgpallihaigla ja Pärnu Vapruse fännid mängiksid, et reeglid peaksid kõikidele olema ühesugused ja võrdsed.) Teiseks saan aru, et ei tohi mängida need kes juba aastalõputurniiril mängivad, aga põhimõtteliselt on ju võimalik, et FC Flora paneb põhimeeskonna välja ja siis teise meeskonna fänniturniiril(kui juba fännid, siis ainult fännid), et kas ei oleks targem teha fänniturniir, ikka kindlasti fännide vahel(ehk ei tohiks üldse mängida mängijad, kes see hooaeg olid kuskil võistkonnas nimekirjas - nii ML, I-IV liiga, naisteliigad, noorte liigad ja noorte eliitliigad ehk kõik nn. Eesti jalgpalli profid.) Selline meelelahutuslik pool ei tohiks kaduda selliselt turniirilt, vähemalt minu arust ja kindlasti ei oleks probleemi ka vastavate tiimide(fännide) leidmisega... ehk osalejaid oleks kindlasti.

                        Tänan tähelepanu eest!

                        S. Korn

                        Kommentaar


                          #42
                          Olen samuti selle osaga päri, et lisaks sellele, et aastalõpukal ei tohi mängida mõne teise tiimi eest, ei tohiks osaleda litsentseeritud mängijad.

                          Kommentaar


                            #43
                            Ka mitte litsentseeritud mängijad on tasemel kes võiksid väga julgelt kuskil mängida,aga lihtsalt töö või kool ei ole seda lubanud
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              #44
                              Nooremad jalgpalli fännid enamasti mängivad ise ikka kuskil jalgpalli. Seega kui keelata neil kõigil mängida, siis ei pruugi fännitiimid enam isegi kokku saada meeskonda turniiril osalemiseks. Kui panna mingi piirang peale siis ainult see, et ei tohi mängida II liigas või kõrgemal. III ja IV liigas saaks pea kõik mehed mängida, kes vähegi mingit trenni teinud.

                              Kommentaar


                                #45
                                Fännide turniir peab olema meelelahutuslik ja seda ta kindlasti ka saab olema (kõik kes juba nõmmekate turniiridel on osalenud suudavad seda kindlasti kinnitada). Samas turniir, kus osalejad poleks kunagi jalgpalli mänginud mõjuks minu meelest liiga halenaljakana.

                                Korraldajate reegel, vaid ühel aastalõputurniiril osalemise kohta peaks olema ju piisav. Oleks kooskõlas ka Aastalõputurniiri üldreegliga, et mängida võib ühes võistkonnas.

                                Nõmmekate turniiril pole osalemise koha pealt minu meelest olnud kunagi suuri ja karme reegleid. Fännid osalevad enamjaolt selles koosseisus, millega ka mängudel käiakse omasid toetamas. Samas on üritused vägagi mõnusad sportlike inimeste kokkusaamised, kuhu mahub nii sporti, meelelahutust jms. Praegu jääb kõigi kaeblemisest mulje, et fännigrupeeringud oleks mingisugused kerglaste kommetega erakonnad, kes edu nimel meelega endale supersportlasi kokku tassiksid.

                                Üks näide: Mõistlike reeglitega pole kuidagi võimalik ära hoida võimalust, et ühed "fännid" panevad välja näiteks kergejõustiklastest võistkonna, mis võrduks juba enamvähem tegevjalgpallurite osalemisega. Siis keelaks juba kõigil inimestel, kes mingi spordiga tegelevad osalemise ära ja fänniturniiril müdistaksid õllekõhuga vanakesed või niisama poolvigased.

                                Meelelahutus meelelahutuseks, aga mingi sportlik moment ja mingisugunegi mänguilu peaks samuti turniirile jääma.

                                Naljakas väljavõte eelnevast:
                                Teiseks saan aru, et ei tohi mängida need kes juba aastalõputurniiril mängivad, aga põhimõtteliselt on ju võimalik, et FC Flora paneb põhimeeskonna välja ja siis teise meeskonna fänniturniiril(
                                Flora II esinduse välja panemine fänniturniiril on ikka absoluutselt absurdne argument. Niipalju enesekontrolli peaks fännigrupeeringutel ikka olema, et mängima kutsutakse inimesed, eks reaalselt vastavat võistkonda on läbi hooaja toetanud. Osalemine peaks olema ju "kingitus" või "autasu" inimestele, kes hooaja vältel on nädalavahetustel ja nädala keskel leidnud piisavalt vaba aega ja entusiasmi, et oma lemmikuid käia vihmas ja päikeses staadionite ääres toetamas.

                                Kolmandaks, foorumis ja kommentaarides on kaubeldud argumendi üle, et ML fännide turniir. Samas ma ametlikust teatest siin foorumis ei lugenud kuskilt välja, et tegu ML fännide turniiriga. Minu arusaama kohaselt oli see korraldajate üks idee fännide võistkondade koosluse väljavalimiseks ( vastavuses tegelike võistkondade tugevusega). Samamoodi võib valida võistkondi välja hooaja lõikes fänluse aktiivsuse/taseme järgi, pimesi 8 võistkonda valides või 100-l erineval muul moel. Lõplik otsus jääb siiski korraldajate teha ja nad teatavad selle dets. alguses.

                                Miks kakelda täiesti tühiste asjade pärast (nagu enamus sellest teemast on)? Kollektiivselt võiks anda hoopis korraldajatele konstruktiivseid mõtteid, mida selle 4h sees võiks veel rahvale pakkuda. Vaja oleks ju et õhtul oleks ka lihtinimestel seda asja huvitav vaadata, mitte et turniiri publikuks poleks ainult 4 võistkonda (+ 2 mängivad ja 2 soojendavad).

                                Jutt sai pikk ja ilmselt seosetu, aga mingeid mõttekaid mõtteid saab siit kindlasti välja noppida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X