320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, et Patrick Herrmann kuidagi koondisesse ei kipu mahtuma. Nii palju, kui on sel hooajal õnnestunud Gladbachi mänge vaadata, on ta alati hea mulje jätnud ja üldse viimastel aastatel üks stabiilsemaid mängijaid olnud.

    Kommentaar


      Herrmann on tõesti see hooaeg väga terav olnud ja hetkel ka meil parim väravajalööja. Aga ta pole ainuke, kes meie meeskonnast koondisekutset vääriks, Jantschkele võiks ka võimaluse anda, on ta ikkagi bundesliga paremuselt teise kaitseliini üks tugitalasid ja võib vajadusel nii ääre- kui ka keskkaitses mängida. Kui Löw sellise koosseisuga tõesti kavatseb veel edasi lasta, siis on päris suur võimalus, et järgmisel suurturniiril toimub sama, mis MMil Hispaaniaga. Aga elame-näeme, minu teadmised jalgpallist võrreldes Löwiga on ikkagi väga kesised

      Kommentaar


        Täna Austraalia vastu selline algkoosseis. Enamus põhimehi on pingil.

        Kommentaar


          vaatasin poolaja viimast 15 minutit ja no konkreetne facepalm, aga samas ega sealt polegi midagi oodata. Keskel Khedira, kes vaevu mängida saab ja Gündogan, kes on konkreetselt perses omadega viimasel ajal. 1-1 poolajaks ning pigem löövad aussied värava kui kodusats, väga mannetu, Austraalia teeb kõrget pressi ja ega lihtsalt üle 3 söödu kokku ei saada. Kohe näha, et ühed tahavad mängida ja teised veeretavad niisama. Eesliini kohta pole sittagi öelda, 15 minuti jooksul Bellarabit paar korda nägin, teised olid kuskil kadunud. Götze suutis ka negatiivselt muidugi silma jääda.

          Kommentaar


            Austraalia vääris võitu, tänase põhjal polnud koosseisus ühtegi koondise tasemele vastavat meest vist, Özil oma asjadega sai vast kõige normaalsemalt hakkama. Jätkuvalt ei väsi Löw ja see kogu koondisemansa sõprusmängudes end täis sittumast, sõprusmängud või siis vähetähtsad valikmängud - vahet pole, sest Löw ja ta crew ei suuda mängijaid piisavalt motiveerida või ma ei tea mis keiss on, aga lihtsalt ei mängita.
            Ükshaaval ei hakka seda lahti kõike võtma, sest lihtsalt ei ole mõtet, Austraalial oli 2 100st võimalust, mida õnneks/kahjuks ära ei lükatud ja surusid meid kõrgelt ning kohe oli PTSIS. Kaitseliin jalaga küll palli mängida ei oska, Gündogan sai 90 minutit, no palju õnne. fakk ma lihtsalt ei viitsi, kes tahab, vaatab highlightse või mängu järgi.

            Kommentaar


              Ausalt öeldes mul suht savi, kuidas sõprusmänge mängitakse. Tõsi, kängurude vastu võiks muidugi kodus kuidagi ikka ära kobistada. Arvestades seda, et peale MM-i on siiski osa koondise raudvarast lõpetanud on just praegu ideaalne aeg proovida, katsetada ja koolitada välja uued pikaaegsed mehed. Vasakkaitses pole juba mõnda aega olnud ühte kindlat meest (oleks Alabal vaid Saksa pass ). Seda positsiooni on päris paljud mänginud. Hector täna just kõige õnnestunumalt ei esinenud. Tavaliselt on viimasel ajal löönud õide mehed vahetult enne suurturniire, (nt. Özil, Khedira, Kramer, Mustafi) ehk tuleb järgmine aasta üks korralik vasakkaitsja. Teine probleemne koht on peale Lahmi lõpetamist tühjaks jäänud paremkaitse. Rudy mulle just kõige rohkem pole meeldinud. Mustafi on ka pigem keskkaitsja, pikaajalises plaanis ta vaevalt sinna jääb. Kolmas probleem on tipurünne. Sakslastel on juba pikka aega tootnud ees üks korralik pikk target, kelle peale saab pikki palle panna ning kes kastis ka ohtlik on. Götze on enamasti selle false 9-na suhteliselt ebaõnnestunud. Paari aasta jooksul loodaksin juba, et Löw kaasab koondisesse Davie Selke. See aasta saab ta Bundesligas korralikult mängida Werderis.

              Mustafi silmaalune nägi ka päris ilus välja pärast mängu. Nagu oleks kuskil baaris kaklemas käinud

              Kommentaar


                Poldi nüüd koondise ajaloos ainuisikuliselt snaiper nr. 3
                temal nüüdseks löödud 48 , edasi Völler ja Klinsmann 47-ga

                Kommentaar


                  Angelique Kerberova, Sabine Lisicki, Miroslav Klose, Lukasz Podolski....

                  Palju toredaid sakslasi :P


                  hehee, Eesti võiks ka paar talendikat inimest kodustada. Mis Galojannist sai?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Muidu oled tore troll, aga nüüd norid ignoori? Mine kooseluseaduse teemasse selle jutuga.
                    Galojan oli uitmõte. No harm done? Lähen tagasi Totsid, totsid, totsid, totsid! teemasse.

                    Kommentaar


                      Jeerum ikka see sama jauram. Palun siin puhas inglismaa koondis:

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        See ei olnud üldse minu postituse point. Lihtsalt lahe mõelda, et poolakad on Saksamaal nii kaugele jõudnud, nii tennises kui ka jalkas.

                        Kommentaar


                          kõik need poolakate pidevad äramainijad ei nimeta kunagi aga nimesid Özil, Boateng, Gündogan, Mustafi, Asamoah jne
                          olen alati mõelnud - miks ? et poolakad on etniliselt sakslastest palju kaugemad ja võõramad kui need teised?
                          Klose isa aga on etniline sakslane

                          Kommentaar


                            Asamoahl vist küll mingit seost Saksa koondisega pole. Teised küll. Khedira unustasid ka mainida.

                            Kommentaar


                              Minu viga, pidasin kedagi teist silmas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Minu viga, pidasin kedagi teist silmas.
                                Ilmselt läksid sul Kwadwo ja Gerald vahetusse. Samas Serbia/Horvaatia päritolu mehi pole üldse, mis mõnevõrra üllatav, kuna Saksamaal peaks sealtkandist üsna palju rahvast olema.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X