320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    6,5 tuttavat nime

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      6,5 tuttavat nime
      Ma sain 7
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        1:1

        Mitte midagi pole mängupildis muutunud.
        Kaitseliinis valitseb kaos aga õnneks ei hoita enam nii kõrget liini ja endiselt pole ees meest, kes suudaks palli hoida või madalaid palle rünnata.
        MOTM: Goretzka või Reus
        Vedas, et Sanel lõpus jalga pooleks ei murtud, serblase poolt ikka eriti rumal viga.
        Werneri positsioneerimine on lihtsalt kohutav ja kuidas ei mõisteta, et ta pole klassikaline nr.9 vaid SS, kes vajab enda kõrvale pikka ning jõulist mängijat.

        Kommentaar


          Wenger oli väga hea treener, aga oli natukene liiga kaua arsenalis. Vaatame kaua saksamaad karikatest eemal hoitakse.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Wenger oli väga hea treener, aga oli natukene liiga kaua arsenalis. Vaatame kaua saksamaad karikatest eemal hoitakse.
            Keegi tunneb end Jogist eriti puudutatuna ikka.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Keegi tunneb end Jogist eriti puudutatuna ikka.
              Minu jaoks on see sama mõistetamatu, et kuidas EKRE saab ilmselt koalitsiooni. Ei jaga matsu lahti, et mis maailmas valesti on, et sellised asjad reaalses elus juhtuvad.

              edit: täpsustaks siis, et ekre koalitsiooni saamine tingimustel, et reform ja kesk saavad kõige rohkem mandaate.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar




                kuidagi tühi tunne jääb veel mõneks ajaks sisse. nad oleks kindlasti väärinud Schweinile sarnast ärasaatmist

                Kommentaar


                  Jep, asi pole selles, et nad eemale jäeti (treeneri otsus ja meil tuleb leppida), vaid kuidas jäeti.

                  Kommentaar


                    Tagasi tõeliste uudiste juurde.

                    Eilsel mängul olid Unisex tualettruumid + pealtvaatajad võisid ise otsustada, kas turvakontrollis tšekkab neid mees või naine.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Eilsel mängul olid Unisex tualettruumid + pealtvaatajad võisid ise otsustada, kas turvakontrollis tšekkab neid mees või naine.
                      Hehhe. Päris naljakas. Just nädal või kaks tagasi küsis üks sõber, kas ma olen kuskil välismaal näinud ühiskasutatavaid WC-sid staadionil. Lappasin kõik oma ca 30 välismaa staadionit mõttes läbi ja pidin tunnistama, et sellist asja minu silmad veel näinud ei ole. Novot siis. Moodsad ajad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Hehhe. Päris naljakas. Just nädal või kaks tagasi küsis üks sõber, kas ma olen kuskil välismaal näinud ühiskasutatavaid WC-sid staadionil. Lappasin kõik oma ca 30 välismaa staadionit mõttes läbi ja pidin tunnistama, et sellist asja minu silmad veel näinud ei ole. Novot siis. Moodsad ajad.
                        Ja milline neist 30st eredaima mälestuse on jätnud? Ma oma Allianz Arena, Rhein-Neckar-Arena ja Camp Nou nimistuga väga toores.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Täna siis Euro 2020 valikmäng võõrsil Hollandiga. Ülemäära optimistlik ei suuda olla aga usun härradesse!
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Goretzka ründes? No eks vaatame.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Päris seksikas esimene poolaeg meie poolt. Mulle Löwi uus lähenemine meeldib seni. Hollandil pole keskelt lastud ehitada ja palli võitmisel on keskelt suudetud kiirelt ülekaal luua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X